Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Přebor Středočeský kraj SGŽ

 17.11.2016
 pořadatel: TJ Sokol Kolín
Stáhnout výsledky

II.liga

Sport:sportovní gymnastika žen
  Družstvo přeskok bradla kladina prostná Celkem
1 TJ Sokol Příbram D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Chrastinová Lucie 2003 TJ Sokol Příbram 0.000 0.000 0.000 0.000 1.300 6.600 0.000 7.900 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 7.900
  Klasnová Tereza 2004 TJ Sokol Příbram 2.400 9.400 0.000 11.800 1.900 7.000 0.000 8.900 3.300 7.800 0.000 11.100 3.400 8.150 0.000 11.550 43.350
  Radová Kateřina 2004 TJ Sokol Příbram 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 7.000 0.000 8.900 3.000 7.400 0.000 10.400 0.000 0.000 0.000 0.000 19.300
  Ševčíková Karolína 2001 TJ Sokol Příbram 3.000 8.750 0.000 11.750 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 8.300 0.000 11.000 22.750
  Hošková Barbora 2004 TJ Sokol Příbram 3.000 8.200 0.000 11.200 0.000 0.000 0.000 0.000 2.400 7.100 0.000 9.500 2.100 7.600 0.000 9.700 30.400
  Štíchová Natálie 2001 TJ Sokol Příbram 2.400 9.050 0.000 11.450 1.800 7.650 2.000 7.450 3.400 8.400 0.000 11.800 3.100 8.200 0.000 11.300 42.000
  celkem 35.000 25.700 33.300 33.850 127.850
2 TJ Sokol Kladno D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Dlouhá Nela 2004 TJ Sokol Kladno 3.000 7.150 0.000 10.150 1.300 7.250 0.000 8.550 3.400 7.100 0.000 10.500 2.300 7.600 0.000 9.900 39.100
  Jefimová Jaroslava 2005 TJ Sokol Kladno 2.400 7.950 0.000 10.350 1.400 8.150 0.000 9.550 3.200 7.050 0.000 10.250 0.000 0.000 0.000 0.000 30.150
  Kubínová Lucie 2001 TJ Sokol Kladno 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.800 4.850 0.000 8.650 2.900 8.200 0.000 11.100 19.750
  Lisá Dominika 1996 TJ Sokol Kladno 4.200 8.000 0.000 12.200 2.700 8.250 0.000 10.950 0.000 0.000 0.000 0.000 3.300 7.000 0.000 10.300 33.450
  Štemberová Veronika 2004 TJ Sokol Kladno 2.400 8.750 0.000 11.150 2.000 7.800 0.000 9.800 3.200 7.150 0.000 10.350 3.600 7.150 0.000 10.750 42.050
  celkem 33.700 30.300 31.100 32.150 127.250
3 TJ Sokol Kolín D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Cenkerová Adéla 2004 TJ Sokol Kolín 2.400 6.050 0.000 8.450 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.450
  Rožánková Žofie 2003 TJ Sokol Kolín 3.000 8.050 0.000 11.050 2.000 6.550 0.000 8.550 2.400 5.600 0.000 8.000 3.400 5.900 0.000 9.300 36.900
  Voglová Elíška 2001 TJ Sokol Kolín 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 6.150 0.000 8.050 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 6.150 0.000 9.050 17.100
  Žatečková Emma 2004 TJ Sokol Kolín 2.400 9.000 0.000 11.400 1.200 5.350 2.000 4.550 2.400 5.150 0.000 7.550 1.400 6.700 0.000 8.100 31.600
  Doskočilová Noemi 2000 TJ Sokol Poděbrady 2.400 8.700 0.000 11.100 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.000 0.000 9.500 0.000 0.000 0.000 0.000 20.600
  Ondrová Viktorie 2005 TJ Sokol Poděbrady 0.000 0.000 0.000 0.000 1.100 6.250 2.000 5.350 1.400 4.300 0.000 5.700 2.500 7.600 0.000 10.100 21.150
  celkem 33.550 21.950 25.050 28.450 109.000

zpět na detail závodu