Na hlavní obsah

Simona Kaczorová


Ročník:2008
Město:Václavovice
Trenér:Kaczorová
Oddíl: Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s.
Gymnastický klub Vítkovice, z.s. (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
13.11.2021 Přebor města Ostravy SGZ III. liga 1.
6.6.2021 Závod jednotlivkyň kategorie VS3B SGZ VS3B 3.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- II. kat. 2012-2008 Kvalifikace 12.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2012-2008 Kvalifikace 8.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2012-2008 FINÁLE 8.
23.11.2019 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy) SGZ IV. liga 2.
9.11.2019 SGŽ Jindřichohradecká liga SGZ III. liga 1.
26.10.-27.10.2019 SGŽ - Mistrovství ČR - kategorie C SGZ VS4C - starší žákyně 18.
19.10.2019 SGZ Vítkovice Cup 2019 SGZ 1. kategorie 21.
8.6.2019 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 2B 1.
8.6.2019 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 4C 5.
20.4.2019 ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka SGZ XI. VS 4C - ZP ČGF s. 13 2.
13.4.2019 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ IX.kategorie VS4C Žákyně C 2.
16.3.2019 SGŽ Říčanské hvězdičky SGZ A 2 - 2008 5.
24.11.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ IV. liga 1.
21.10.2018 SGZ Baby Gym Cup SGZ V. Starší žákyně 12.
20.10.2018 SGZ Vítkovice Cup SGZ 1. kategorie 22.
13.10.2018 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ starší žákyně 37.
9.6.2018 SGŽ Kvalifikační závod - VS2A SGZ VS2A - starší žákyně 64.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ VS2A 69.
6.5.2018 SG Přebor města Ostravy SGZ VS 2A (VS 2) 9.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ II. Mladší žákyně – ročníky 2008– 2009 40.
21.1.2018 SGŽ DUO GYM CUP SGZ Mladší II B 2.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ DRUŽSTVA - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ "B" 6.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ JEDNOTLIVKYNĚ - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ "B" 23.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ DRUŽSTVA - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 4.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ JEDNOTLIVKYNĚ - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 7.
5.11.2017 SG Chebská bradla SGZ žákyně mladší 8 - 9 let 0.
27.10.-28.10.2017 SGŽ MČR žákyně, juniorky a ženy C SGZ mladší žákyně C 33.
22.10.2017 SGŽ Baby Gym Cup SGZ IV. mladší žákyně 14.
1.10.2017 Dráček SGZ Kategorie 2B roč. 2008-2009 8.
3.6.2017 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ II. Žákyně - základní stupeň 2.
18.3.2017 SGŽ Říčanské hvězdičky SGZ B ktg. roč. 2008 10.
17.12.2016 Vánoční závod - Vršovice SGZ Žákyně 2008 13.
12.11.2016 Přebor města Ostravy SGŽ SGZ Žákyně – základní stupeň 7-10 let 0.
16.10.2016 BabyGym Cup SGZ III. mladší žákyně 11.
9.10.2016 Přebor hl.m. Praha SGŽj SGZ Základní stupeň 2.
2.10.2016 Dráček SGZ Kategorie B roč. 2007-2008 13.
21.5.2016 Znojmia Gym Cup aneb Znojemská kladinka SGZ žákyně - základní stupeň 3.
23.4.2016 Trhovosvinenský pohár 2016 SGM Základní stupeň 19.
13.3.2016 Říčanské hvězdičky SGZ Závod B - kat. 3 - roč. 2008 9.
24.1.2016 Gymnastická dvojčata - DUO GYM CUP SGZ Mimi+ 16.
28.11.2015 Přebor města Ostravy SGZ Začínající žákyně B 0.
25.10.2015 BabyGym Cup 2015 SGZ III.kategorie 32.
Datum Závod
5.11.2022 Chebská bradla