Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Přebor hl.m. Prahy SGM

 11.11.2016
 pořadatel: Praha
Stáhnout výsledky

VS1

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen hrazda Celkem
1. Prokop Sebastián 2007 SK Hradčany Otava 0.500 9.000 0.000 9.500 0.500 9.500 0.000 10.000 0.000 9.700 0.000 9.700 0.000 10.000 0.000 10.000 0.500 9.800 0.000 10.300 0.500 9.550 0.000 10.050 59.550
2. Unger Kryštof 2007 SK Hradčany Otava 0.500 8.800 0.000 9.300 0.500 9.700 0.000 10.200 0.000 9.850 0.000 9.850 0.000 9.500 0.000 9.500 0.500 9.750 0.000 10.250 0.500 9.600 0.000 10.100 59.200
3. Lutovský Josef 2007 SK Hradčany Vaněčková, Svobodová 0.500 9.350 0.000 9.850 0.500 9.450 0.000 9.950 0.000 9.600 0.000 9.600 0.000 9.200 0.000 9.200 0.500 9.350 0.000 9.850 0.500 9.250 0.000 9.750 58.200
4. Bitout Maxime Sebastien 2008 SK Hradčany Labonek Jarda 0.500 9.250 0.000 9.750 0.500 9.550 0.000 10.050 0.000 9.500 0.000 9.500 0.000 9.100 0.000 9.100 0.500 9.000 0.000 9.500 0.000 9.600 0.000 9.600 57.500
5. Chod Gabriel 2007 SK Hradčany Novák 0.500 9.100 0.000 9.600 0.500 9.100 0.000 9.600 0.000 9.500 0.000 9.500 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 9.100 0.000 9.100 0.500 9.050 0.000 9.550 56.650
6. Bureš Tomáš 2007 GYMPRA Konečný 0.500 9.000 0.000 9.500 0.500 9.050 0.000 9.550 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.300 0.000 9.300 0.500 8.950 0.000 9.450 56.200
7. Knight Sebastián 2009 SK Hradčany Labonek 0.500 8.950 0.000 9.450 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 9.300 0.500 9.300 0.000 9.800 0.000 9.500 0.000 9.500 56.150
7. Mach Filip 2007 SK Hradčany Otava 0.500 9.250 0.000 9.750 0.500 9.250 0.000 9.750 0.000 9.350 0.000 9.350 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.000 0.000 9.000 56.150
9. Kyselka Filip 2007 SK Hradčany Novák 0.500 8.200 0.000 8.700 0.500 9.250 0.000 9.750 0.000 9.450 0.000 9.450 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 9.150 0.000 9.150 0.000 9.250 0.000 9.250 55.600
10. Barták Adam 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Konečný 0.500 8.150 0.000 8.650 0.500 8.900 0.000 9.400 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 9.350 0.000 9.350 54.750
10. Houra David 2007 GYMPRA Konečný 0.500 8.450 0.000 8.950 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.400 0.000 9.400 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 9.500 0.000 9.500 54.750
12. Straka Jan 2008 GYMPRA Konečný 0.500 8.700 0.000 9.200 0.500 8.450 0.000 8.950 0.000 9.450 0.000 9.450 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.850 0.000 8.850 0.000 9.200 0.000 9.200 54.350
13. Hampl Viktor 2007 GYMPRA Konečný 0.500 8.400 0.000 8.900 0.500 8.700 0.000 9.200 0.000 9.350 0.000 9.350 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 8.650 0.000 8.650 0.000 9.000 0.000 9.000 54.200
13. Monteiro Bailey Kai 2008 SK Hradčany Bomer 0.000 8.550 0.000 8.550 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 9.400 0.000 9.400 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 9.300 0.000 9.300 54.200
15. Krátký Marek 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar 0.000 8.950 0.000 8.950 0.500 8.850 0.000 9.350 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 9.400 0.000 9.400 54.000
16. Pavelka Daniel 2007 SK Hradčany Bomer 0.500 8.250 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 9.350 0.000 9.350 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 9.200 0.000 9.200 53.750
17. Roubíček Vojtěch 2008 SK Hradčany Bomer 0.500 8.700 0.000 9.200 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 9.350 0.000 9.350 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 9.100 0.000 9.100 53.650
