Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Liberecký pohár

 23.4.2016
 pořadatel: Gymnastika Liberec
Stáhnout výsledky

Nejmladší žáci

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen hrazda Celkem
1. Prokop Sebastián 2007 SK Hradčany Otava 13.500 0.000 1.100 12.400 11.200 0.000 0.700 10.500 11.900 0.000 0.500 11.400 12.000 0.000 0.300 11.700 12.500 0.000 0.650 11.850 10.500 0.000 0.750 9.750 67.600
2. Kusák Jan 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra T., Podpěra J. 13.500 0.000 1.500 12.000 11.200 1.200 2.100 10.300 11.900 0.000 0.500 11.400 12.000 0.000 0.400 11.600 12.500 0.000 0.500 12.000 10.500 0.000 0.300 10.200 67.500
3. Unger Kryštof 2007 SK Hradčany Otava 13.500 0.000 1.500 12.000 11.200 0.000 1.400 9.800 12.500 0.000 1.450 11.050 12.000 0.000 0.200 11.800 12.500 0.000 0.900 11.600 10.500 0.000 0.500 10.000 66.250
4. Lutovský Josef 2007 SK Hradčany Otava 13.600 0.000 1.000 12.600 10.600 0.000 0.400 10.200 11.800 0.000 1.250 10.550 12.000 0.000 0.400 11.600 12.500 0.000 0.850 11.650 10.500 0.000 2.100 8.400 65.000
5. Chod Gabriel 2007 SK Hradčany Novák 13.300 0.000 1.500 11.800 11.300 1.300 2.000 10.600 11.300 0.000 0.750 10.550 12.000 0.000 1.400 10.600 11.300 0.000 1.200 10.100 10.500 0.000 0.850 9.650 63.300
6. Bitout Maxime Sebastien 2008 SK Hradčany Labonek Jarda 13.100 0.000 1.600 11.500 10.000 0.000 0.300 9.700 11.200 0.000 1.200 10.000 12.000 0.000 0.500 11.500 11.300 0.000 2.400 8.900 10.000 0.000 0.550 9.450 61.050
7. Mach Filip 2007 SK Hradčany Otava 13.100 0.000 1.600 11.500 10.600 0.000 0.800 9.800 10.600 0.000 1.100 9.500 12.000 0.000 0.900 11.100 10.600 0.000 0.700 9.900 10.000 0.000 1.100 8.900 60.700
8. Tichý Martin 2007 TJ Doksy Vladimír Jakša 12.400 0.000 1.500 10.900 10.600 0.000 0.900 9.700 11.900 0.000 1.400 10.500 12.000 0.000 0.600 11.400 11.500 0.000 1.200 10.300 10.000 0.000 2.150 7.850 60.650
9. Knight Sebastián 2009 SK Hradčany Labonek 11.300 0.000 1.400 9.900 10.000 0.000 0.600 9.400 11.800 0.000 1.250 10.550 12.000 0.000 0.900 11.100 10.800 0.000 0.600 10.200 10.000 0.000 1.400 8.600 59.750
10. Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová 12.600 0.000 1.600 11.000 10.000 0.000 0.900 9.100 11.200 0.000 1.250 9.950 12.000 0.000 0.800 11.200 10.600 0.000 1.000 9.600 10.000 0.000 1.150 8.850 59.700
11. Roubíček Vojtěch 2008 SK Hradčany Bomer 12.500 0.000 1.200 11.300 10.000 0.000 0.950 9.050 10.600 0.000 0.800 9.800 12.000 0.000 1.800 10.200 10.600 0.000 1.000 9.600 10.000 0.000 1.250 8.750 58.700
12. Prikhodko Sava 2008 SK Hradčany Bomer 11.200 0.000 1.300 9.900 10.000 0.000 0.800 9.200 11.200 0.000 1.250 9.950 12.000 0.000 1.700 10.300 10.700 0.000 1.500 9.200 10.000 0.000 1.200 8.800 57.350
13. Jakša Karel 2007 TJ Doksy Vladimír Jakša 11.800 0.000 1.800 10.000 10.600 0.000 1.800 8.800 11.200 0.000 1.950 9.250 12.000 0.000 1.600 10.400 10.600 0.000 1.500 9.100 10.000 0.000 1.600 8.400 55.950
14. Slad Dominik 2009 Gymnastika Liberec Pietschmann 11.200 0.000 2.200 9.000 10.000 0.000 1.900 8.100 11.200 0.000 1.000 10.200 11.000 0.000 0.400 10.600 10.600 0.000 2.000 8.600 10.000 0.000 0.750 9.250 55.750
15. Žitňan Lukáš 2007 Gymnastika Liberec Drábek 11.800 0.000 1.200 10.600 10.600 0.000 2.100 8.500 10.600 0.000 2.550 8.050 12.000 0.000 1.000 11.000 10.600 0.000 1.800 8.800 10.000 0.000 1.250 8.750 55.700
16. Řípa Jakub 2009 Gymnastika Liberec Pietschmann 11.900 0.000 1.700 10.200 10.000 0.000 2.700 7.300 10.600 0.000 1.400 9.200 11.000 0.000 0.700 10.300 10.600 0.000 1.400 9.200 10.000 0.000 0.600 9.400 55.600
