Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Memoriál Evy Bosákové

 9.4.2016
 pořadatel: TJ Slovan Praha
Stáhnout výsledky

Evičky

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Malkova Anna 2007 ŠD GIB Šiška Ljubljana Urban Sever, Ina Oblak 2.800 8.800 0.000 11.600 2.800 8.800 0.000 11.600 23.200
2. Casagrande Eleonora 2006 ŠD GIB Šiška Ljubljana Urban Sever, Ina Oblak 2.500 9.250 0.000 11.750 2.100 8.050 0.000 10.150 21.900
3. Jaki Lina 2006 ŠD GIB Šiška Ljubljana Urban Sever, Ina Oblak 2.300 9.250 0.000 11.550 1.900 8.050 0.000 9.950 21.500
3. Trtnik Zala 2006 ŠD GIB Šiška Ljubljana Urban Sever, Ina Oblak 2.600 8.700 0.000 11.300 2.100 8.100 0.000 10.200 21.500
5. Hejtmánková Gabriela Eva 2007 Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 2.200 9.050 0.000 11.250 2.000 8.100 0.000 10.100 21.350
6. Vejmolová Viktorie 2007 SK Hradčany Opočenská, Lipšanová, Ramba 1.900 8.250 0.000 10.150 1.900 8.250 0.000 10.150 20.300
7. Nováková Michaela 2006 SK Hradčany Opočenská, Lipšanová, Ramba 1.900 9.200 0.000 11.100 1.800 7.000 0.000 8.800 19.900
8. Racíková Michaela 2008 KSG Chemopetrol Litvínov Hochelová 1.800 8.600 0.000 10.400 0.800 7.500 0.000 8.300 18.700
9. Brožová Nelly 2007 Sokol Domažlice Gibfriedová 2.000 7.700 0.000 9.700 1.200 7.700 0.000 8.900 18.600
10. Šimková Veronika 2006 SK Hradčany Opočenská, Lipšanová, Ramba 1.900 7.450 0.000 9.350 1.800 7.300 0.000 9.100 18.450
11. Konič Živa 2006 ŠD GIB Šiška Ljubljana Urban Sever, Ina Oblak 1.800 6.300 0.000 8.100 1.800 7.900 0.000 9.700 17.800
12. Kočí Tereza 2007 Sokol Domažlice Gibfriedová 2.100 7.800 0.000 9.900 1.500 6.250 0.000 7.750 17.650
13. Vondráčková Barbora 2006 Sokol Kolín Marešová,Prokůpkoá,Vondráček 2.500 7.200 0.000 9.700 1.300 6.500 0.000 7.800 17.500
13. Mádai Boglárka 2008 MTK sport Club. Budapest Dóra Németi, András Forgó 2.000 6.750 0.000 8.750 2.000 6.750 0.000 8.750 17.500
15. Divíšek Ronja 2008 SK Hradčany Opočenská, Lipšanová, Ramba 1.300 7.800 0.000 9.100 0.700 7.300 0.000 8.000 17.100
15. Dlouhá Aneta 2006 Sokol Kladno Podpěra 2.000 6.800 0.000 8.800 1.300 7.000 0.000 8.300 17.100
17. Peresztegi Kitti 2008 MTK sport Club. Budapest Dóra Németi, András Forgó 1.800 7.050 0.000 8.850 0.700 7.450 0.000 8.150 17.000
18. Doležalová Daniela 2006 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrázová 1.400 7.700 0.000 9.100 1.200 6.600 0.000 7.800 16.900
19. Netyková Laura 2007 Sokol Kolín Marešová,Prokůpkoá,Vondráček 2.000 6.400 0.000 8.400 1.300 6.400 0.000 7.700 16.100
19. Pešová Dorota 2008 Sokol Bedřichov Dvořáková Anna 0.900 7.150 0.000 8.050 0.900 7.150 0.000 8.050 16.100
21. Davidovič Nina 2006 ŠD GIB Šiška Ljubljana Urban Sever, Ina Oblak 1.100 4.350 0.000 5.450 1.900 8.150 0.000 10.050 15.500
22. Nováková Anežka 2006 Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 1.800 6.650 0.000 8.450 1.200 4.300 0.000 5.500 13.950
23. Kůgelová Petra 2007 Sokol Domažlice Gibfriedová 1.200 4.250 0.000 5.450 1.200 6.850 0.300 7.750 13.200

zpět na detail závodu