Na hlavní obsah

Kateřina Škachová


Ročník:2013
Město:Praha
Trenér:Najmanová, Husáková
Oddíl: Tělovýchovná jednota Bohemians Praha (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
26.5.2024 Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS3 A 5.
18.5.-19.5.2024 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS3 A 8.
4.5.2024 Memoriál Miroslava Kojdeckého SGZ VS3A 12.
10.12.2023 Klokánkova kapsa SGZ 6.kategorie – žákyně naroz. 2013 4.
2.12.-3.12.2023 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 14.
2.12.-3.12.2023 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 104.
17.11.2023 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 27.
17.11.2023 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ II. LIGA 2.
5.11.2023 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 27.
9.6.-11.6.2023 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS2 A 8.
28.5.2023 Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS2 A 2.
20.5.2023 Memoriál Miroslava Kojdeckého - kvalifikační závod na MČR SGZ VS2A 2.
6.5.-7.5.2023 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS2 A 2.
27.11.2022 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 22.
17.11.2022 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ IV. LIGA 4.
17.11.2022 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ IV. LIGA - jednotlivkyně 12.
10.6.-12.6.2022 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS2 A 20.
29.5.2022 Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS2A OPEN 8.
29.5.2022 Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS2 A 7.
21.5.2022 Memoriál Miroslava Kojdeckého - kvalifikační závod na MČR SGZ VS2 A 18.
7.5.-8.5.2022 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS2 A 28.
28.11.2021 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 3.
21.11.2021 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ V. LIGA 3.
1.10.-3.10.2021 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS1 A 11.
19.9.2021 SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS1 A 3.
11.10.2020 SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev SGZ VS0A OPEN 1.
11.10.2020 SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev SGZ VS0A Přebor Prahy 1.
11.10.2020 SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev SGZ VS0 (A+B) Přebor Prahy družstev 2.
24.11.2019 SGŽ Klokánkova kapsa SGZ 3. kategorie 2.
9.11.2019 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie I 4.
13.10.2019 SGŽ Závod gymnastických nadějí SGZ I. kategorie 2.
13.4.2019 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ I.kategorie MIMI I 8.
Žádné přihlášky nebyly nalezeny