Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - GK Vítkovice Cup

 15.10.2016
 pořadatel: GK Vítkovice
Stáhnout výsledky

1. kat - žákyně A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Trnková Lucie 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 2.400 9.400 0.000 11.800 1.700 7.900 0.000 9.600 4.500 8.500 0.000 13.000 4.300 7.500 0.000 11.800 46.200
2. Nerhof Anett 2005 UTE Budapešť Kaptay 4.200 8.550 0.000 12.750 3.000 6.750 0.000 9.750 4.100 7.950 0.000 12.050 3.600 7.900 0.000 11.500 46.050
3. Hálová Daniela 2005 TJ Sokol Kampa Novotná 3.800 8.650 0.000 12.450 3.600 7.250 0.000 10.850 4.700 6.100 0.000 10.800 4.500 7.450 0.000 11.950 46.050
4. Fraňková Marta 2005 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 2.400 9.150 0.000 11.550 1.700 8.050 0.000 9.750 4.100 8.650 0.000 12.750 4.100 7.800 0.000 11.900 45.950
5. Pražáková Arleta 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 4.200 8.250 0.000 12.450 3.000 6.600 0.000 9.600 4.200 7.500 0.000 11.700 3.900 7.350 0.000 11.250 45.000
6. Strýhalová Agáta 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z. Kargalcev,Pexová,Jonaševá 4.200 8.800 0.000 13.000 2.600 5.850 0.000 8.450 3.600 8.050 0.000 11.650 3.800 7.700 0.000 11.500 44.600
7. Černocká Leontýna 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 2.400 9.550 0.000 11.950 1.600 7.250 0.000 8.850 4.200 8.100 0.000 12.300 4.100 7.100 0.000 11.200 44.300
8. Škubalová Aneta 2005 TJ Sokol Vysoké Mýto Musil,Macháčková 4.000 8.450 0.000 12.450 1.400 7.750 0.000 9.150 3.900 8.050 0.000 11.950 2.600 8.100 0.000 10.700 44.250
9. Marusynets Alina 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 4.200 8.650 0.000 12.850 3.100 7.100 0.000 10.200 3.100 7.200 0.000 10.300 3.800 6.600 0.000 10.400 43.750
10. Ottová Eliška 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 2.400 9.050 0.000 11.450 1.600 7.250 0.000 8.850 4.800 7.050 0.100 11.750 4.000 7.650 0.000 11.650 43.700
11. Fabiánková Kristýna 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 2.400 8.800 0.000 11.200 1.600 7.500 0.000 9.100 4.200 7.900 0.000 12.100 3.600 7.350 0.000 10.950 43.350
11. Dušková Klára 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 4.200 8.350 0.300 12.250 2.800 6.700 0.000 9.500 4.100 6.600 0.000 10.700 3.900 7.000 0.000 10.900 43.350
13. Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová 2.400 9.100 0.000 11.500 2.000 7.100 0.000 9.100 5.000 6.550 0.100 11.450 3.500 7.500 0.000 11.000 43.050
14. Žáková Winona 2005 GK Vítkovice Prutkayová 2.400 9.100 0.000 11.500 2.000 7.300 0.000 9.300 4.300 6.300 0.000 10.600 3.900 7.650 0.000 11.550 42.950
15. Makovičková Patricie 2007 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z. Kargalcev,Pexová,Jonaševá 4.200 7.600 0.000 11.800 2.000 7.150 0.000 9.150 3.500 6.350 0.000 9.850 3.900 7.200 0.000 11.100 41.900
16. Chaloupková Denisa 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z. Kargalcev,Pexová,Jonaševá 2.400 9.100 0.000 11.500 2.600 5.950 0.000 8.550 3.800 7.000 0.000 10.800 3.600 7.050 0.000 10.650 41.500
17. Procházková Sára 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 2.400 8.950 0.000 11.350 1.700 7.500 0.000 9.200 3.600 6.600 0.000 10.200 2.900 7.250 0.000 10.150 40.900
18. Béres Zsofia 2005 UTE Budapešť Kaptay 4.000 8.500 0.000 12.500 1.900 6.500 0.000 8.400 2.800 7.000 0.100 9.700 3.000 6.700 0.000 9.700 40.300
19. Zelenkova Viktorie 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.400 8.900 0.000 11.300 2.000 6.700 0.000 8.700 3.300 4.900 0.000 8.200 2.900 7.150 0.000 10.050 38.250
20. Jaklová Klára 2004 KSG SK Přerov Marčáková 2.400 8.600 0.000 11.000 1.300 6.550 0.000 7.850 3.100 6.450 0.000 9.550 2.400 7.400 0.000 9.800 38.200
21. Joannidu Niki 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková Jurčová, Kinclová 2.400 9.050 0.000 11.450 2.000 1.450 0.000 3.450 3.100 7.200 0.000 10.300 2.700 7.050 0.000 9.750 34.950
22. Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Grmelová 2.400 8.550 0.000 10.950 1.300 5.500 0.000 6.800 2.100 6.600 0.000 8.700 0.000 0.000 0.000 0.000 26.450

zpět na detail závodu