Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Přebor ČOS - Čechy

 30.4.2016
 pořadatel: Kolín
Stáhnout výsledky

nejmladší žáci

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen hrazda Celkem
1. Kusák Jan 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra T., Podpěra J. 3.600 8.800 0.000 12.400 1.200 9.600 0.000 10.800 1.900 9.500 0.000 11.400 2.000 9.700 0.000 11.700 3.200 9.000 0.000 12.200 0.600 9.600 0.000 10.200 68.700
2. Pecha Radek 2007 TJ Sokol Kolín Taftl Martin 2.600 8.900 0.000 11.500 0.000 9.300 0.000 9.300 1.800 8.600 0.000 10.400 2.000 9.400 0.000 11.400 3.300 8.900 0.000 12.200 0.600 9.450 0.000 10.050 64.850
3. Šmolík Jakub 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra T., Podpěra J. 2.900 8.200 0.000 11.100 1.200 8.600 0.000 9.800 1.800 9.000 0.000 10.800 2.000 9.700 0.000 11.700 1.400 7.600 0.000 9.000 0.600 8.150 0.000 8.750 61.150
4. Šik Marek 2009 TJ Sokol Domažlice Šik 2.700 9.000 0.000 11.700 0.000 9.100 0.000 9.100 1.400 8.800 0.000 10.200 2.000 9.200 0.000 11.200 0.800 8.800 0.000 9.600 0.000 8.350 0.000 8.350 60.150
5. Janák Daniel 2008 TJ Sokol Domažlice Šik 2.100 8.000 0.000 10.100 0.000 9.000 0.000 9.000 1.200 8.600 0.000 9.800 2.000 8.800 0.000 10.800 0.600 8.900 0.000 9.500 0.000 9.050 0.000 9.050 58.250
6. Trešl Matěj 2007 TJ Sokol Kolín 1.200 9.200 0.000 10.400 0.000 8.700 0.000 8.700 0.600 8.200 0.000 8.800 2.000 9.000 0.000 11.000 1.200 8.900 0.000 10.100 0.000 8.950 0.000 8.950 57.950
7. Bošek Jaroslav 2008 TJ Sokol Domažlice Šik 1.900 9.100 0.000 11.000 0.000 8.700 0.000 8.700 0.600 8.000 0.000 8.600 2.000 9.500 0.000 11.500 0.600 8.500 0.000 9.100 0.000 7.600 0.000 7.600 56.500
8. Jokl Tomáš 2007 TJ Sokol Plzeň I 0.800 8.800 0.000 9.600 0.000 8.400 0.000 8.400 0.600 8.800 0.000 9.400 2.000 7.500 0.000 9.500 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.950 0.000 8.950 54.750
9. Šimůnek Štěpán 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Zítko, Haluška 0.600 9.100 0.000 9.700 0.000 9.000 0.000 9.000 0.600 6.600 0.000 7.200 2.000 9.000 0.000 11.000 0.600 8.500 0.000 9.100 0.000 8.650 0.000 8.650 54.650
10. Schejbal Jonáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek 1.800 7.700 0.000 9.500 0.000 7.300 0.000 7.300 0.000 8.400 0.000 8.400 2.000 9.000 0.000 11.000 0.600 8.300 0.000 8.900 0.000 8.400 0.000 8.400 53.500
11. Lukeš Jan 2006 TJ Sokol Kolín Taftl Martin 1.800 7.700 0.000 9.500 0.000 8.800 0.000 8.800 0.600 8.500 0.000 9.100 2.000 6.800 0.000 8.800 1.200 7.600 0.000 8.800 0.000 8.200 0.000 8.200 53.200
12. Jann Filip 2007 TJ Sokol Praha Vršovice 0.600 9.000 0.000 9.600 0.000 8.500 0.000 8.500 0.600 7.600 0.000 8.200 1.000 8.300 0.000 9.300 0.600 8.600 0.000 9.200 0.000 8.350 0.000 8.350 53.150
13. Slavičínský Jáchym 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška, Zítko P. 0.600 7.600 0.000 8.200 0.000 7.800 0.000 7.800 0.600 6.700 0.000 7.300 2.000 9.200 0.000 11.200 0.600 9.200 0.000 9.800 0.000 8.400 0.000 8.400 52.700
14. Hofbauer Tomáš 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar 0.600 9.200 0.000 9.800 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 9.200 5.000 4.200 2.000 6.500 0.000 8.500 0.600 9.300 0.000 9.900 0.000 8.800 0.000 8.800 50.000
15. Šedina Martin 2008 TJ Sokol Kladno Podpěra T. Berka T. 0.600 8.500 0.000 9.100 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 8.200 0.000 8.200 1.000 6.500 0.000 7.500 0.600 8.100 0.000 8.700 0.000 7.750 0.000 7.750 49.250
16. Šmolík Matěj 2009 TJ Sokol Kladno Podpěra T. Berka T. 1.200 8.300 0.000 9.500 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 8.800 0.000 8.800 1.000 4.000 0.000 5.000 0.600 7.800 0.000 8.400 0.000 8.750 0.000 8.750 48.650
17. Vondráček Rostislav 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek 1.200 8.600 0.000 9.800 0.000 7.200 0.000 7.200 0.000 7.000 0.000 7.000 2.000 6.000 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 8.250 0.000 8.250 48.250
18. Sýkora Filip 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška, Zítko P. 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 7.400 0.000 7.400 0.000 6.800 0.000 6.800 1.000 7.800 0.000 8.800 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 7.950 0.000 7.950 47.950
19. Slavičínský Adam 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška, Zítko P. 0.600 8.100 0.000 8.700 0.000 7.300 0.000 7.300 0.000 7.600 0.000 7.600 1.000 5.000 0.000 6.000 0.600 9.000 0.000 9.600 0.000 7.350 0.000 7.350 46.550
20. Palacka Bartoloměj 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Zítko, Haluška 0.600 7.800 0.000 8.400 0.000 7.300 0.000 7.300 0.000 7.600 0.000 7.600 1.000 6.000 0.000 7.000 0.600 8.100 0.000 8.700 0.000 7.050 0.000 7.050 46.050
21. Slovak Jakub 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 7.900 0.000 7.900 0.000 7.700 0.000 7.700 2.000 8.500 0.000 10.500 0.600 8.700 0.000 9.300 0.000 2.000 0.000 2.000 46.000
22. Kasparovský Matyáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek 1.200 8.500 0.000 9.700 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 9.200 5.000 4.200 1.000 5.000 0.000 6.000 0.600 8.600 0.000 9.200 0.000 8.350 0.000 8.350 45.250
23. Krátký Marek 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 9.100 5.000 4.100 2.000 8.800 0.000 10.800 0.600 9.100 5.000 4.700 0.000 6.650 0.000 6.650 44.350
24. Knop Karel 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra T. Berka T. 1.200 7.800 0.000 9.000 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 8.100 0.000 8.100 1.000 8.000 0.000 9.000 0.600 7.600 5.000 3.200 0.000 6.950 0.000 6.950 44.050

zpět na detail závodu