Česká gymnastická federace

Akce

8.5.2021 SGZ

Brnkačka 2021 ZRUŠENO

8.5.2021 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

12.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

15.5.2021 - 16.5.2021 SGZ

Memoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

21.5.2021 - 23.5.2021 AE

Světové závody věkových skupin (WAGC)

22.5.2021 - 23.5.2021 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR) - ZRUŠENO

22.5.2021 SGM

SGM Finále Přeboru ČOS

22.5.2021 TR

TRA 1. Český pohár

27.5.2021 - 30.5.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

27.5.2021 - 29.5.2021 AE

Mistrovství světa v aerobiku

1.6.2021 TR

TRA Akademické MČR

3.6.2021 - 6.6.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

4.6.2021 - 5.6.2021 TR

TRA Závod Světového poháru ITA

Reklama

Váza Horních Počernic a Veteraniáda

sportovní gymnastika žen
 26.6.2016
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 21.6.2016
 elektronické výsledky
Startují : kategorie mimi (dvojboj kl a pr) - roč nar 2009 a mladší ( pokud nemají splněný VS1) ostatní kategorie čtyřboj dle rozpisu: mladší žákyně - roč. nar. 2007 a mladší, starší žákyně - roč. nar. 2004 – 2006, juniorky a ženy(jedna kat. - roč. nar. 2004 a starší, ročník 2004 si může vybrat, odpoledne Veteraniáda na ženském nářadí - dvojboj dle výběru -kat A nebo B roč. 1996 a starší V případě, že nejste registrováni v GIS, napište na email lenka.sotolova@volny.cz

Seznam přihlášek

mimi (nesplněn VS1) (2009 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Foltysová Tereza 2009 SK GK Špičková Opava Heiderová
2 Seidlerová Kamila 2010 SK GK Špičková Opava spickova,plackova
3 Kalašová Veronika 2009 Spartak Děčín GSK Cardová, Hořčičková
4 Koliková Natálie 2009 Spartak Děčín GSK Cardová, Hořčičková
5 Margušová Martina 2009 Spartak Děčín GSK Cardová, Hořčičková
6 Hilšerová Sofie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Válková, Mazochová
7 Mazochová Vanessa 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Válková, Mazochová
8 Válková Adéla 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Válková, Mazochová
9 Hilšerová Lily 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Válková, Mazochová
10 Smetanová Sára 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
11 Svobodová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
12 Völflová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová
13 Bartůšková Martina 2011 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
14 Kovářová Klára 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
15 Strculová Elen 2011 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
16 Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
17 Štemberková Eva 2011 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
18 Wandruschka Jessica 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
19 Jandová Viktorie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Jandová
20 Kurfürstová Eliška 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
21 Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
22 Jandová Terezie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
23 Patrovská Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
24 Schmidtová Sára 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
25 Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
26 Taftlová Nicol 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová
27 Dočínecová Adriana 2009 TJ Sokol Žižkov II Bartáková, Prát
28 Dzjumová Natálie 2010 TJ Sokol Žižkov II Bartáková

mladší žákyně (2007 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vejmolová Viktorie 2007 SK Hradčany Opočenská
2 Kratochvílová Michaela 2007 Spartak Děčín GSK kolektiv trenérů
3 Přibylová Natálie 2007 Spartak Děčín GSK Cardová, Hořčičková
4 Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká
5 Mařanová Melanie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
6 Hilšerová Vivien 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Kalmusová
7 Mazochová Viktorie 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Kalmusová
8 Šustalová Amélie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Kalmusová
9 Válková Veronika 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Kalmusová
10 Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
11 Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
12 Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
13 Pechanová Viktorie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Jandová
14 Kalinová Eliška 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kadlecová, Řeřichová
15 Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
16 Kozelková Lucie 2007 TJ Sokol Kolín Šedinová, Ramšáková
17 Kulifajová Emily 2007 TJ Sokol Kolín Šedinová, Ramšáková
18 Málková Agáta 2008 TJ Sokol Kolín Šedinová, Ramšáková
19 Pudlová Adéla 2008 TJ Sokol Kolín Šedinová, Ramšáková
20 Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
21 Juklíčková Nikola 2008 TJ Sokol Poděbrady Novotná, Konečná
22 Pošíková Nikol 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
23 Urbanová Johana 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
24 Vávrová Monika 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
25 Budaiová Nikola 2007 TJ Sokol Žižkov II Bartáková, Prát

starší žákyně (2006 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hajdinová Karolína 2006 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin
2 Cihelková Adéla 2004 SK GK Špičková Opava
3 Julie Binarová 2005 SK GK Špičková Opava Spickova
4 Silberová Vendula 2005 SK GK Špičková Opava Spickova
5 Knoblochová Vilemína 2006 SK Hradčany Opočenská
6 Nováková Michaela 2006 SK Hradčany Opočenská
7 Šimková Veronika 2006 SK Hradčany Opočenská
8 Vápenková Johana 2006 SK Hradčany Opočenská
9 Mrázková Hana 2005 Spartak Děčín GSK kolektiv trenérů
10 Dánielová Lenka 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík, Kalašová
11 Fialová Markéta 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
12 Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
13 Čermáková Hedvika 2005 TJ Slovan Praha Bažantová, Lagronová, Nováková, Žádný
14 Marková Julie 2005 TJ Slovan Praha Bažantová, Lagronová, Nováková, Žádný
15 Raschová Klára 2004 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková, Bažantová, Žádný
16 Straková Jana 2004 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková, Bažantová, Žádný
17 Bartůšková Nicol 2006 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
18 Kreibichová Aneta 2005 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
19 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
20 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
21 Gupta Banisha 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
22 Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
23 Kučerová Karolína 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
24 Zouzalová Kristýna 2004 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
25 Kvitová Zoe 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
26 Klimešová Justina Ella 2006 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová
27 Loumanová Lucie 2004 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová
28 Blizňáková Barbora 2006 TJ Sokol Vsetín Jana Baranová
29 Holbová Nela 2005 TJ Sokol Vsetín Jana Baranová
30 Sedlaříková Sára 2005 TJ Sokol Vsetín
31 Stuchlíková Michaela 2006 TJ Sokol Vsetín Jana Baranová
32 Kovářová Nicol 2006 TJ Sokol Vsetín

juniorky a ženy (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Havrlantová Eliška 2003 SK GK Špičková Opava Spicková
2 Lukovicsová Tereza 2002 SK GK Špičková Opava Spickova
3 Opočenská Kristýna 1993 SK Hradčany Žifčák
4 Said Diana 2003 Spartak Děčín GSK kolektiv trenérů
5 Toušková Taťána 2004 Spartak Děčín GSK kolektiv trenérů
6 Kokrdová Daniela 2003 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
7 Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková, Bažantová, Žádný
8 Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková, Bažantová, Žádný
9 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
10 Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
11 Králová Natálie 2004 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
12 Rožánková Žofie 2003 TJ Sokol Kolín Rožánek
13 Voglová Elíška 2001 TJ Sokol Kolín Rožánek
14 Cenkerová Adéla 2004 TJ Sokol Kolín Rožánek
15 Žatečková Emma 2004 TJ Sokol Kolín Rožánek
16 Kocurková Johana 2003 TJ Sokol Vsetín Jana Baranová
17 Chotovinská Barbora 2001 TJ Sokol Žižkov II Prát, Seňková
18 Janovská Karolína 1998 TJ Sokol Žižkov II Prát, Seňková

Veteraniáda kat A (1996 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dufková Markéta 1996 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Lužová, Kostrbík

Veteraniáda kat B (1996 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Oravcová Ludmila 1978 Spartak Trutnov
2 Hellingerová Karla 1976 Spartak Trutnov
3 Winter Pavel 1987 TJ Sokol Žižkov II Prát

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři