Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Říčanské hvězdičky

 18.3.2017
 pořadatel: TJ Tourist - Centrum Na Fialce Říčany
Stáhnout výsledky

Mimi ktg. roč. 2011

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Matušíková Nikola 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 5.000 9.200 0.000 14.200 5.000 9.170 0.000 14.167 28.367
2. Polcarová Sára 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová 5.000 9.230 0.000 14.233 5.000 9.100 0.000 14.100 28.333
3. Jelínková Adéla 2011 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová 5.000 9.500 0.000 14.500 5.000 8.730 0.000 13.733 28.233
4. Holdsworth Julie 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová 5.000 9.270 0.000 14.267 5.000 8.770 0.000 13.767 28.034
5. Bartásková Aneta 2011 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta 5.000 9.100 0.000 14.100 5.000 8.730 0.000 13.733 27.833
6. Kellnerová Vanessa 2011 TJ Sokol Kladno Jefimová,Rusňáková 5.000 8.500 0.000 13.500 5.000 8.770 0.000 13.767 27.267
7. Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 5.000 8.670 0.000 13.667 5.000 8.270 0.000 13.267 26.934
8. Kubíčková Aneta 2011 TJ Sokol Kladno Jefimová,Rusňáková 5.000 7.900 0.000 12.900 5.000 8.970 0.000 13.967 26.867
9. Kuhnová Viktorie 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 5.000 8.530 0.000 13.533 5.000 8.170 0.000 13.167 26.700
10. Mensová Petra 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová 5.000 8.530 0.000 13.533 5.000 7.930 0.000 12.933 26.466
11. Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Brabencová 5.000 8.730 0.000 13.733 4.000 8.700 0.000 12.700 26.433
12. Janků Ellen 2011 BG Praha Novotná, Konečná 5.000 8.570 0.000 13.567 5.000 7.730 0.000 12.733 26.300
13. Heydušková Lucie 2011 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová 5.000 8.030 0.000 13.033 5.000 8.000 0.000 13.000 26.033
14. Košťálová Zuzana 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová 5.000 7.670 0.000 12.667 5.000 7.970 0.000 12.967 25.634
14. Žádná Vanesa 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 5.000 7.670 0.000 12.667 5.000 7.970 0.000 12.967 25.634
16. Volfová Tereza 2011 TJ Sokol Kladno Jefimová,Rusňáková 5.000 7.970 0.000 12.967 5.000 7.270 0.000 12.267 25.234
17. Fechtnerová Emma 2011 TJ Sokol Kladno Jefimová,Rusňáková 5.000 7.870 0.000 12.867 5.000 7.330 0.000 12.333 25.200
18. Kailová Amálie 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová 5.000 7.970 0.000 12.967 5.000 7.200 0.000 12.200 25.167
19. Štrálová Michelle 2011 TJ Sokol Kladno Jefimová,Rusňáková 5.000 8.000 0.000 13.000 5.000 6.900 0.000 11.900 24.900
20. Poláková Klára 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Brabencová 5.000 8.200 0.000 13.200 4.000 7.600 0.000 11.600 24.800
21. Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 5.000 8.170 0.000 13.167 4.000 7.430 0.000 11.433 24.600
22. Bartůšková Aneta 2011 TJ ÚVN Pěničková 5.000 7.100 0.000 12.100 5.000 6.970 0.000 11.967 24.067
22. Štefanová Jasmina 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Brabencová 5.000 7.170 0.000 12.167 4.000 7.900 0.000 11.900 24.067
24. Weigert Nomin 2011 BG Praha Novotná, Konečná 5.000 6.770 0.000 11.767 5.000 6.200 0.000 11.200 22.967

zpět na detail závodu