Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - BabyGym Cup

 16.10.2016
 pořadatel: GK Vítkovice
Stáhnout výsledky

I. mini

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Mazochová Vanessa 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Kalmusová 2.500 10.000 0.000 12.500 2.500 9.550 0.000 12.050 2.500 9.100 0.000 11.600 36.150
2. Hilšerová Sofie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Kalmusová 2.500 10.000 0.000 12.500 2.500 9.200 0.000 11.700 2.500 9.000 0.000 11.500 35.700
3. Marszolková Viktorie 2010 GK Vítkovice Hynek 2.200 10.000 0.000 12.200 2.500 8.700 0.000 11.200 2.500 8.650 0.000 11.150 34.550
3. Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 2.500 10.000 0.000 12.500 2.500 8.950 0.000 11.450 2.500 8.100 0.000 10.600 34.550
5. Kramplová Eliška 2010 SK UP Olomouc Poláková 2.500 10.000 0.000 12.500 2.500 8.400 0.000 10.900 2.500 8.100 0.000 10.600 34.000
6. Jurgová Julie 2010 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová 2.500 10.000 0.000 12.500 2.000 8.300 0.000 10.300 2.500 8.450 0.000 10.950 33.750
7. Válková Adéla 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová, Válková 1.100 10.000 0.000 11.100 2.500 9.150 0.000 11.650 2.500 8.400 0.000 10.900 33.650
8. Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice Lišková 2.500 10.000 0.000 12.500 2.500 8.550 1.000 10.050 2.500 8.150 0.000 10.650 33.200
9. Hanzlová Alice 2010 SK UP Olomouc Poláková 1.200 10.000 0.000 11.200 2.500 8.600 0.000 11.100 2.500 8.350 0.000 10.850 33.150
10. Neníčková Aneta 2010 GK Vítkovice Lišková 2.500 10.000 0.000 12.500 2.500 7.900 1.000 9.400 2.500 8.100 0.000 10.600 32.500
11. Novotná Julie 2010 KSG SK Přerov Cigánková 2.100 10.000 0.000 12.100 2.000 7.850 0.000 9.850 2.500 7.950 0.000 10.450 32.400
12. Bahnerová Eva 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm 1.500 10.000 0.000 11.500 2.000 8.300 0.000 10.300 2.500 7.600 0.000 10.100 31.900
13. Otáhalová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková 2.500 10.000 0.000 12.500 2.500 7.150 0.000 9.650 2.000 7.700 0.000 9.700 31.850
14. Mánová Sabina 2010 KSG SK Přerov Marčáková 0.600 10.000 0.000 10.600 2.500 8.000 0.000 10.500 2.500 8.200 0.000 10.700 31.800
15. Kahánková Simona 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová, Válková 1.000 10.000 0.000 11.000 2.000 8.200 0.000 10.200 2.500 8.050 0.000 10.550 31.750
16. Stuchlá Marie 2010 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová 0.900 10.000 0.000 10.900 2.000 8.000 0.000 10.000 2.500 8.100 0.000 10.600 31.500
17. Korčiánová Karolína 2010 SK UP Olomouc Poláková 1.900 10.000 0.000 11.900 2.500 7.300 0.000 9.800 2.000 7.750 0.000 9.750 31.450
18. Zrůstová Aneta 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová, Válková 1.400 10.000 0.000 11.400 2.000 7.500 0.000 9.500 2.500 7.850 0.000 10.350 31.250
19. Hlávková Nela 2010 GK Vítkovice Lišková 0.900 10.000 0.000 10.900 2.500 7.450 1.000 8.950 2.500 8.500 0.000 11.000 30.850
20. Raková Linda 2011 GK Vítkovice Lišková 1.000 10.000 0.000 11.000 2.000 7.500 1.000 8.500 2.500 8.100 0.000 10.600 30.100
20. Hermannová Markéta 2011 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 0.400 10.000 0.000 10.400 2.500 8.350 1.000 9.850 2.000 7.850 0.000 9.850 30.100
22. Poláková Anežka 2011 SK UP Olomouc Poláková 1.700 10.000 0.000 11.700 2.000 7.000 1.000 8.000 2.000 7.300 0.000 9.300 29.000
23. Hýžová Tereza 2010 GK Vítkovice Marszolek, Tihelková -0.200 10.000 0.000 9.800 1.500 6.550 0.000 8.050 2.000 7.700 0.000 9.700 27.550
24. Vavrošová Michaela 2011 GK Vítkovice Marszolek, Tihelková -1.700 10.000 0.000 8.300 2.000 7.350 0.000 9.350 1.500 8.050 0.000 9.550 27.200
25. Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice Grmelová -2.200 10.000 0.000 7.800 2.000 7.000 1.000 8.000 1.500 8.000 0.000 9.500 25.300

zpět na detail závodu