Česká gymnastická federace

Akce

8.5.2021 SGZ

Brnkačka 2021 ZRUŠENO

8.5.2021 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

12.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

15.5.2021 - 16.5.2021 SGZ

Memoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

21.5.2021 - 23.5.2021 AE

Světové závody věkových skupin (WAGC)

22.5.2021 - 23.5.2021 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR) - ZRUŠENO

22.5.2021 SGM

SGM Finále Přeboru ČOS

22.5.2021 TR

TRA 1. Český pohár

27.5.2021 - 30.5.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

27.5.2021 - 29.5.2021 AE

Mistrovství světa v aerobiku

1.6.2021 TR

TRA Akademické MČR

3.6.2021 - 6.6.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

4.6.2021 - 5.6.2021 TR

TRA Závod Světového poháru ITA

Reklama

Přebor Středočeský kraj SGŽ

sportovní gymnastika žen
 17.11.2016
 pořadatel: TJ Sokol Kolín
 adresa: 280 02 Kolín 2, Kmochova 14
 přihlášky prostřednictvím GISu do 17.11.2016
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

II.liga (2008 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 TJ Sokol Kladno Dlouhá Nela 2004 TJ Sokol Kladno Lisá, Podpěra
2 TJ Sokol Kladno Jefimová Jaroslava 2005 TJ Sokol Kladno Lisá, Podpěra
3 TJ Sokol Kladno Kubínová Lucie 2001 TJ Sokol Kladno Lisá
4 TJ Sokol Kladno Lisá Dominika 1996 TJ Sokol Kladno
5 TJ Sokol Kladno Štemberová Veronika 2004 TJ Sokol Kladno Lisá, Podpěra
6 TJ Sokol Kolín Cenkerová Adéla 2004 TJ Sokol Kolín Rožánek
7 TJ Sokol Kolín Rožánková Žofie 2003 TJ Sokol Kolín Rožánek
8 TJ Sokol Kolín Voglová Elíška 2001 TJ Sokol Kolín Rožánek
9 TJ Sokol Kolín Žatečková Emma 2004 TJ Sokol Kolín Rožánek
10 TJ Sokol Poděbrady Doskočilová Noemi 2000 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná
11 TJ Sokol Poděbrady Ondrová Viktorie 2005 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná
12 TJ Sokol Poděbrady Urbánková Natálie 2003 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná
13 TJ Sokol Příbram Chrastinová Lucie 2003 TJ Sokol Příbram K.Jíchová
14 TJ Sokol Příbram Klasnová Tereza 2004 TJ Sokol Příbram K.Jíchová
15 TJ Sokol Příbram Radová Kateřina 2004 TJ Sokol Příbram K.Jíchová
16 TJ Sokol Příbram Ševčíková Karolína 2001 TJ Sokol Příbram H.Jíchová
17 TJ Sokol Příbram Ševčíková Kateřina 2001 TJ Sokol Příbram H.Jíchová
18 TJ Sokol Příbram Štíchová Natálie 2001 TJ Sokol Příbram H.Jíchová

III.liga (2009 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 TJ Sokol Kladno Dlouhá Aneta 2006 TJ Sokol Kladno Lisá, Podpěra
2 TJ Sokol Kladno Jefimová Svatoslava 2008 TJ Sokol Kladno Lisá, Podpěra
3 TJ Sokol Kladno Romanová Daniela 2006 TJ Sokol Kladno Lisá, Podpěra
4 TJ Sokol Kladno Tatíčková Anna 2008 TJ Sokol Kladno Dvořáková
5 TJ Sokol Kolín Hiclová Adéla 2006 TJ Sokol Kolín Kolektiv trenérů
6 TJ Sokol Kolín Klimešová Justina Ella 2006 TJ Sokol Kolín Kolektiv trenérů
7 TJ Sokol Kolín Loumanová Lucie 2004 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová
8 TJ Sokol Kolín Vondráčková Barbora 2006 TJ Sokol Kolín Kolektiv trenérů

