Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Vánoční závod - Vršovice

 17.12.2016
 pořadatel: TJ Sokol Praha Vršovice
Stáhnout výsledky

Žákyně 2010

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Žvejkalová Amélie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 3.000 9.000 0.000 12.000 3.000 9.700 0.000 12.700 3.000 9.500 0.000 12.500 37.200
2. Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 2.800 8.600 0.000 11.400 3.000 9.800 0.000 12.800 3.000 9.400 0.000 12.400 36.600
2. Kurfürstová Eliška 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 2.800 8.900 0.000 11.700 3.000 9.550 0.000 12.550 3.000 9.350 0.000 12.350 36.600
2. Rašková Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 2.800 8.600 0.000 11.400 3.000 9.800 0.000 12.800 3.000 9.400 0.000 12.400 36.600
5. Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 3.000 8.250 0.000 11.250 3.000 9.550 0.000 12.550 3.000 9.350 0.000 12.350 36.150
6. Šedinová Eliška 2010 AC Sparta Praha Nikola Kopáčová 2.800 8.700 0.000 11.500 3.000 9.600 0.000 12.600 3.000 8.950 0.000 11.950 36.050
6. Ženíšková Janika 2010 TJ Sokol Žižkov II Petráková 3.000 8.750 0.000 11.750 3.000 9.250 0.000 12.250 3.000 9.050 0.000 12.050 36.050
8. Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 2.800 8.650 0.000 11.450 3.000 9.300 0.000 12.300 3.000 9.250 0.000 12.250 36.000
8. Ratajová Kateřina 2010 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 3.500 7.750 0.000 11.250 3.000 9.600 0.000 12.600 3.000 9.150 0.000 12.150 36.000
8. Vítová Aneta 2010 SK Hradčany Opočenská 3.000 8.350 0.000 11.350 3.000 9.650 0.000 12.650 3.000 9.000 0.000 12.000 36.000
11. Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 2.800 8.650 0.000 11.450 3.000 9.300 0.000 12.300 3.000 8.900 0.000 11.900 35.650
12. Pechmanová Mariana 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 2.800 8.700 0.000 11.500 3.000 9.250 0.000 12.250 3.000 8.850 0.000 11.850 35.600
13. Formánková Magdalena 2010 SK Hradčany Lipšanová 3.000 8.350 0.000 11.350 3.000 9.450 0.000 12.450 3.000 8.650 0.000 11.650 35.450
14. Dagan Sophie Anna 2010 ZŠ Zeleneč Spitzerová, Reljičová 3.000 8.000 0.000 11.000 3.000 9.300 0.000 12.300 3.000 8.800 0.000 11.800 35.100
15. Pospíšilová Anežka 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 3.000 7.700 0.000 10.700 3.000 9.350 0.000 12.350 3.000 8.850 0.000 11.850 34.900
16. Zagorska Alena 2010 SK Hradčany Lipšanová 3.000 8.150 0.000 11.150 3.000 9.300 0.000 12.300 3.000 8.400 0.000 11.400 34.850
17. Patrovská Ema 2010 ZŠ Zeleneč Spitzerová, Reljičová 3.000 7.950 0.000 10.950 3.000 8.950 0.000 11.950 3.000 8.550 0.000 11.550 34.450
18. Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 2.800 8.200 0.000 11.000 3.000 9.000 0.000 12.000 2.000 9.200 0.000 11.200 34.200
19. Škorpilová Julie 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 2.800 7.400 0.000 10.200 3.000 9.350 0.000 12.350 3.000 8.500 0.000 11.500 34.050
20. Lerley Karolina 2010 AC Sparta Praha Nikola Kopáčová 2.800 7.600 0.000 10.400 3.000 8.550 0.000 11.550 3.000 8.950 0.000 11.950 33.900
21. Steinhauserová Julie 2010 BG Praha Novotná, Konečná 3.500 6.750 0.000 10.250 3.000 8.950 0.000 11.950 2.000 9.050 0.000 11.050 33.250
22. Schmidtová Sára 2010 ZŠ Zeleneč Spitzerová, Reljičová 2.800 7.800 0.000 10.600 3.000 8.700 0.000 11.700 2.000 8.650 0.000 10.650 32.950
23. Škarohlídová Vanesa 2010 TJ Avia Čakovice kolektiv 2.800 8.000 0.000 10.800 3.000 8.200 0.000 11.200 3.000 7.550 0.000 10.550 32.550
24. Blažková Mia 2010 BG Praha Novotná, Konečná 3.000 7.650 0.000 10.650 3.000 7.450 0.000 10.450 3.000 8.400 0.000 11.400 32.500
25. Pavelková Sofie 2010 TJ Pedagog Modřany 3.000 6.800 0.000 9.800 3.000 8.350 0.000 11.350 3.000 8.100 0.000 11.100 32.250
26. Miševa Alexandra 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 2.800 7.300 0.000 10.100 3.000 8.150 0.000 11.150 3.000 7.750 0.000 10.750 32.000
27. Nováková Sandra 2010 ZŠ Zeleneč Svobodová, Hlaváčková 2.800 7.400 0.000 10.200 3.000 7.600 0.000 10.600 3.000 7.900 0.000 10.900 31.700
28. Kubíková Sofie 2010 TJ Avia Čakovice kolektiv 2.800 7.700 0.000 10.500 3.000 7.350 0.000 10.350 3.000 7.600 0.000 10.600 31.450
28. Čermáková Ema 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 2.800 7.100 0.000 9.900 3.000 8.150 0.000 11.150 2.000 8.400 0.000 10.400 31.450
30. Dušková Darina 2010 TJ Pedagog Modřany 2.800 6.600 0.000 9.400 3.000 8.500 0.000 11.500 3.000 7.400 0.000 10.400 31.300
31. Lomosová Laura 2010 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková 2.800 7.550 0.000 10.350 3.000 7.800 0.000 10.800 2.000 8.000 0.000 10.000 31.150
32. Gavlasová Kristýna 2010 TJ Pedagog Modřany 2.800 7.300 0.000 10.100 3.000 7.300 0.000 10.300 3.000 7.500 0.000 10.500 30.900
33. Hlaváčková Sofie 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková 3.000 7.350 0.000 10.350 3.000 7.500 0.000 10.500 2.000 7.850 0.000 9.850 30.700
34. Senftová Eva 2010 Gymnastika Dobříš Holcová 2.800 7.650 0.000 10.450 3.000 6.900 0.000 9.900 2.000 8.050 0.000 10.050 30.400
35. Macháčková Nela 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 2.800 6.750 0.000 9.550 2.000 8.400 0.000 10.400 2.000 7.100 0.000 9.100 29.050
36. Jebavá Julie 2011 ZŠ Zeleneč Svobodová, Hlaváčková 2.800 4.750 0.000 7.550 3.000 6.400 0.000 9.400 3.000 7.700 0.000 10.700 27.650

zpět na detail závodu