Na hlavní obsah

Kateřina Jakešová


Ročník:2008
Město:Praha 9
Trenér:Kopecká Z+E
Oddíl: Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
29.5.2022 Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS5 B 2.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 14.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 109.
21.11.2021 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ II. LIGA 5.
21.11.2021 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 8.
1.10.-3.10.2021 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS5 B (juniorky B) 29.
19.9.2021 SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS5 B 3.
19.9.2021 SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS5 B - OPEN 4.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga 6.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga - jednotlivkyně 26.
2.11.2019 Memoriál B. a V. Horákových SGZ III. kategorie II.liga 2008 4.
12.10.2019 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ starší žákyně 4.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ IV. liga - jednotlivkyně 31.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ IV. liga 3.
13.10.2018 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ starší žákyně 8.
2.6.-3.6.2018 SGŽ Mistrovství ČR MT (VS3A - VS6A) SGZ VS3A (žákyně A) 32.
27.5.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS3A 8.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ VS3A 19.
13.5.2018 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS3A 1.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ IV. liga - jednotlivkyně 32.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ IV. liga 3.
17.6.-18.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR (VS) SGZ Starší žákyně 27.
4.6.2017 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ starší žákyně 5.
28.5.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ starší žákyně VS2 14.
20.5.2017 Memoriál Marie Široké (2. KvZ na MČR / 2. NZ na EYOF) SGZ starší žákyně 23.
23.4.2017 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ starší žákyně VS2 bez plnění 1.
8.4.2017 SGŽ Veselský pohár SGZ starší žákyně 4.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - I. kat. 2009-2005 19.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- I. kat. 2009-2005 21.
21.1.2017 SGŽ Memoriál J. Palacha SGZ IV. kategorie 3.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ mladší žákyně - jednotlivkyně 7.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ mladší žákyně 3.
29.5.2016 Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ mladší žákyně 1.
22.5.2016 Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ mladší žákyně 1.
14.11.2015 Přebor Prahy družstev žen SGZ mladší žákyně 4.
14.11.2015 Přebor Prahy družstev žen SGZ mladší žákyně jednotlikyně 5.
18.10.2015 Závod gymnastických nadějí SGZ Kategorie II. nar. 2008-2009 6.
Žádné přihlášky nebyly nalezeny