17. Monteiro Bailey Kai 2008 SK Hradčany Bomer 12.400 0.000 1.200 11.200 10.000 0.000 0.600 9.400 10.600 0.000 1.150 9.450 12.000 0.000 0.900 11.100 10.600 -5.000 0.550 5.050 10.000 0.000 0.800 9.200 55.400
18. Jeřábek Lukáš 2007 Gymnastika Liberec Drábek 11.300 0.000 1.500 9.800 10.600 0.000 2.200 8.400 10.600 0.000 2.700 7.900 12.000 0.000 1.400 10.600 10.600 0.000 1.200 9.400 10.000 0.000 0.950 9.050 55.150
19. Ludvík Matyáš 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová 11.300 0.000 1.900 9.400 10.000 0.000 1.600 8.400 10.000 0.000 1.500 8.500 12.000 0.000 0.900 11.100 10.600 0.000 1.500 9.100 10.000 0.000 1.550 8.450 54.950
20. Řípa Petr 2009 Gymnastika Liberec Pietschmann 11.500 0.000 1.500 10.000 10.000 0.000 1.800 8.200 10.600 0.000 2.450 8.150 11.000 0.000 0.500 10.500 10.600 0.000 1.300 9.300 10.000 0.000 1.350 8.650 54.800
21. Roškot Daniel 2008 SK Hradčany Bomer 11.800 0.000 2.000 9.800 10.000 0.000 2.100 7.900 10.000 0.000 1.250 8.750 12.000 0.000 1.600 10.400 10.600 0.000 0.800 9.800 10.000 0.000 1.900 8.100 54.750
22. Meier Tomáš 2007 Gymnastika Liberec Drábek 11.800 0.000 1.800 10.000 10.600 0.000 1.800 8.800 10.600 0.000 2.400 8.200 12.000 0.000 1.400 10.600 10.600 0.000 1.600 9.000 10.000 0.000 2.200 7.800 54.400
23. Hrobský David 2009 Gymnastika Liberec Pietschmann 11.200 0.000 2.200 9.000 10.000 0.000 2.200 7.800 10.600 0.000 1.500 9.100 11.000 0.000 0.300 10.700 10.600 0.000 2.300 8.300 10.000 0.000 1.200 8.800 53.700
24. Svoboda Jonáš 2007 TJ Sokol Rokycany Mužík 11.200 0.000 2.600 8.600 10.000 0.000 1.500 8.500 10.600 0.000 1.600 9.000 12.000 0.000 1.500 10.500 10.600 0.000 1.900 8.700 10.000 0.000 1.600 8.400 53.700
25. Voplatek Petr 2008 SK Hradčany Bomer 11.200 0.000 1.200 10.000 10.000 0.000 0.750 9.250 10.000 0.000 1.400 8.600 12.000 0.000 0.700 11.300 10.600 -5.000 0.950 4.650 10.000 0.000 1.800 8.200 52.000
26. Krejčík Noel 2007 SK Hradčany bomer 12.000 0.000 1.700 10.300 10.000 0.000 1.400 8.600 10.000 0.000 1.850 8.150 12.000 0.000 1.000 11.000 10.600 -5.000 1.000 4.600 10.000 0.000 1.450 8.550 51.200
27. Kamula Ethan 2008 SK Hradčany bomer 11.800 0.000 1.200 10.600 10.000 0.000 1.400 8.600 10.000 0.000 2.150 7.850 12.000 0.000 0.900 11.100 10.600 -5.000 0.950 4.650 10.000 0.000 2.150 7.850 50.650
28. Chramosta David 2009 SK Hradčany Bomer 10.600 0.000 1.000 9.600 10.000 0.000 1.300 8.700 10.000 0.000 2.350 7.650 12.000 0.000 1.300 10.700 10.600 -5.000 1.350 4.250 10.000 0.000 2.100 7.900 48.800
29. Slovak Jakub 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar 10.000 0.000 1.600 8.400 10.000 0.000 1.400 8.600 10.000 0.000 2.900 7.100 12.000 0.000 1.300 10.700 10.600 -5.000 0.850 4.750 10.000 0.000 1.150 8.850 48.400
30. Krejčík Leon 2009 SK Hradčany bomer 11.200 0.000 1.600 9.600 10.000 0.000 1.900 8.100 10.000 0.000 2.600 7.400 12.000 0.000 1.400 10.600 10.600 -5.000 1.300 4.300 10.000 0.000 1.750 8.250 48.250
31. Krátký Marek 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar 10.600 0.000 1.600 9.000 10.000 0.000 1.050 8.950 10.000 0.000 2.450 7.550 11.000 0.000 1.800 9.200 10.600 -5.000 0.800 4.800 10.000 0.000 1.500 8.500 48.000
32. Kubíček Ondřej 2007 TJ Doksy Sameš 11.800 0.000 2.300 9.500 10.600 0.000 1.600 9.000 11.200 0.000 2.050 9.150 12.000 0.000 1.900 10.100 10.600 -5.000 4.000 1.600 10.000 0.000 1.850 8.150 47.500

zpět na detail závodu