Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Přebor Středočeský kraj SGŽ

 17.11.2016
 pořadatel: TJ Sokol Kolín
Stáhnout výsledky

II.liga - jednotlivkyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Klasnová Tereza 2004 TJ Sokol Příbram K.Jíchová 2.400 9.400 0.000 11.800 1.900 7.000 0.000 8.900 3.300 7.800 0.000 11.100 3.400 8.150 0.000 11.550 43.350
2. Štemberová Veronika 2004 TJ Sokol Kladno Lisá, Podpěra 2.400 8.750 0.000 11.150 2.000 7.800 0.000 9.800 3.200 7.150 0.000 10.350 3.600 7.150 0.000 10.750 42.050
3. Štíchová Natálie 2001 TJ Sokol Příbram H.Jíchová 2.400 9.050 0.000 11.450 1.800 7.650 2.000 7.450 3.400 8.400 0.000 11.800 3.100 8.200 0.000 11.300 42.000
4. Dlouhá Nela 2004 TJ Sokol Kladno Lisá, Podpěra 3.000 7.150 0.000 10.150 1.300 7.250 0.000 8.550 3.400 7.100 0.000 10.500 2.300 7.600 0.000 9.900 39.100
5. Rožánková Žofie 2003 TJ Sokol Kolín Rožánek 3.000 8.050 0.000 11.050 2.000 6.550 0.000 8.550 2.400 5.600 0.000 8.000 3.400 5.900 0.000 9.300 36.900
6. Lisá Dominika 1996 TJ Sokol Kladno 4.200 8.000 0.000 12.200 2.700 8.250 0.000 10.950 0.000 0.000 0.000 0.000 3.300 7.000 0.000 10.300 33.450
7. Žatečková Emma 2004 TJ Sokol Kolín Rožánek 2.400 9.000 0.000 11.400 1.200 5.350 2.000 4.550 2.400 5.150 0.000 7.550 1.400 6.700 0.000 8.100 31.600
8. Hošková Barbora 2004 TJ Sokol Příbram H.Jíchová 3.000 8.200 0.000 11.200 0.000 0.000 0.000 0.000 2.400 7.100 0.000 9.500 2.100 7.600 0.000 9.700 30.400
9. Jefimová Jaroslava 2005 TJ Sokol Kladno Lisá, Podpěra 2.400 7.950 0.000 10.350 1.400 8.150 0.000 9.550 3.200 7.050 0.000 10.250 0.000 0.000 0.000 0.000 30.150
10. Ševčíková Karolína 2001 TJ Sokol Příbram H.Jíchová 3.000 8.750 0.000 11.750 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 8.300 0.000 11.000 22.750
11. Ondrová Viktorie 2005 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná 0.000 0.000 0.000 0.000 1.100 6.250 2.000 5.350 1.400 4.300 0.000 5.700 2.500 7.600 0.000 10.100 21.150
12. Doskočilová Noemi 2000 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná 2.400 8.700 0.000 11.100 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.000 0.000 9.500 0.000 0.000 0.000 0.000 20.600
13. Kubínová Lucie 2001 TJ Sokol Kladno Lisá 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.800 4.850 0.000 8.650 2.900 8.200 0.000 11.100 19.750
14. Radová Kateřina 2004 TJ Sokol Příbram K.Jíchová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 7.000 0.000 8.900 3.000 7.400 0.000 10.400 0.000 0.000 0.000 0.000 19.300
15. Voglová Elíška 2001 TJ Sokol Kolín Rožánek 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 6.150 0.000 8.050 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 6.150 0.000 9.050 17.100
16. Cenkerová Adéla 2004 TJ Sokol Kolín Rožánek 2.400 6.050 0.000 8.450 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.450
17. Chrastinová Lucie 2003 TJ Sokol Příbram K.Jíchová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.300 6.600 0.000 7.900 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 7.900

zpět na detail závodu