18. Roškot Daniel 2008 SK Hradčany Bomer 0.500 8.200 0.000 8.700 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 8.950 0.000 8.950 0.000 9.200 0.000 9.200 53.450
18. Zhukov Andrej 2009 SK Hradčany Urbánek 0.000 8.350 0.000 8.350 0.000 8.550 0.000 8.550 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 9.050 0.000 9.050 0.000 9.200 0.000 9.200 53.450
20. Kolva Maxim 2008 SK Hradčany Otava 0.000 8.450 0.000 8.450 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 8.850 0.000 8.850 0.000 9.350 0.000 9.350 53.350
21. Schlensinger David 2008 GYMPRA Konečný 0.500 8.000 0.000 8.500 0.500 8.100 0.000 8.600 0.000 9.150 0.000 9.150 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 9.100 0.000 9.100 52.950
22. Krejčík Noel 2007 SK Hradčany Bomer 0.500 8.100 0.000 8.600 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 9.200 0.000 9.200 52.900
23. Chramosta David 2009 SK Hradčany Bomer 0.500 7.950 0.000 8.450 0.000 8.050 0.000 8.050 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 9.000 0.000 9.000 0.500 8.550 0.000 9.050 0.000 9.200 0.000 9.200 52.550
24. Schejbal Jonáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek 0.500 8.300 0.000 8.800 0.000 7.900 0.000 7.900 0.000 9.500 0.000 9.500 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 9.000 0.000 9.000 52.500
25. Šimůnek Štěpán 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Zítko, Haluška 0.000 7.650 0.000 7.650 0.500 8.850 0.000 9.350 0.000 9.250 0.000 9.250 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 9.100 0.000 9.100 52.350
26. Slovak Jakub 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.300 0.000 9.300 51.500
27. Voplatek Petr 2008 SK Hradčany Bomer 0.500 7.750 0.000 8.250 0.000 9.050 0.000 9.050 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 7.600 0.000 7.600 0.000 8.400 0.000 8.400 51.400
28. Krejčí Jakub 2007 SK Hradčany Bomer 0.000 8.250 0.000 8.250 0.000 8.350 0.000 8.350 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 9.050 0.000 9.050 51.350
29. Jann Filip 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Zítko, Haluška 0.000 7.400 0.000 7.400 0.000 8.150 0.000 8.150 0.000 8.850 0.000 8.850 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.200 0.000 9.200 51.300
30. Prikhodko Sava 2008 SK Hradčany Bomer 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 7.400 0.000 7.400 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 9.050 0.000 9.050 0.000 8.900 0.000 8.900 51.250
31. Kopáček David 2009 GYMPRA Kopáčková 0.500 7.600 0.000 8.100 0.000 8.350 0.000 8.350 0.000 9.050 0.000 9.050 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 7.900 0.000 7.900 51.200
32. Kasparovský Matyáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek 0.000 8.150 0.000 8.150 0.000 7.750 0.000 7.750 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 9.200 0.000 9.200 50.950
33. Kamula Ethan 2008 SK Hradčany Bomer 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.550 0.000 8.550 0.000 8.600 0.000 8.600 50.850
34. Vondráček Rostislav 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek 0.500 7.850 0.000 8.350 0.500 7.000 0.000 7.500 0.000 8.950 0.000 8.950 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 9.050 0.000 9.050 50.550
35. Krejčík Leon 2009 SK Hradčany Bomer 0.000 7.100 0.000 7.100 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.550 0.000 8.550 0.000 8.700 0.000 8.700 50.350
36. Behenský Oliver 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek 0.000 7.750 0.000 7.750 0.000 7.400 0.000 7.400 0.000 8.550 0.000 8.550 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.950 0.000 8.950 50.050

zpět na detail závodu