Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka

 3.6.2017
 pořadatel: Sportovní hala Znojmo, F. J. Curie 5
Stáhnout výsledky

II. Žákyně - základní stupeň

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Žáčková Veronika 2010 Školní klub Uherský Ostroh - gymnasti Zpěváková 6.000 9.350 0.000 15.350 6.000 9.000 0.000 15.000 6.000 8.950 0.000 14.950 6.000 8.550 0.000 14.550 59.850
2. Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová 6.000 9.200 0.000 15.200 6.000 9.100 0.000 15.100 6.000 8.700 0.000 14.700 6.000 8.350 0.000 14.350 59.350
3. Šedrlová Lenka 2010 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol. 6.000 9.150 0.000 15.150 6.000 8.550 0.000 14.550 6.000 8.450 0.000 14.450 6.000 7.350 0.000 13.350 57.500
4. Číhalová Karolína 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol. 6.000 8.900 0.000 14.900 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 7.350 0.000 13.350 56.850
5. Habánová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová 6.000 9.100 0.000 15.100 6.000 7.850 0.000 13.850 5.500 8.550 0.000 14.050 6.000 7.450 0.000 13.450 56.450
6. Černá Beáta 2009 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová 6.000 9.050 0.000 15.050 6.000 8.100 0.000 14.100 5.500 8.750 0.000 14.250 6.000 6.900 0.000 12.900 56.300
7. Malinkovičová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová 6.000 8.800 0.000 14.800 6.000 8.250 0.000 14.250 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 6.650 0.000 12.650 56.100
8. Chmelíčková Jolana 2008 TJ Sokol Moravský Krumlov Stadlerová 6.000 8.950 0.000 14.950 6.000 7.650 0.000 13.650 5.500 6.450 0.000 11.950 6.000 7.400 0.300 13.100 53.650
9. Sochorová Eva 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol. 6.000 9.100 0.000 15.100 6.000 8.200 0.000 14.200 5.300 6.950 0.000 12.250 6.000 6.400 0.600 11.800 53.350
10. Lutz Charlotte 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol. 6.000 8.800 0.000 14.800 6.000 8.300 0.000 14.300 6.000 7.600 0.000 13.600 6.000 4.750 0.600 10.150 52.850
11. Poulíková Marie 2010 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová 6.000 9.000 0.000 15.000 6.000 8.700 0.000 14.700 5.500 6.600 0.000 12.100 5.700 6.300 1.000 11.000 52.800
12. Smíšovská Tereza 2009 TJ Sokol Moravský Krumlov Doubková, Sochorová 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 8.050 0.000 14.050 5.500 7.450 0.000 12.950 6.000 5.500 0.300 11.200 52.700
13. Rybníčková Anežka 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol. 6.000 8.800 0.000 14.800 6.000 8.150 0.000 14.150 5.500 7.150 0.000 12.650 6.000 5.550 0.600 10.950 52.550
14. Ulbrychová Lara 2010 Klub sportovní gymnastiky Rosice Christová, Chmelová 6.000 8.650 0.000 14.650 6.000 8.050 0.000 14.050 5.000 6.700 0.000 11.700 6.000 5.950 0.000 11.950 52.350
15. Chmelíčková Nela 2009 TJ Sokol Moravský Krumlov Stadlerová 6.000 9.200 0.000 15.200 6.000 8.200 0.000 14.200 5.500 5.950 0.000 11.450 5.700 6.650 1.000 11.350 52.200
16. Stratilová Barbora 2009 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 8.150 0.000 14.150 5.500 6.750 0.000 12.250 6.000 5.000 0.000 11.000 51.900
17. Kroupová Karolína 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 6.000 8.150 0.000 14.150 6.000 7.300 0.000 13.300 4.500 6.850 0.000 11.350 6.000 6.400 0.000 12.400 51.200
18. Dobešová Michaela 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol. 6.000 8.950 0.000 14.950 6.000 8.450 0.000 14.450 5.000 6.300 0.000 11.300 6.000 4.250 0.900 9.350 50.050
19. Modrá Dominika 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol. 6.000 8.550 0.000 14.550 6.000 7.200 0.000 13.200 5.000 7.400 0.300 12.100 6.000 4.650 0.600 10.050 49.900
20. Poláčková Adriana 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol. 6.000 8.650 0.000 14.650 6.000 7.700 0.000 13.700 4.500 6.300 0.000 10.800 6.000 4.200 0.600 9.600 48.750

zpět na detail závodu