Česká gymnastická federace

Akce

25.9.2020 - 27.9.2020 SGZ

SGŽ Školení rozhodčích III. třídy

26.9.2020 - 27.9.2020 AE

Pohár Federací - 2. kolo - ZRUŠENO

26.9.2020 - 27.9.2020 SGM

SGM Juniors Trophy

26.9.2020 TG

Pohár města Kadaně - ZRUŠENO

26.9.2020 SGZ

Dokská kladina

26.9.2020 PA

Český pohár - Praha - ZRUŠENO

27.9.2020 TR

TRA Skokan Odolky - ZRUŠENO

2.10.2020 - 4.10.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B

2.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 02 - ZRUŠENO

3.10.2020 SGM

Moravská liga

3.10.2020 - 4.10.2020 AE

Mistry s Mistry

3.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

3.10.2020 SGZ

Jarní pohár Plzeň - nový termín

3.10.2020 TG

Memoriál Hany Myšákové

3.10.2020 PA

Český pohár - Plzeň

3.10.2020 SGZ

O pohár Věry Čáslavské

4.10.2020 - 11.10.2020 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL - ODLOŽENO

4.10.2020 PA

Školení rozhodčích Parkour třídy A

9.10.2020 - 10.10.2020 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství - ZRUŠENO

10.10.2020 SGZ

Váza Horních Počernic a Veteraniáda

10.10.2020 SGZ

Závod gymnastických nadějí

10.10.2020 TG

Baby cup Třebíč - ZRUŠENO

10.10.2020 SGM

Přebor Zlínského kraje

11.10.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev

17.10.2020 - 18.10.2020 SGM

Grand Prix J. Matuchy

17.10.2020 - 18.10.2020 AE

Pohár Federací - 3. kolo

17.10.2020 SGZ

O cenu Chodska

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival

17.10.2020 SGZ

SGŽ O cenu Chodska

17.10.2020 TG

Mini CUP závod TeamGym Junior v akrobacii a trampolíně

17.10.2020 - 18.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival - ZRUŠENO !!!

17.10.2020 - 18.10.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.11

17.10.2020 SGZ

Přebor města Ostravy

23.10.2020 - 25.10.2020 AG

Gutenberg Cup

23.10.2020 - 25.10.2020 TR

TRA Workshop žactvo

23.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 2.část

24.10.2020 SGM

Memoriál V. Somolíka

24.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR a 1. KZ pro ME)

24.10.2020 TG

TG Pohár města Příbrami

24.10.2020 SGM

Kontrolní závod juniorů

24.10.2020 - 25.10.2020 AE

Plovdiv Open

Reklama

Předvánoční pohár dívky - Plzeň

sportovní gymnastika žen
 10.12.2016
 pořadatel: TJ Sokol Plzeň I
 adresa: Štruncovy sady 1, Plzeň
 přihlášky prostřednictvím GISu do 20.11.2016
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

1. kategorie - nábor (2011 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fišerová Sarah 2011 GYMPRA Lovětínská
2 Petránková Klára 2011 GYMPRA Lovětínská
3 Polcarová Sára 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová
4 Mensová Petra 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová

2. kategorie - nábor (2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dubaničová Nikola 2010 GYMPRA Lovětínská
2 Lipertová Sofie 2010 GYMPRA Lovětínská
3 Padila Lilian Jazz 2010 GYMPRA Lovětínská
4 Sochorová Alexandra 2010 GYMPRA Lovětínská
5 Bénová Emma 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná
6 Hrubá Karolína 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
7 Pokorná Mia 2010 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
8 Větrovská Ema 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná
9 Štěpáníková Barbora 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová
10 Rampulková Anna 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová
11 Pechmanová Mariana 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová
12 Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová

3. kategorie - nábor (2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pikkelová Lola 2009 GYMPRA Morysková
2 Kuhnová Magdaléna 2009 TJ Slovan Praha Bažantová, Lipšanová, Žádný
3 Belicová Barbora 2009 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
4 Pravdová Adéla 2009 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
5 Volfová Nela 2009 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
6 Vyhnánková Lucie 2009 TJ Sokol Plzeň I Šlaufová
7 Hettlerová Sofie 2009 TJ Sokol Plzeň I Hirmerová, Zvěřinová
8 Kohlíčková Eliška 2009 TJ Sokol Plzeň I Hirmerová, Zvěřinová
9 Blažková Anna 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
10 Shetelia Kristina 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná

4. kategorie - nábor (2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ladinová Anežka 2008 GYMPRA Morysková
2 Makovská Ema 2008 GYMPRA Morysková
3 Žádná Natálie 2008 TJ Slovan Praha Bažantová, Lipšanová, Žádný
4 Dvořáková Emma 2008 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
5 Marková Eva 2008 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
6 Tulachová Žofie 2008 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
7 Blažková Kateřina 2008 TJ Sokol Plzeň I kolektiv
8 Hanzálková Anežka 2008 TJ Tourist Říčany Jechová

