Na hlavní obsah

Anna Holická


Ročník:2009
Město:Rodvínov
Trenér:Belšánová, Dubová, Vybíralová
Oddíl: TJ Slovan J.Hradec, z.s. (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
20.11.2021 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - soutěž družstev SGZ II liga (ZP ČGF) 2.
1.10.-3.10.2021 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS4 B (žákyně B) 12.
18.9.2021 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - jednotlivkyně (VS) SGZ VS4 B 1.
14.12.2019 SGŽ Memoriál Petra Kouby SGZ IV. liga (podzim ZP ČGF) 8.
23.11.2019 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ IV. liga (podzim ZP ČGF) 1.
9.11.2019 SGŽ Jindřichohradecká liga SGZ IV. liga 10.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS4B (žákyně B) 5.
1.6.2019 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ VS4 B 3.
25.5.2019 SGŽ Memoriál K. Parmy SGZ VS4B 5.
11.5.2019 SGŽ O pohár Českých Budějovic SGZ VS4 B 1.
13.4.2019 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ VI.kategrie VS4B Žákyně B 1.
6.4.2019 SGŽ Veselský pohár SGZ VS4B 2.
15.12.2018 SGŽ Memoriál Petra Kouby SGZ IV. liga 1.
17.11.2018 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ IV. liga 2.
10.11.2018 SGŽ Jindřichohradecká liga SGZ IV. liga 1.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS2 A 35.
2.6.2018 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ VS2A 4.
26.5.2018 SGŽ Memoriál K. Parmy SGZ VS2A 1.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ VS2A 19.
28.4.2018 SGŽ Trhovosvinenský pohár 2018 SGZ VS 2 A 3.
9.12.2017 SGŽ Memoriál P. Kouby SGZ Mladší žákyně 1.
25.11.2017 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ II.kategorie 4.
18.11.2017 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ III. liga - Mladší žákyně 1.
11.11.2017 SGŽ Jindřichohradecká liga SGZ III. LIGA c - viz. příloha 4.
3.6.2017 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ Mladší žákyně 12.
22.4.2017 SGŽ Trhovosvinenský pohár 2017 SGZ Mladší žákyně 3.
8.4.2017 SGŽ Veselský pohár SGZ mladší žákyně 1.
10.12.2016 Memoriál P. Kouby SGŽ SGZ Mladší žákyně 16.
19.11.2016 Přebor Jihočeský kraj a Vysočina SGŽ SGZ Základní stupeň 2.
28.10.2016 Memoriál Z. Hartlové SGZ Mladší žákyně 2008-2009 10.
29.5.2016 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina SGZ Základní stupeň 1.
23.4.2016 Trhovosvinenský pohár 2016 SGM Základní stupeň 2.
12.12.2015 Memoriál Petra Kouby SGZ Základní stupeň 2.