Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Přebor Jihočeský kraj a Vysočina SGŽ

 19.11.2016
 pořadatel: Tábor
Stáhnout výsledky

Základní stupeň

Sport:sportovní gymnastika žen
  Družstvo přeskok bradla kladina prostná Celkem
1 Merkur České Budějovice D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Bucharová Tereza 2009 Merkur České Budějovice 6.000 9.050 0.000 15.050 6.000 9.300 0.000 15.300 6.000 8.650 0.000 14.650 6.000 9.100 0.000 15.100 60.100
  Horáčková Adéla 2009 Merkur České Budějovice 6.000 8.650 0.000 14.650 6.000 9.250 0.000 15.250 6.000 7.450 0.000 13.450 6.000 8.900 0.000 14.900 58.250
  Štojdlová Sofie 2009 Merkur České Budějovice 6.000 9.100 0.000 15.100 6.000 9.000 0.000 15.000 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 8.900 0.000 14.900 59.500
  celkem 44.800 45.550 42.600 44.900 177.850
2 TJ Slovan Jindřichův Hradec D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Dvořáková Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec 6.000 7.950 0.000 13.950 6.000 9.050 0.000 15.050 6.000 6.800 0.000 12.800 6.000 6.850 0.000 12.850 54.650
  Holická Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec 6.000 9.000 0.000 15.000 6.000 9.500 0.000 15.500 6.000 9.000 0.000 15.000 6.000 8.850 0.000 14.850 60.350
  Špačková Bára 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec 6.000 8.300 0.000 14.300 6.000 8.550 0.000 14.550 6.000 6.700 0.000 12.700 6.000 8.300 0.000 14.300 55.850
  Vendlová Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec 6.000 7.100 0.000 13.100 6.000 8.350 0.000 14.350 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 7.900 0.000 13.900 55.750
  celkem 43.250 45.100 42.200 43.050 173.600
3 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Jelínková Jasmina 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí 6.000 8.050 0.000 14.050 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 6.400 0.000 12.400 6.000 6.950 0.000 12.950 53.900
  Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí 6.000 7.450 0.000 13.450 6.000 8.250 0.000 14.250 6.000 6.500 0.000 12.500 6.000 7.500 0.000 13.500 53.700
  Sedláková Tereza 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí 6.000 8.350 0.000 14.350 6.000 8.250 0.000 14.250 6.000 8.050 0.000 14.050 6.000 7.600 0.000 13.600 56.250
  Sedláková Kateřina 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí 6.000 6.500 0.000 12.500 6.000 6.750 0.000 12.750 4.000 3.350 0.000 7.350 6.000 5.400 0.000 11.400 44.000
  celkem 41.850 43.000 38.950 40.050 163.850
4 TJ Nová Včelnice D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Macková Aněžka 2009 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí 6.000 7.350 0.000 13.350 6.000 7.850 0.000 13.850 5.000 5.900 0.000 10.900 6.000 6.400 0.000 12.400 50.500
  Kubaláková Adéla 2009 TJ Nová Včelnice 6.000 7.900 0.000 13.900 6.000 8.450 0.000 14.450 6.000 6.100 0.000 12.100 6.000 6.250 0.000 12.250 52.700
  Matějková Ema 2009 TJ Nová Včelnice 6.000 6.600 0.000 12.600 6.000 8.000 0.000 14.000 5.000 5.800 0.000 10.800 6.000 5.600 0.000 11.600 49.000
  Mráčková Lea 2009 TJ Spartak Trhové Sviny 6.000 7.900 0.000 13.900 4.500 7.200 1.000 10.700 6.000 6.950 0.000 12.950 6.000 6.350 0.000 12.350 49.900
  celkem 41.150 42.300 35.950 37.000 156.400
5 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Bártová Eliška 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí 6.000 7.100 0.000 13.100 6.000 7.500 0.000 13.500 6.000 5.700 0.000 11.700 6.000 3.800 0.000 9.800 48.100
  Špaková Julie 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí 6.000 6.800 0.000 12.800 6.000 6.750 0.000 12.750 4.700 4.500 0.000 9.200 6.000 5.400 0.000 11.400 46.150
  Klocová Sára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí 6.000 7.650 0.000 13.650 6.000 6.200 0.000 12.200 6.000 6.050 0.000 12.050 6.000 5.400 0.000 11.400 49.300
  celkem 39.550 38.450 32.950 32.600 143.550

zpět na detail závodu