5. kategorie (2009 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Yapparov Adéla 2009 GYMPRA Morysková
2 Štejrová Dominika 2009 TJ Sokol Plzeň I kolektiv
3 Žvejkalová Amélie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová
4 Jechová Andrea 2009 TJ Tourist Říčany Jechová

6. kategorie 2008 (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Freslová Adéla 2008 GYMPRA Morysková, Konečný
2 Kalivodová Tereza 2007 GYMPRA Morysková, Konečný
3 Lišková Kristýna 2008 GYMPRA Morysková, Konečný
4 Váňová-osborne Jasmine 2007 GYMPRA
5 Hanžlíková Simona 2007 TJ Slovan Praha Bažantová, Lipšanová, Žádný
6 Hrabánková Marie 2007 TJ Slovan Praha Bažantová, Lipšanová, Žádný
7 Petržíková Ema 2007 TJ Slovan Praha Bažantová, Lipšanová, Žádný
8 Novotná Magdaléna 2007 TJ Slovan Praha Bažantová, Lipšanová, Žádný
9 Pubcová Nela 2008 TJ Sokol Plzeň I Velíšková
10 Špalová Kateřina 2007 TJ Sokol Plzeň I kolektiv
11 Kacbundová Veronika 2007 TJ Sokol Plzeň I kolektiv
12 Zímová Barbora 2007 TJ Sokol Plzeň I kolektiv
13 Ba Marietta 2008 TJ Sokol Plzeň I Šlaufová
14 Feršteková Eliška 2008 TJ Sokol Plzeň I kolektiv
15 Krystlová Agáta 2007 TJ Sokol Plzeň I kolektiv
16 Zavadilová Anna 2007 TJ Sokol Plzeň I kolektiv
17 Váchová Amélie 2008 TJ Sokol Plzeň I Šlaufová
18 Schöterlová Klára 2007 TJ Sokol Plzeň I Šlaufová
19 Petrášková Tereza 2008 TJ Sokol Plzeň I Vojáčková
20 Vojáčková Lucie 2008 TJ Sokol Plzeň I Vojáčková
21 Drábková Adéla 2007 TJ Sokol Plzeň I Šlaufová
22 Forejtková Eliška 2008 TJ Sokol Plzeň I Zvěřinová, Hirmerová
23 Juklíčková Nikola 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
24 Pošíková Nikol 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
25 Urbanová Johana 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
26 Vávrová Monika 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
27 Škardová Magdaléna 2007 TJ Tourist Říčany Jechová
28 Procházková Linda 2008 TJ Tourist Říčany Jechová
29 Gaždová Lucie 2007 TJ Tourist Říčany Jechová
30 Kroupová Valerie 2007 TJ Tourist Říčany Jechová

6. kategorie 2007 (2006 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bezová Kateřina 2005 GYMPRA Morysková, Konečný
2 Burdová Anika 2005 GYMPRA Morysková, Konečný
3 Freslová Natálie 2005 GYMPRA Morysková, Konečný
4 Paurová Andrea 2004 GYMPRA Morysková, Konečný
5 Földešová Nikola 2004 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík
6 Vozková Tatiana 2004 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík
7 Slavíková Klára 2005 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík
8 Rydrychová Dita 2004 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík
9 Delattre Noelia 2004 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková, Bažantová
10 Kubíková Rozálie 2005 TJ Slovan Praha Bažantová, Lagronová, Nováková
11 Marková Julie 2005 TJ Slovan Praha Bažantová, Lagronová, Nováková
12 Straková Jana 2004 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková, Bažantová
13 Brožíková Veronika 2006 TJ Sokol Plzeň I kolektiv
14 Blažková Anna 2006 TJ Sokol Plzeň I kolektiv
15 Spoustová Ema 2006 TJ Sokol Plzeň I kolektiv
16 Voříšková Veronika 2006 TJ Sokol Plzeň I kolektiv
17 Fialová Klára 2006 TJ Sokol Plzeň I kolektiv
18 Váchová Veronika 2006 TJ Sokol Plzeň I Šlaufová
19 Basáková Ella 2006 TJ Sokol Plzeň I Vojáčková
20 Boříková Nikol 2004 TJ Sokol Plzeň I Hirmerová,Zvěřinová
21 Zvěřinová Emma 2005 TJ Sokol Plzeň I Hirmerová, Zvěřinová
22 Nováková Natálie 2005 TJ Sokol Plzeň I kolektiv
23 Mrázková Kateřina 2006 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná
24 Ondrová Viktorie 2005 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná

7. kategorie 2006 (2003 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková, Bažantová
2 Balcarová Eliška 2001 TJ Sokol Plzeň I Hirmerová,Zvěřinová
3 Kolaříková Barbora 2002 TJ Sokol Plzeň I Hirmerová, Zvěřinová
4 Lešková Kateřina 2002 TJ Sokol Plzeň I Hirmerová, Zvěřinová

7. kategorie 2005-2004 (2000 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková, Bažantová
2 Kovaříková Eliška 2000 TJ Sokol Plzeň I Hirmerová, Zvěřinová
3 Bartáková Ivana 2000 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná
4 Doskočilová Noemi 2000 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná

8. kategorie

9. kategorie

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři