Na hlavní obsah

Amélie Žvejkalová


Ročník:2010
Město:Mnichovice
Trenér:Bernardová Barbora
Oddíl: Gymnastika Říčany, z.s. (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 18.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 103.
17.11.2021 Přebor Středočeského kraje družstev SGZ II. LIGA 3.
17.11.2021 Přebor Středočeského kraje družstev SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 6.
1.10.-3.10.2021 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS4 B (žákyně B) 1.
18.9.2021 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ VS4B 2.
5.9.2021 Říčanské hvězdičky SGZ 3. ktg. - VS4 B 4.
23.2.2020 Říčanské hvězdičky SGZ Ktg. 3A - roč. 2010 1.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- II. kat. 2012-2008 Kvalifikace 1.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2012-2008 Kvalifikace 1.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina - II. kat. 2012-2008 FINÁLE 1.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2012-2008 FINÁLE 2.
16.11.2019 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ IV. liga - jednotlivkyně 1.
16.11.2019 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ IV. LIGA 1.
12.10.2019 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ mladší žákyně 1.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS2A 19.
26.5.2019 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ VS2A 1.
26.5.2019 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ VS2A - OPEN 1.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS2A 16.
18.5.2019 SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod SGZ VS2 A 4.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VS2A 13.
28.4.2019 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS2A - OPEN 2.
6.4.2019 SGŽ Veselský pohár SGZ VS2A 2.
16.3.2019 SGŽ Říčanské hvězdičky SGZ A 4 - 2010 2.
20.1.2019 SGŽ Duo Gym Cup SGZ Mladší I 1.
17.11.2018 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ VS2 A 1.
10.11.2018 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 5.
13.10.2018 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ mladší žákyně 2.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS1 A 5.
20.5.2018 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ VS1A 1.
21.4.2018 SGŽ Veselský pohár SGZ VS1A 1.
17.3.2018 SGŽ Říčanské hvězdičky SGZ A roč. 2010 1.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- I. kat. 2010-2009 4.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - I. kat. 2010-2009 3.
21.1.2018 SGŽ DUO GYM CUP SGZ Mladší I A 1.
16.12.2017 SG Vánoční závod SGZ Žákyně 2010 4.
26.11.2017 SGŽ Klokánkova kapsa SGZ 2. kategorie - žákyně 4.
17.11.2017 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ IV. liga - jednotlivkyně 1.
17.11.2017 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ IV.liga 1.
8.10.2017 SGŽ Závod gymnastických nadějí SGZ Kategorie II. nar. 2010-2011 3.
1.10.2017 Dráček SGZ Kategorie 3A roč. 2010-2011 2.
4.6.2017 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ mladší žákyně 2.
27.5.2017 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ Mladší žákyně- VS 1 5.
22.1.2017 Gymnastická dvojčata - DUO GYM CUP SGZ MIMI A 1.
17.12.2016 Vánoční závod - Vršovice SGZ Žákyně 2010 1.
10.12.2016 Předvánoční pohár dívky - Plzeň SGZ 5. kategorie 3.
9.10.2016 Závod gymnastických nadějí SGZ Kategorie I. nar. 2010 a ml. 2.
2.10.2016 Dráček SGZ Kategorie A roč. 2009-2010 2.
25.6.2016 Čerti s andělem SGZ Čerťata 3.
1.5.2016 Hledáme nové talenty a Memoriál Olgy Effenbergrové SGZ Hledáme nové talenty 1.
1.5.2016 Hledáme nové talenty a Memoriál Olgy Effenbergrové SGZ Hledáme nové talenty - jednotlivkyně 3.
13.3.2016 Říčanské hvězdičky SGZ Závod A - kat. 5 - roč. 2010 1.
24.1.2016 Gymnastická dvojčata - DUO GYM CUP SGZ Mimi 1.
Žádné přihlášky nebyly nalezeny