Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Memoriál P. Kouby SGŽ

 10.12.2016
 pořadatel: Gymcentrum
Stáhnout výsledky

Žákyně C

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Gronychová Neli 2007 TJ Šumperk Pražáková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.100 8.830 0.000 12.930 3.800 8.600 0.000 12.400 25.330
2. Ulrychová Agáta 2005 TJ Pedagog Modřany Šilínková Božena 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.800 8.400 0.000 12.200 3.800 7.633 0.000 11.433 23.633
3. Švejkovská Barbora 2007 TJ Šumperk Pražáková Jana 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.200 7.460 0.000 11.660 4.000 6.933 0.000 10.933 22.593
4. Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.800 7.700 0.000 11.500 3.800 7.067 0.000 10.867 22.367
5. Chromá Sára 2005 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková, Kubešová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.700 7.530 0.000 11.230 3.800 6.733 0.000 10.533 21.763
6. Vrecionová Alžběta 2005 TJ Pedagog Modřany Fiřtovi 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.900 5.830 0.000 9.730 3.900 7.800 0.000 11.700 21.430
7. Troupová Natálie 2004 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.800 6.860 0.000 10.660 3.800 6.733 0.000 10.533 21.193
8. Uhříčková Natálie 2004 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová, Nicol Frajkorová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.800 6.330 0.000 10.130 3.900 6.600 0.000 10.500 20.630
9. Linhartová Bára 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.900 6.560 0.000 10.460 3.900 6.167 0.000 10.067 20.527
10. Hojdekrová Tereza 2004 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.800 7.260 0.000 11.060 3.900 5.533 0.000 9.433 20.493
11. Caldrová Jana 2006 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.800 5.800 0.000 9.600 3.800 6.967 0.000 10.767 20.367
12. Filausová Barbora 2006 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková, Kubešová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.800 5.400 0.000 9.200 3.900 6.867 0.000 10.767 19.967
13. Jenknerová Karolína 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.600 6.160 0.500 9.260 4.000 6.700 0.000 10.700 19.960
14. Tušlová Natálie 2007 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková, Kubešová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.900 5.800 0.000 9.700 2.700 7.167 0.500 9.367 19.067
15. Pištěková Linda 2004 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.900 6.230 0.000 10.130 3.800 4.634 0.000 8.434 18.564
16. Pflanzerová Nella 2004 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová, Nicol Frajkorová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.900 5.260 0.000 9.160 3.800 5.567 0.000 9.367 18.527
17. Zdeňková Barbora 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.800 5.460 0.000 9.260 3.800 4.667 0.000 8.467 17.727
18. Kaftanová Jana 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.600 6.000 1.000 8.600 2.800 6.200 0.000 9.000 17.600
19. Pelešková Jitka 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.700 6.230 0.000 9.930 2.800 3.667 0.000 6.467 16.397
20. Marková Karolína 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 5.930 2.000 6.430 2.800 6.700 0.000 9.500 15.930
21. Pištěková Adéla 2004 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.800 4.330 0.000 8.130 2.900 4.634 0.000 7.534 15.664

zpět na detail závodu