Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň

 19.9.2021
 pořadatel: Praha
Stáhnout výsledky

VS1 A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Vaculíková Amálie 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 8.900 0.000 18.900 74.450
2. Vraspírová Emily 2013 SK Hradčany Lipšanová 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 8.750 0.000 18.750 73.500
3. Škachová Kateřina 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 7.950 0.000 17.950 73.050
4. Vláčilová Laura 2013 T.J. Sokol Kampa Říhová 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 7.450 0.000 17.450 72.250
4. Svrčková Matylda 2013 TJ Slovan Praha Vohánková, Nováková, Jirků 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 7.150 0.000 17.150 72.250
6. Nešporová Mia 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 7.550 0.000 17.550 71.850
7. Jenšíková Beáta 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 6.550 0.500 16.050 10.000 7.450 0.000 17.450 70.800
8. Salotová Beáta 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 8.100 0.000 18.100 9.000 6.400 0.000 15.400 70.400
9. Karešová Klárka 2013 SK Hradčany Lipšanová 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 6.900 0.000 16.900 10.000 6.550 0.000 16.550 70.350
10. Hanzalová Eliška 2013 T.J. Sokol Kampa Štaidlová 10.000 7.450 0.000 17.450 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 7.800 0.500 17.300 10.000 6.900 0.000 16.900 70.150
11. Geierová Zuzana 2013 TJ Slovan Praha Vohánková,Nováková, Jirků 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 7.900 0.000 17.900 9.300 6.650 0.000 15.950 10.000 6.850 0.000 16.850 69.150
12. Kurfürstová Lucie 2013 T.J. Sokol Kampa Říhová 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 6.100 0.000 16.100 9.600 6.700 0.000 16.300 67.650
13. Vránová Gabriela 2014 T.J. Sokol Kampa Říhová 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 8.400 0.000 18.400 8.500 5.050 0.000 13.550 9.000 7.150 0.000 16.150 66.900
13. Chlíbková Markéta 2013 GT Šestajovice Sýkorová, Gonzorová 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 8.250 0.000 18.250 8.500 5.250 0.000 13.750 10.000 6.800 0.000 16.800 66.900
15. Kozelská Beáta 2013 GT Šestajovice Sýkorová, Gonzorová 10.000 6.150 0.000 16.150 10.000 7.850 0.000 17.850 8.500 6.400 0.000 14.900 9.000 5.300 0.000 14.300 63.200
16. Vodičková Vanesa 2013 GT Šestajovice Sýkorová, Gonzorová 10.000 5.850 0.000 15.850 10.000 7.850 0.000 17.850 8.500 4.850 0.000 13.350 9.000 4.600 0.000 13.600 60.650
17. Šlajsna Dominika 2013 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Fulemová 10.000 4.000 0.000 14.000 10.000 7.050 0.000 17.050 8.500 3.700 0.100 12.100 6.800 4.350 0.000 11.150 54.300

zpět na detail závodu