Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Předvánoční pohár dívky - Plzeň

 10.12.2016
 pořadatel: TJ Sokol Plzeň I
Stáhnout výsledky

4. kategorie - nábor

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Hanzálková Anežka 2008 TJ Tourist Říčany Jechová 1.000 8.600 0.000 9.600 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.600 0.000 11.600 3.000 9.200 0.000 12.200 33.400
2. Chvojková Majdaléna 2008 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková 1.000 8.550 0.000 9.550 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.150 0.000 11.150 3.000 8.800 0.000 11.800 32.500
3. Blažková Kateřina 2008 TJ Sokol Plzeň I kolektiv 1.000 7.700 0.000 8.700 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.550 0.000 11.550 3.000 8.200 0.000 11.200 31.450
4. Kobanová Marta 2008 Sokol Postřekov Raiserová 0.500 8.400 0.000 8.900 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.600 0.000 10.600 3.000 8.400 0.000 11.400 30.900
5. Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová, Rychtrová 1.000 8.150 0.000 9.150 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.100 0.000 10.100 3.000 8.350 0.000 11.350 30.600
6. Marková Eva 2008 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková 0.800 8.100 0.000 8.900 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.500 0.000 10.500 3.000 7.700 0.000 10.700 30.100
7. Kubecová Zuzana 2008 Sokol Postřekov Raiserová 0.800 8.850 0.000 9.650 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 5.650 0.000 8.650 3.000 8.300 0.000 11.300 29.600
8. Barcalová Heda 2008 TJ Avia Čakovice kolektiv 1.000 8.100 0.000 9.100 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 6.550 0.000 9.550 2.500 8.350 0.000 10.850 29.500
9. Pavlišová Julie 2008 TJ Avia Čakovice kolektiv 1.000 8.550 0.000 9.550 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 5.000 0.000 8.000 3.000 8.700 0.000 11.700 29.250
10. Tulachová Žofie 2008 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková 0.500 7.950 0.000 8.450 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 6.850 0.000 9.850 2.500 8.350 0.000 10.850 29.150
11. Dvořáková Emma 2008 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková 1.000 7.700 0.000 8.700 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.750 0.000 10.250 3.000 6.750 0.000 9.750 28.700
12. Horsinková Hana 2008 GK Vítkovice Kaczorová, Rychtrová 1.000 7.900 0.000 8.900 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 6.200 0.000 9.200 2.000 8.300 0.000 10.300 28.400
13. Rostampour Yasmina 2008 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková 1.000 7.950 0.000 8.950 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 5.550 0.000 8.550 3.000 7.500 0.000 10.500 28.000
13. Soldánová Veronika 2008 Sokol Postřekov Raiserová 0.500 8.100 0.000 8.600 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 6.350 0.000 9.350 2.500 7.550 0.000 10.050 28.000
15. Scheithauerová Anna 2008 TJ Slovan Praha Bažantová, Lipšanová, Žádný 0.500 7.950 0.000 8.450 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.150 0.000 9.650 3.000 6.400 0.000 9.400 27.500
16. Žádná Natálie 2008 TJ Slovan Praha Bažantová, Lipšanová, Žádný 1.000 8.250 0.000 9.250 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 6.450 0.000 9.450 3.000 5.500 0.000 8.500 27.200
17. Liebermannová Arleta 2008 DDM Nýrsko Karlovská 1.000 7.550 0.000 8.550 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 5.500 0.000 8.500 3.000 6.550 0.000 9.550 26.600
17. Sýkorová Martina 2008 DDM Nýrsko Karlovská 1.000 8.200 0.000 9.200 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 5.550 0.000 8.550 3.000 5.850 0.000 8.850 26.600
19. Heřmanová Agáta 2008 DDM Nýrsko Karlovská 0.800 7.700 0.000 8.500 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 3.950 0.000 6.950 2.500 6.650 0.000 9.150 24.600

zpět na detail závodu