Česká gymnastická federace

Akce

5.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

8.5.2021 SGZ

Brnkačka 2021 ZRUŠENO

8.5.2021 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

12.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

15.5.2021 - 16.5.2021 SGZ

Memoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

21.5.2021 - 23.5.2021 AE

Světové závody věkových skupin (WAGC)

22.5.2021 - 23.5.2021 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR) - ZRUŠENO

22.5.2021 SGM

SGM Finále Přeboru ČOS

22.5.2021 TR

TRA 1. Český pohár

27.5.2021 - 30.5.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

27.5.2021 - 29.5.2021 AE

Mistrovství světa v aerobiku

30.5.2021 XX

Valná hromada ČGF

1.6.2021 TR

TRA Akademické MČR

3.6.2021 - 6.6.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

4.6.2021 - 5.6.2021 TR

TRA Závod Světového poháru ITA

Reklama

SGŽ Říčanské hvězdičky

sportovní gymnastika žen
 18.3.2017
 pořadatel: TJ Tourist - Centrum Na Fialce Říčany
 adresa: Mánesova 2530/3a, 251 01 Říčany
 přihlášky prostřednictvím GISu do 12.3.2017
 elektronické výsledky
Druhý ročník závodu Říčanské hvězdičky, tentokrát v prostorném a novém sportovním centru Na Fialce v Říčanech (v místě restaurace a kavárna). Závod pro ročníky 2007 - 2010 rozdělený na A a B + vložený mimi závod pro roč. 2011 a 2012.

Seznam přihlášek

A ktg. roč. 2007 (2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kopejsková Veronika 2007 T.J. Sokol Všetaty Semelková, Zoulová
2 Holanová Alžběta 2007 TJ Sokol Kladno Lisá
3 Holanová Anna 2007 TJ Sokol Kladno Lisá
4 Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
5 Baranová Angela 2007 TJ Tourist Říčany Cirkvová
6 Gaždová Lucie 2007 TJ Tourist Říčany Jechová
7 Škardová Magdaléna 2007 TJ Tourist Říčany Jechová

A ktg. roč. 2008 (2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bukovská Kristýna 2008 GT Šestajovice Sýkorová
2 Měšťánková Barbora 2008 GT Šestajovice Sýkorová
3 Matoušová Kristýna 2008 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
4 Pešová Dorota 2008 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
5 Koubová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Waraus
6 Jefimová Svatoslava 2008 TJ Sokol Kladno Lisá, Kacálková
7 Juklíčková Nikola 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
8 Pošíková Nikol 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
9 Urbanová Johana 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
10 Vávrová Monika 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
11 Pospíšilová Ellen 2008 TJ Tourist Říčany Jechová
12 Procházková Linda 2008 TJ Tourist Říčany Jechová

A ktg. roč. 2009 (2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bartásková Michaela 2009 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
2 Gýnová Adriana 2009 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
3 Bernhardová Natálie 2009 TJ Sokol Kladno kolektiv trenérů
4 Hojerová Nelly 2009 TJ Sokol Kladno kolektiv trenérů
5 Jedličková Klára 2009 TJ Sokol Kladno kolektiv trenérů
6 Malá Anna Emílie 2009 TJ Sokol Kladno kolektiv trenérů
7 Pelcová Kateřina 2009 TJ Sokol Kladno kolektiv trenérů
8 Štreitová Nicol 2009 TJ Sokol Kladno kolektiv trenérů
9 Kedelidze Sofie 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová
10 Čáslavová Alžběta 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová
11 Blažková Anna 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
12 Shetelia Kristina 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
13 Jechová Andrea 2009 TJ Tourist Říčany Jechová

A ktg. roč. 2010 (2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kohútová Pavla 2010 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
2 Patrovská Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
3 Beránková Eliška 2010 TJ Sokol Kladno kolektiv trenérů
4 Kulifajová Lily 2010 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová
5 Růžičková Michaela 2010 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová
6 Bénová Emma 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná
7 Eichlerová Nela 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorna
8 Hrubá Karolína 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
9 Pokorná Mia 2010 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
10 Větrovská Ema 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
11 Rašková Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová
12 Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová
13 Žvejkalová Amélie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová

Mimi ktg. roč. 2011 (2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Štefanová Jasmina 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Brabencová
2 Poláková Klára 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Brabencová
3 Stankovičová Lucie 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Brabencová
4 Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Brabencová
5 Duchoňová Kateřina 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Brabencová
6 Bartásková Aneta 2011 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
7 Vraná Viktorie 2011 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
8 Sucká Eliška 2011 T.J. Sokol Všetaty
9 Kuhnová Viktorie 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
10 Matušíková Nikola 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
11 Žádná Vanesa 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
12 Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
13 Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
14 Kellnerová Vanessa 2011 TJ Sokol Kladno Jefimová,Rusňáková
15 Kubíčková Aneta 2011 TJ Sokol Kladno Jefimová,Rusňáková
16 Volfová Tereza 2011 TJ Sokol Kladno Jefimová,Rusňáková
17 Fechtnerová Emma 2011 TJ Sokol Kladno Jefimová,Rusňáková
18 Štrálová Michelle 2011 TJ Sokol Kladno Jefimová,Rusňáková
19 Heydušková Lucie 2011 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová
20 Jelínková Adéla 2011 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová
21 Holdsworth Julie 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová
22 Polcarová Sára 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová
23 Košťálová Zuzana 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová
24 Mensová Petra 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová
25 Kailová Amálie 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová
26 Janků Ellen 2011 TJ Tourist Říčany Novotná, Konečná
27 Weigert Nomin 2011 TJ Tourist Říčany Novotná, Konečná
28 Dvořáková Aneta 2011 TJ Tourist Říčany Konečná, Poláková
29 Bartůšková Aneta 2011 TJ Tourist Říčany Pěničková

