Na hlavní obsah

Julie Brožová


Ročník:2008
Město:Úvaly
Trenér:Kopecká Z+E
Oddíl: Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
17.11.2022 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ II. LIGA 3.
17.11.2022 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 19.
10.6.-12.6.2022 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS5 B - juniorky B 5.
29.5.2022 Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS5 B 1.
30.1.2022 Memoriály SHP SGZ Kladina - kat. III, kvalifikace 15.
30.1.2022 Memoriály SHP SGZ Prostná - kat. III, kvalifikace 11.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 14.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 72.
21.11.2021 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ II. LIGA 2.
21.11.2021 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 7.
1.10.-3.10.2021 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS5 B (juniorky B) 32.
19.9.2021 SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS5 B 1.
19.9.2021 SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS5 B - OPEN 1.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- II. kat. 2012-2008 Kvalifikace 3.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2012-2008 Kvalifikace 4.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina - II. kat. 2012-2008 FINÁLE 2.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2012-2008 FINÁLE 3.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga 4.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga - jednotlivkyně 30.
2.11.2019 Memoriál B. a V. Horákových SGZ III. kategorie II.liga 2008 2.
12.10.2019 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ starší žákyně 2.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS3A (žákyně A) 35.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS3A 27.
19.5.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS3A 8.
6.4.2019 SGŽ Veselský pohár SGZ VS4B 10.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina - II. kat. 2011-2007 FINÁLE 4.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2011-2007 Kvalifikace 9.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- II. kat. 2011-2007 Kvalifikace 7.
19.1.2019 SGŽ Memoriál Jana Palacha SGZ V. kategorie 12.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ IV. liga - jednotlivkyně 8.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ IV. liga 3.
2.6.-3.6.2018 SGŽ Mistrovství ČR MT (VS3A - VS6A) SGZ VS3A (žákyně A) 40.
27.5.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS3A 13.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ VS3A 30.
13.5.2018 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS3A 2.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ IV. liga - jednotlivkyně 13.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ IV. liga 3.
8.10.2017 SGŽ Přebor hl.m.Prahy SGZ starší žákyně VS2 1.
4.6.2017 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ starší žákyně 14.
28.5.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ starší žákyně VS2 21.
20.5.2017 Memoriál Marie Široké (2. KvZ na MČR / 2. NZ na EYOF) SGZ starší žákyně 44.
14.5.2017 SGŽ Kvalifikační závod MČR SGZ starší žákyně 57.
23.4.2017 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ starší žákyně VS2 bez plnění 5.
8.4.2017 SGŽ Veselský pohár SGZ starší žákyně 10.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- I. kat. 2009-2005 10.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - I. kat. 2009-2005 23.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ mladší žákyně - jednotlivkyně 5.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ mladší žákyně 3.
9.10.2016 Přebor hl.m. Praha SGŽj SGZ starší žákyně VS2 6.
2.10.2016 Dráček SGZ Kategorie A roč. 2007-2008 2.
26.6.2016 Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ mladší žákyně 5.
29.5.2016 Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ starší žákyně - hrazda 12.
29.5.2016 Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ starší žákyně 24.
8.5.2016 Memoriál Marie Široké (1. kvalifikační závod pro MČR) SGZ starší žákyně 58.
14.11.2015 Přebor Prahy družstev žen SGZ mladší žákyně 8.
14.11.2015 Přebor Prahy družstev žen SGZ mladší žákyně jednotlikyně 24.
18.10.2015 Závod gymnastických nadějí SGZ Kategorie II. nar. 2008-2009 7.
21.6.2015 Putovní Váza Horních Počernic SGZ mladší žákyně 9.
20.6.2015 Čerti s andělem SGZ Čertice 5.
24.5.2015 Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ mladší žákyně VS1 16.
3.5.2015 Oblastní přebor Prahy SGZ mladší žákyně VS1 17.
Datum Závod
11.12.2022 Váza Horních Počernic