IV.liga (2009 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 TJ Sokol Kolín Heydušková Petra 2009 TJ Sokol Kolín Ramšáková, Šedinová
2 TJ Sokol Kolín Holanová Ellen 2009 TJ Sokol Kolín Ramšáková, Šedinová
3 TJ Sokol Kolín Kačerová Agáta 2009 TJ Sokol Kolín Ramšáková, Šedinová
4 TJ Sokol Kolín Kačerová Anita 2009 TJ Sokol Kolín Ramšáková, Šedinová
5 TJ Sokol Kolín Pudlová Adéla 2008 TJ Sokol Kolín Ramšáková, Šedinová
6 TJ Sokol Kolín Taftlová Nicol 2009 TJ Sokol Kolín Ramšáková, Šedinová
7 TJ Sokol Kolín B Hronová Tereza 2007 TJ Sokol Kolín Kolektiv trenérů
8 TJ Sokol Kolín B Kozelková Lucie 2007 TJ Sokol Kolín Kolektiv trenérů
9 TJ Sokol Kolín B Kulifajová Emily 2007 TJ Sokol Kolín Kolektiv trenérů
10 TJ Sokol Kolín B Marešová Lucie 2007 TJ Sokol Kolín Kolektiv trenérů
11 TJ Sokol Příbram B Pečenková Martina 2007 TJ Sokol Příbram A.Mejzrová
12 TJ Sokol Příbram B Bábíčková Alžběta 2008 TJ Sokol Příbram A.Mejzrová
13 TJ Sokol Příbram B Borysenková Izabela 2006 TJ Sokol Příbram A.Mejzrová
14 TJ Sokol Příbram B Dvořáková Anna 2007 TJ Sokol Příbram A.Mejzrová
15 TJ Sokol Příbram B Chrastinová Viktorie 2007 TJ Sokol Příbram A.Mejzrová
16 TJ Sokol Příbram B Kubátová Alena 2007 TJ Sokol Příbram A.Mejzrová
17 TJ Sokol Příbram B Máchová Eva 2006 TJ Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
18 TJ Sokol Příbram B Skalníková Viktorie 2006 TJ Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
19 TJ Sokol Příbram B Valíčková Pavla 2006 TJ Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
20 TJ Sokol Příbram C Hofmanová Veronika 2006 TJ Sokol Příbram L.Trojanová
21 TJ Sokol Příbram C Chmelařová Tereza 2007 TJ Sokol Příbram L.Trojanová
22 TJ Sokol Příbram C Kantorová Markéta 2006 TJ Sokol Příbram L.Trojanová
23 TJ Sokol Příbram C Slámová Lucie 2006 TJ Sokol Příbram L.Trojanová
24 TJ Sokol Příbram C Sobolíková Klára 2008 TJ Sokol Příbram L.Trojanová

základní stupeň

mladší žákyně (2009 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Heydušková Petra 2009 TJ Sokol Kolín Šedinová,Ramšáková
2 Kačerová Agáta 2009 TJ Sokol Kolín Ramšáková, Šedinová
3 Kačerová Anita 2009 TJ Sokol Kolín Ramšáková, Šedinová
4 Pudlová Adéla 2008 TJ Sokol Kolín Šedinová, Ramšáková
5 Taftlová Nicol 2009 TJ Sokol Kolín Ramšáková, Šedinová
6 Kaprasová Tereza 2007 TJ Sokol Příbram L.Trojanová
7 Luftová Leoni 2008 TJ Sokol Příbram L.Trojanová
8 Patáková Anna 2008 TJ Sokol Příbram L.Trojanová

starší žákyně (2009 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hiclová Adéla 2006 TJ Sokol Kolín Kolektiv trenérů
2 Vondráčková Barbora 2006 TJ Sokol Kolín Kolektiv trenérů
3 Juklíčková Nikola 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
4 Nechánská Tereza 2007 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
5 Pošíková Nikol 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
6 Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
7 Urbanová Johana 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
8 Vávrová Monika 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
9 Koldová Amálie 2007 TJ Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
10 Koldová Eliška 2006 TJ Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
11 Valíčková Julie 2008 TJ Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná

žákyně A (2009 a starší)

kadetky

II.liga - jednotlivkyně

III.liga - jednotlivkyně

IV.liga - jednotlivkyně

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři