Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Přebor Jihočeský kraj a Vysočina SGŽ

 19.11.2016
 pořadatel: Tábor
Stáhnout výsledky

III. liga - Mladší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Družstvo přeskok bradla kladina prostná Celkem
1 TJ Slovan Jindřichův Hradec D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec 6.000 8.900 0.000 14.900 4.000 8.050 0.000 12.050 3.800 8.450 0.000 12.250 3.800 8.700 0.000 12.500 51.700
  Fullsacková Kateřina 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec 6.000 8.700 0.000 14.700 4.000 7.900 0.000 11.900 3.800 8.400 0.000 12.200 3.900 8.150 0.000 12.050 50.850
  Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec 6.000 7.700 0.000 13.700 3.300 8.250 0.000 11.550 3.800 7.950 0.000 11.750 3.100 7.450 0.000 10.550 47.550
  Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec 6.000 8.450 0.000 14.450 2.800 7.950 2.000 8.750 3.800 8.750 0.000 12.550 3.800 8.200 0.000 12.000 47.750
  celkem 44.050 35.500 37.000 36.550 153.100
2 Merkur České Budějovice D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Hirschová Marion 2008 Merkur České Budějovice 6.000 8.550 0.000 14.550 0.000 0.000 0.000 0.000 3.800 8.450 0.000 12.250 3.600 8.900 0.000 12.500 39.300
  Kolbanová Krystýna 2008 Merkur České Budějovice 6.000 7.850 0.000 13.850 4.000 7.800 0.000 11.800 3.700 8.500 0.000 12.200 3.700 8.550 0.000 12.250 50.100
  Kubešková Karolína 2008 Merkur České Budějovice 6.000 8.200 0.000 14.200 2.300 8.650 0.000 10.950 0.000 0.000 0.000 0.000 3.700 8.200 0.000 11.900 37.050
  Šrámková Barbora 2008 Merkur České Budějovice 6.000 8.800 0.000 14.800 2.300 7.900 0.000 10.200 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 25.000
  Šůnová Laura 2008 Merkur České Budějovice 0.000 0.000 0.000 0.000 2.300 8.200 0.000 10.500 3.700 6.400 0.000 10.100 3.700 8.550 0.000 12.250 32.850
  Volmanová Bára 2008 Merkur České Budějovice 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.500 7.450 0.000 10.950 0.000 0.000 0.000 0.000 10.950
  celkem 43.550 33.250 35.400 37.000 149.200
3 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Engelová Kamila 2008 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí 6.000 2.150 0.000 8.150 1.800 5.900 2.000 5.700 2.200 3.700 2.000 3.900 3.100 6.250 0.000 9.350 27.100
  Linhartová Adéla 2008 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí 6.000 9.000 0.000 15.000 2.500 5.650 0.000 8.150 2.800 5.250 0.000 8.050 3.100 7.850 0.000 10.950 42.150
  Martanová Klára 2008 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí 6.000 6.150 0.000 12.150 1.800 7.200 2.000 7.000 3.100 4.300 0.000 7.400 3.100 7.600 0.000 10.700 37.250
  Pešová Dorota 2008 TJ Sokol Bedřichov 6.000 9.500 0.000 15.500 3.300 8.600 0.000 11.900 3.900 8.200 0.000 12.100 3.500 8.550 0.000 12.050 51.550
  celkem 42.650 27.050 27.550 33.700 130.950
4 TJ Nová Včelnice D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Dvořáková Berenika 2008 TJ Nová Včelnice 0.000 0.000 0.000 0.000 2.300 7.400 0.000 9.700 2.900 3.700 0.000 6.600 3.100 5.600 0.000 8.700 25.000
  Chválová Stela 2008 TJ Nová Včelnice 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
  Kupková Linda 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec 6.000 6.000 0.000 12.000 1.800 7.500 2.000 7.300 3.100 6.950 0.000 10.050 3.100 6.900 0.000 10.000 39.350
  Pilečková Amálie 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí 6.000 8.050 0.000 14.050 1.900 5.700 0.000 7.600 2.900 8.400 0.000 11.300 2.900 8.150 0.000 11.050 44.000
  celkem 26.050 24.600 27.950 29.750 108.350

zpět na detail závodu