Mimi ktg. roč. 2012 a ml. (2012 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Grygová Karolína 2012 TJ Sokol Kladno Lisá
2 Cimbotová Ella 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
3 Vašutová Stella 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
4 Seaton Victoria 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
5 Velebová Julie 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
6 Válková Gabriela 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
7 Karešová Alice 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
8 Brejchová Kamila 2012 TJ Tourist Říčany Novotná, Konečná
9 Holušová Adéla 2012 TJ Tourist Říčany Novotná, Konečná
10 Janků Nicolette 2014 TJ Tourist Říčany Konečná, Poláková
11 Šmídová Tereza 2012 TJ Tourist Říčany
12 Balšánková Natálie 2012 TJ Tourist Říčany

B ktg. roč. 2007 (2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chládková Tereza 2007 GT Šestajovice Horáková,Brabencová
2 Wendlerová Anika 2007 SK Hradčany Svobodová
3 Pučelíková Hana 2007 T.J. Sokol Všetaty Semelková, Zoulová
4 Opršalová Tereza 2007 T.J. Sokol Všetaty Semelková
5 Bernardová Adéla 2007 TJ Tourist Říčany Cirkvová
6 Kroupová Valerie 2007 TJ Tourist Říčany Jechová
7 Šubrtová Tereza 2007 TJ Tourist Říčany Jechová
8 Jodlová Justina 2007 TJ Tourist Říčany Pěničková
9 Kvapilová Bára 2007 TJ Tourist Říčany Francová
10 Nykodýmová Aneta 2007 TJ Tourist Říčany Kaczorová

B ktg. roč. 2008 (2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kocourková Eliška 2008 GT Šestajovice Horáková,Brabencová
2 Kuruczová Adéla 2008 GT Šestajovice Poláková, Horáková
3 Lupínková Berenika 2008 GT Šestajovice Poláková, Horáková
4 Rostam pour Asl Yasmine 2008 SK Hradčany Svobodová
5 Vohralíková Kristýna 2008 SK Hradčany Svobodová
6 Honalová Anna 2008 T.J. Sokol Všetaty
7 Semelková Eliška 2008 T.J. Sokol Všetaty Semelková, Zoulová
8 Švarcová Nella 2008 T.J. Sokol Všetaty
9 Vondrašová Sofie 2008 T.J. Sokol Všetaty Semelková, Zoulová
10 Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
11 Hanzálková Anežka 2008 TJ Tourist Říčany Jechová
12 Koudelková Magdaléna 2008 TJ Tourist Říčany Jechová
13 Pelikánová Lucie 2008 TJ Tourist Říčany Pěničková
14 Tumpachová Zuzana 2008 TJ Tourist Říčany Pěničková
15 Štveráková Kateřina 2008 TJ Tourist Říčany Francová
16 Hepnarová Jana 2008 TJ Tourist Říčany Francová
17 Pacáková Adéla 2008 TJ Tourist Říčany Francová
18 Chvojková Magdalena 2008 TJ Tourist Říčany Svobodová, Hlaváčková
19 Horsinková Hana 2008 TJ Tourist Říčany Kaczorová
20 Kaczorová Simona 2008 TJ Tourist Říčany Kaczorová

B ktg. roč. 2009 (2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jochová Markéta 2009 GT Šestajovice Brabencová, Chroustová
2 Süss Amélie 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Brabencová
3 Komárková Linda 2009 SK Hradčany
4 Šulcová Karolína 2009 T.J. Sokol Všetaty Semelková, Zoulová
5 Kundrátová Lucie 2009 T.J. Sokol Všetaty
6 Súkupová Klára 2009 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
7 Řezníčková Lucie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
8 Völflová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
9 Hrušková Tereza 2009 TJ Tourist Říčany Jechová
10 Závodná Tamara 2009 TJ Tourist Říčany Francová
11 Netalová Izabela 2009 TJ Tourist Říčany Francová
12 Bedford Karolína 2009 TJ Tourist Říčany Svobodová, Hlaváčková
13 Šačiri Anita 2009 TJ Tourist Říčany Kaczorová
14 Ludwigová Elen 2009 TJ Tourist Říčany Kaczorová

B ktg. roč. 2010 (2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fujava Natálie 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Brabencová
2 Pouchlá Kristýna 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Brabencová
3 Srnková Ema 2010 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
4 Šlajchrtová Nina 2010 SK Hradčany
5 Vohralíková Kteřina 2010 SK Hradčany
6 Nováková Sandra 2010 SK Hradčany
7 Korbelová Adéla 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová
8 Králová Anežka 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová
9 Semelková Denisa 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová
10 Semelková Nikola 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová
11 Bednářová Lucie 2010 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
12 Vondráčková Jolana 2010 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
13 Ludvíková Sofie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová
14 Pechmanová Mariana 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová
15 Rampulková Anna 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová
16 Štěpáníková Barbora 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová
17 Steinhauserová Julie 2010 TJ Tourist Říčany Novotná, Konečná
18 Dušičková Nela 2010 TJ Tourist Říčany Novotná, Konečná
19 Blažková Mia 2010 TJ Tourist Říčany Novotná, Konečná
20 Cestrová Linda 2010 TJ Tourist Říčany Francová
21 Nykodýmová Adéla 2010 TJ Tourist Říčany Kaczorová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři