Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Váza Horních Počernic a Veteraniáda

 26.6.2016
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

mimi (nesplněn VS1)

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Vanessa Mazochová 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Válková, Mazochová 2.400 9.400 0.000 11.800 2.500 9.500 0.000 12.000 23.800
1. Barbora Svobodová 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 2.600 9.100 0.000 11.700 2.600 9.500 0.000 12.100 23.800
3. Sofie Hilšerová 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Válková, Mazochová 2.500 9.200 0.000 11.700 2.400 9.450 0.000 11.850 23.550
4. Ela Šrůtková 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 2.500 8.800 0.000 11.300 2.600 9.500 0.000 12.100 23.400
5. Eliška Kurfürstová 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 2.600 8.700 0.000 11.300 2.600 9.350 0.000 11.950 23.250
6. Jessica Wandruschka 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 2.600 8.800 0.000 11.400 2.400 9.050 0.000 11.450 22.850
7. Sára Smetanová 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 2.500 8.700 0.000 11.200 2.400 9.000 0.000 11.400 22.600
8. Barbora Völflová 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová 2.400 8.750 0.000 11.150 2.400 8.800 0.000 11.200 22.350
9. Beáta Česneková 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 2.500 8.800 0.000 11.300 2.600 8.300 0.000 10.900 22.200
9. Viktorie Jandová 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Jandová 2.700 8.700 0.000 11.400 2.800 8.000 0.000 10.800 22.200
11. Klára Kovářová 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 2.400 8.500 0.000 10.900 2.300 8.750 0.000 11.050 21.950
12. Elen Strculová 2011 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 2.300 8.500 0.000 10.800 2.300 8.750 0.000 11.050 21.850
13. Adéla Válková 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Válková, Mazochová 2.400 8.300 0.000 10.700 2.400 8.250 0.000 10.650 21.350
14. Linda Švaříčková 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 2.400 7.850 0.000 10.250 2.300 8.400 0.000 10.700 20.950
15. Sára Schmidtová 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 2.400 8.400 0.000 10.800 2.400 7.500 0.000 9.900 20.700
16. Natálie Koliková 2009 Spartak Děčín GSK Cardová, Hořčičková 2.500 7.250 0.000 9.750 2.400 8.300 0.000 10.700 20.450
17. Martina Margušová 2009 Spartak Děčín GSK Cardová, Hořčičková 2.500 8.000 0.000 10.500 1.800 7.850 0.000 9.650 20.150
18. Terezie Jandová 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 2.400 7.950 0.000 10.350 2.300 7.050 0.000 9.350 19.700
19. Ema Patrovská 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 2.400 6.600 0.000 9.000 2.400 7.450 0.000 9.850 18.850
20. Lily Hilšerová 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Válková, Mazochová 2.300 5.900 0.000 8.200 2.400 7.850 0.000 10.250 18.450
21. Martina Bartůšková 2011 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 2.500 6.900 0.000 9.400 1.800 7.150 0.000 8.950 18.350
22. Veronika Kalašová 2009 Spartak Děčín GSK Cardová, Hořčičková 2.500 5.500 0.000 8.000 1.900 7.300 0.000 9.200 17.200
23. Kamila Seidlerová 2010 SK GK Špičková Opava Špičková, Placková 1.800 8.100 4.000 5.900 2.600 8.450 0.000 11.050 16.950

zpět na detail závodu