Na hlavní obsah

Gabriela Eva Hejtmánková


Ročník:2007
Město:Ostrava
Trenér:Dudová
Oddíl: Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
1.6.-2.6.2019 SGŽ Mistrovství ČR MT SGZ VS4A (kadetky) 26.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS4A 8.
18.5.2019 SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod SGZ VS4 A - kadetky 30.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VA4A 24.
20.4.2019 ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka SGZ VII. VS 4B starší - ZP ČGF s. 14 1.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Kvalifikace pro finále 29.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 19.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Žákyně 8.
16.3.2019 SGŽ Říčanské hvězdičky SGZ A 1 - 2007 1.
9.3.2019 Gymnastické naděje SGZ 6. Kategorie - ŽÁKYNĚ D 2.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2011-2007 FINÁLE 1.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2007 a st. Kvalifikace 5.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2011-2007 Kvalifikace 2.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2007 a st. FINÁLE 5.
20.1.2019 SGŽ Duo Gym Cup SGZ Starší I 1.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga - jednotlivkyně 18.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga 3.
24.11.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ II. liga 1.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ Starší žákyně 11.
13.10.2018 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ starší žákyně 2.
2.6.-3.6.2018 SGŽ Mistrovství ČR MT (VS3A - VS6A) SGZ VS4A (kadetky) 20.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ VS4A (kadetky) 16.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2008-2006 2.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina - II. kat. 2008-2006 2.
21.1.2018 SGŽ DUO GYM CUP SGZ Mladší II A 1.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ DRUŽSTVA - II. LIGA 1.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ JEDNOTLIVKYNĚ - II. LIGA 16.
12.11.2017 SGŽ Přebor ČOS - finále SGZ Starší žákyně 5.
21.10.2017 SGŽ Vítkovice Cup SGZ 1.kategorie žákyně B 6.
17.6.-18.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR (VS) SGZ Žákyně A 26.
4.6.2017 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ starší žákyně 3.
20.5.2017 Memoriál Marie Široké (2. KvZ na MČR / 2. NZ na EYOF) SGZ žákyně A 20.
25.2.2017 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Mladší žákyně 1.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - I. kat. 2009-2005 1.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- I. kat. 2009-2005 1.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ PROSTNÁ - I. KAT. - FINÁLE 1.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ KLADINA - I. KAT. - FINÁLE 1.
3.12.-4.12.2016 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ SGZ II. Liga 9.
3.12.-4.12.2016 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ SGZ II. liga - jednotlivkyně 72.
13.11.2016 Přebor ČOS - finále SGZ Mladší žákyně - jednotlivkyně 4.
13.11.2016 Přebor ČOS - finále SGZ Mladší žákyně - družstva 2.
18.6.-19.6.2016 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ STARŠÍ ŽÁKYNĚ 29.
9.4.2016 Memoriál Evy Bosákové SGZ Evičky 5.
14.11.2015 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ starší žákyně družstva 2.
25.10.2015 BabyGym Cup 2015 SGZ V.kategorie-kladina 3.
24.10.2015 Vítkovice Cup 2015 SGZ žákyně B 19.
21.6.2015 Putovní Váza Horních Počernic SGZ mladší žákyně 3.
20.6.2015 Čerti s andělem SGZ Čertice 2.
17.5.2015 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ starší žákyně 11.
Žádné přihlášky nebyly nalezeny