Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Vánoční závod - Vršovice

 17.12.2016
 pořadatel: TJ Sokol Praha Vršovice
Stáhnout výsledky

Žáci 2010

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen hrazda Celkem
1. Potužník Josef 2010 SK Hradčany Otava 5.200 9.500 0.000 14.700 5.200 9.200 0.000 14.400 2.000 8.700 0.000 10.700 5.200 9.070 0.000 14.267 54.067
2. Nykles Petr 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek 5.200 8.750 0.000 13.950 5.200 9.170 0.000 14.367 1.500 9.000 0.000 10.500 5.200 8.400 0.000 13.600 52.417
3. Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová,Pištěková 5.200 8.800 0.000 14.000 5.200 9.100 0.000 14.300 1.000 8.700 0.000 9.700 5.200 8.800 0.000 14.000 52.000
4. Žitňan Štěpán 2010 Gymnastika Liberec Pietschmann/Jägerová 5.200 8.650 0.000 13.850 5.200 9.300 0.000 14.500 1.500 8.050 0.000 9.550 5.200 8.500 0.000 13.700 51.600
5. Škorpil Jaroslav 2010 TJ Doksy 5.200 8.450 0.000 13.650 5.200 9.200 0.000 14.400 1.000 8.400 0.000 9.400 5.200 8.930 0.000 14.133 51.583
6. Klečacký Šimon 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Klečacká, Svobodová 5.200 8.750 0.000 13.950 5.200 9.070 0.000 14.267 1.500 8.600 0.000 10.100 5.200 7.970 0.000 13.167 51.484
7. Prokop Jonáš 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Klečacká, Svobodová, Donátová 5.200 8.600 0.000 13.800 5.200 9.300 0.000 14.500 1.500 8.700 0.000 10.200 5.200 7.130 0.000 12.333 50.833
8. Kolva Jurij 2011 SK Hradčany Bomer 5.200 8.500 0.000 13.700 5.200 9.470 0.000 14.667 0.500 8.650 0.000 9.150 5.200 8.000 0.000 13.200 50.717
9. Bulvas Štěpán 2010 TJ Avia Čakovice kolektiv 5.200 8.600 0.000 13.800 5.200 8.270 0.000 13.467 0.500 8.800 0.000 9.300 4.800 8.670 0.000 13.467 50.034
10. Chytrý Hynek 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek 5.200 8.600 0.000 13.800 5.200 8.800 0.000 14.000 0.500 8.000 0.000 8.500 5.200 8.230 0.000 13.433 49.733
11. Švec Vojtěch 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška, Marek 5.200 8.350 0.000 13.550 5.200 8.700 0.000 13.900 0.500 8.900 0.000 9.400 5.200 7.630 0.000 12.833 49.683
12. Havlík Vojtěch 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša 5.200 8.000 0.000 13.200 5.200 7.570 0.000 12.767 1.000 8.200 0.000 9.200 5.200 8.230 0.000 13.433 48.600
13. Müller Adam 2010 TJ Sokol Plzeň I 5.200 8.600 0.000 13.800 5.200 8.530 0.000 13.733 0.500 7.900 0.000 8.400 4.200 7.200 0.000 11.400 47.333
14. Růžička Tadeáš 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška, Marek 5.200 8.200 0.000 13.400 5.200 8.530 0.000 13.733 0.500 8.200 0.000 8.700 4.800 5.900 0.000 10.700 46.533
15. Beránek Jakub 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška, Marek 5.200 8.050 0.000 13.250 5.200 7.330 0.000 12.533 0.500 8.600 0.000 9.100 4.800 6.600 0.000 11.400 46.283
16. Valouch Vít 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška, Marek 5.200 8.000 0.000 13.200 5.200 7.900 0.000 13.100 0.500 8.700 0.000 9.200 4.000 2.870 0.000 6.867 42.367
17. Šťastný Ondřej 2011 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška, Marek 5.200 7.350 0.000 12.550 5.200 6.700 0.000 11.900 0.500 8.000 0.000 8.500 0.000 2.270 0.000 2.267 35.217

zpět na detail závodu