Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Říčanské hvězdičky

 5.9.2021
 pořadatel: Gymnastika Říčany
Stáhnout výsledky

6. ktg. - VS1 A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Vraspírová Emily 2013 SK Hradčany Lipšanová 10.000 8.530 0.000 18.533 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 8.800 0.000 18.800 55.883
2. Rusnáková Nikola 2013 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková ,Polák 10.000 9.430 0.000 19.433 10.000 9.000 0.000 19.000 9.000 8.100 0.000 17.100 55.533
3. Karešová Klárka 2013 SK Hradčany Lipšanová 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 8.050 0.000 18.050 54.000
4. Chalupecká Michaela 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová 10.000 8.270 0.000 18.267 9.000 7.500 0.000 16.500 9.000 7.650 0.000 16.650 51.417
5. Kočí Evelína 2013 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 10.000 7.500 0.000 17.500 9.000 8.100 0.000 17.100 9.000 7.300 0.000 16.300 50.900
6. Štěpánová Lucie 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková 10.000 8.130 0.000 18.133 10.000 6.600 0.000 16.600 9.000 7.050 0.000 16.050 50.783
7. Gillarová Valérie 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová 10.000 8.030 0.000 18.033 9.000 7.900 0.000 16.900 9.000 6.350 0.000 15.350 50.283
8. Schwarzová Ella 2013 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy 10.000 8.330 0.000 18.333 10.000 6.750 0.000 16.750 9.000 5.900 0.000 14.900 49.983
9. Kozelská Beáta 2013 GT Šestajovice Sýkorová Michaela 10.000 8.730 0.000 18.733 9.000 7.250 0.000 16.250 8.800 6.000 0.000 14.800 49.783
10. Chlíbková Markéta 2013 GT Šestajovice Sýkorová Michaela 10.000 8.630 0.000 18.633 8.500 5.750 0.000 14.250 9.000 6.950 0.000 15.950 48.833
11. Antošová Sára 2013 SG Liberec Berková 10.000 8.570 0.000 18.567 7.500 6.750 0.000 14.250 7.800 6.900 0.000 14.700 47.517
12. Babišová Sára 2013 TJ Šumperk Pukyšová 10.000 7.770 0.000 17.767 7.600 5.450 0.000 13.050 9.000 6.500 0.000 15.500 46.317
13. Peterková Marie 2013 T.J. Sokol Příbram Karolína Ševčíková, Kateřina Ševčíková 10.000 8.400 0.000 18.400 7.500 6.500 0.000 14.000 8.000 5.900 0.000 13.900 46.300
14. Němcová Sofie 2013 KSG Znojmo Švarcová a kol. 10.000 7.300 0.000 17.300 8.500 6.550 0.000 15.050 7.800 5.000 0.000 12.800 45.150
15. Skalová Anežka 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová 10.000 8.830 0.000 18.833 7.000 6.350 0.000 13.350 6.800 5.400 0.000 12.200 44.383
16. Šlajsna Dominika 2013 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus 10.000 5.900 0.000 15.900 8.500 5.650 0.000 14.150 9.000 4.850 0.000 13.850 43.900
17. Náhlíková Johanka 2013 KSG Znojmo Švarcová a kol. 10.000 6.570 0.000 16.567 9.000 4.900 0.000 13.900 8.000 4.800 0.300 12.500 42.967
18. Kubálková Justýna 2013 SG Liberec Berková 10.000 6.970 0.000 16.967 7.300 4.750 0.000 12.050 6.800 6.300 0.000 13.100 42.117

zpět na detail závodu