Na hlavní obsah

Tereza Bucharová


Ročník:2009
Město:Boršov nad Vltavou
Trenér:Bago, Pučejdlová
Oddíl: Merkur České Budějovice, z.s. (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
13.4.2024 Memoriál Evy Bosákové SGZ Elitní - juniorky 2.
13.4.2024 Memoriál Evy Bosákové SGZ Elite_kvalifikace 10.
13.4.2024 Memoriál Evy Bosákové SGZ Finále kladina 7.
6.4.2024 Jarní pohár SGZ VS6B 3.
9.12.2023 Memoriál P. Kouby SGZ II. liga (ZP ČGF) 4.
2.12.-3.12.2023 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 2.
2.12.-3.12.2023 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 68.
25.11.2023 Mikulášský pohár SGZ II.liga (ZP ČGF) 3.
11.11.2023 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - soutěž družstev SGZ II liga (ZP ČGF) jednotlivci 1.
11.11.2023 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - soutěž družstev SGZ II liga (ZP ČGF) 1.
4.11.2023 Jindřichohradecká liga SGZ II. liga 6.
21.10.2023 Podzimní drakiáda SGZ II.liga (ZP ČGF) 6.
14.10.2023 O cenu Chodska SGZ JUNIORKY 2009-2011 1.
9.6.-11.6.2023 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS5 B - juniorky B 34.
27.5.2023 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - jednotlivkyně (VS) SGZ VS5 B 1.
22.4.2023 Trhovosvinenský pohár 2023 SGZ VS5 B 1.
16.4.2023 Memoriál Evy Bosákové SGZ Elitní - juniorky 8.
15.4.2023 Znojmo Gym Cup 2023 SGZ VI. VS 5B 1.
1.4.2023 XIII.ročník Memoriálu Zuzany Hartlové SGZ VS5B 2.
10.12.2022 Memoriál P. Kouby SGZ II. liga (juniorky B) 1.
3.12.-4.12.2022 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 10.
3.12.-4.12.2022 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 5.
26.11.2022 Mikulášský pohár SGZ II. liga (ZP ČGF) 3.
19.11.2022 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - soutěž družstev SGZ II liga (ZP ČGF) jednotlivci 2.
19.11.2022 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - soutěž družstev SGZ II liga (ZP ČGF) 1.
26.6.-1.7.2022 LODM SGZ Finále prostná dívky 8.
26.6.-1.7.2022 LODM SGZ jednotlivkyně VS5B 24.
26.6.-1.7.2022 LODM SGZ Družstva dívky 10.
10.6.-12.6.2022 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS5 B - juniorky B 2.
28.5.2022 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - jednotlivkyně (VS) SGZ VS5 B 1.
14.5.2022 Memoriál Karla Parmy SGZ VS5B 1.
30.4.2022 O pohár Českých Budějovic SGZ VS5 B 1.
23.4.2022 Trhovosvinenský pohár 2022 SGZ VS 5 B + VS 6 B 1.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ juniorky 3.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ Dvojboj Absolutní pořadí 7.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ Kladina Absolutní pořadí 14.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 13.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 77.
20.11.2021 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - soutěž družstev SGZ II liga (ZP ČGF) 1.
1.10.-3.10.2021 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS5 B (juniorky B) 23.
14.12.2019 SGŽ Memoriál Petra Kouby SGZ IV. liga (podzim ZP ČGF) 1.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 8.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga - jednotlivkyně 96.
9.11.2019 SGŽ Jindřichohradecká liga SGZ IV. liga 6.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS4B (žákyně B) 11.
1.6.2019 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ VS4 B 5.
25.5.2019 SGŽ Memoriál K. Parmy SGZ VS4B 2.
11.5.2019 SGŽ O pohár Českých Budějovic SGZ VS4 B 3.
13.4.2019 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ VI.kategrie VS4B Žákyně B 4.
6.4.2019 SGŽ Veselský pohár SGZ VS4B 4.
15.12.2018 SGŽ Memoriál Petra Kouby SGZ IV. liga 4.
17.11.2018 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ IV. liga 1.
10.11.2018 SGŽ Jindřichohradecká liga SGZ V. liga 1.
13.10.2018 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ mladší žákyně 14.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS2 A 20.
2.6.2018 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ VS2A 3.
26.5.2018 SGŽ Memoriál K. Parmy SGZ VS2A 3.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ VS2A 48.
12.5.2018 SGŽ O pohár Českých Budějovic SGZ VS2A 3.
28.4.2018 SGŽ Trhovosvinenský pohár 2018 SGZ VS 2 A 4.
9.12.2017 SGŽ Memoriál P. Kouby SGZ Mladší žákyně 2.
18.11.2017 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ III. liga - Mladší žákyně 2.
11.11.2017 SGŽ Jindřichohradecká liga SGZ III. LIGA c - viz. příloha 1.
3.6.2017 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ Mladší žákyně 1.
13.5.2017 SGŽ O Pohár Českých Budějovic SGZ Mladší žákyně 4.
22.4.2017 SGŽ Trhovosvinenský pohár 2017 SGZ Mladší žákyně 1.
8.4.2017 SGŽ Veselský pohár SGZ mladší žákyně 2.
10.12.2016 Memoriál P. Kouby SGŽ SGZ Mladší žákyně 8.
19.11.2016 Přebor Jihočeský kraj a Vysočina SGŽ SGZ Základní stupeň 1.
29.5.2016 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina SGZ Základní stupeň 4.
12.12.2015 Memoriál Petra Kouby SGZ Základní stupeň 6.