Česká gymnastická federace

Menu

Akce

18.9.2020 - 20.9.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG

18.9.2020 - 29.11.2020 SGZ

Školení trenérů II. tř. a instrukorů SG

19.9.2020 XX

ČGF - Valná hromada

25.9.2020 - 27.9.2020 SGZ

SGŽ Školení rozhodčích III. třídy

26.9.2020 - 27.9.2020 AE

Pohár Federací - 2. kolo - ZRUŠENO

26.9.2020 - 27.9.2020 SGM

SGM Juniors Trophy

26.9.2020 TG

Pohár města Kadaně - ZRUŠENO

26.9.2020 SGZ

Dokská kladina

26.9.2020 TR

TRA 1. Český pohár

26.9.2020 PA

Český pohár - Praha

27.9.2020 TR

TRA Skokan Odolky - ZRUŠENO

2.10.2020 - 4.10.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B

2.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 02

3.10.2020 SGM

Moravská liga

3.10.2020 - 4.10.2020 AE

Mistry s Mistry

3.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

3.10.2020 SGZ

Jarní pohár Plzeň - nový termín

3.10.2020 TG

Memoriál Hany Myšákové

3.10.2020 PA

Český pohár - Plzeň

3.10.2020 SGZ

O pohár Věry Čáslavské

4.10.2020 - 11.10.2020 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL - ODLOŽENO

9.10.2020 - 10.10.2020 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství - ZRUŠENO

10.10.2020 SGZ

Váza Horních Počernic a Veteraniáda

10.10.2020 SGZ

Závod gymnastických nadějí

10.10.2020 TG

Baby cup Třebíč - ZRUŠENO

10.10.2020 SGM

Přebor Zlínského kraje

11.10.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev

17.10.2020 - 18.10.2020 SGM

Grand Prix J. Matuchy

17.10.2020 - 18.10.2020 AE

Pohár Federací - 3. kolo

17.10.2020 SGZ

O cenu Chodska

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival

17.10.2020 SGZ

SGŽ O cenu Chodska

17.10.2020 TG

Mini CUP závod TeamGym Junior v akrobacii a trampolíně

17.10.2020 - 18.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival - ZRUŠENO !!!

17.10.2020 - 18.10.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.11

17.10.2020 SGZ

Přebor města Ostravy

Reklama

Simona Kaczorová

Ročník:2008
Město:Václavovice
Trenér:Kaczorová
Oddíl: Gymnastický klub Vítkovice, z.s. (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- II. kat. 2012-2008 Kvalifikace 12.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2012-2008 Kvalifikace 8.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2012-2008 FINÁLE 8.
23.11.2019 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy) SGZ IV. liga 2.
9.11.2019 SGŽ Jindřichohradecká liga SGZ III. liga 1.
26.10.-27.10.2019 SGŽ - Mistrovství ČR - kategorie C SGZ VS4C - starší žákyně 18.
19.10.2019 SGZ Vítkovice Cup 2019 SGZ 1. kategorie 21.
8.6.2019 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 2B 1.
8.6.2019 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 4C 5.
20.4.2019 ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka SGZ XI. VS 4C - ZP ČGF s. 13 2.
13.4.2019 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ IX.kategorie VS4C Žákyně C 2.
16.3.2019 SGŽ Říčanské hvězdičky SGZ A 2 - 2008 5.
24.11.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ IV. liga 1.
21.10.2018 SGZ Baby Gym Cup SGZ V. Starší žákyně 12.
20.10.2018 SGZ Vítkovice Cup SGZ 1. kategorie 22.
13.10.2018 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ starší žákyně 37.
9.6.2018 SGŽ Kvalifikační závod - VS2A SGZ VS2A - starší žákyně 64.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ VS2A 69.
6.5.2018 SG Přebor města Ostravy SGZ VS 2A (VS 2) 9.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ II. Mladší žákyně – ročníky 2008– 2009 40.
21.1.2018 SGŽ DUO GYM CUP SGZ Mladší II B 2.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ DRUŽSTVA - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ "B" 6.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ JEDNOTLIVKYNĚ - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ "B" 23.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ DRUŽSTVA - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 4.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ JEDNOTLIVKYNĚ - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 7.
5.11.2017 SG Chebská bradla SGZ žákyně mladší 8 - 9 let 0.
27.10.-28.10.2017 SGŽ MČR žákyně, juniorky a ženy C SGZ mladší žákyně C 33.
22.10.2017 SGŽ Baby Gym Cup SGZ IV. mladší žákyně 14.
1.10.2017 Dráček SGZ Kategorie 2B roč. 2008-2009 8.
3.6.2017 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ II. Žákyně - základní stupeň 2.
18.3.2017 SGŽ Říčanské hvězdičky SGZ B ktg. roč. 2008 10.
17.12.2016 Vánoční závod - Vršovice SGZ Žákyně 2008 13.
12.11.2016 Přebor města Ostravy SGŽ SGZ Žákyně – základní stupeň 7-10 let 0.
16.10.2016 BabyGym Cup SGZ III. mladší žákyně 11.
9.10.2016 Přebor hl.m. Praha SGŽj SGZ Základní stupeň 2.
2.10.2016 Dráček SGZ Kategorie B roč. 2007-2008 13.
21.5.2016 Znojmia Gym Cup aneb Znojemská kladinka SGZ žákyně - základní stupeň 3.
23.4.2016 Trhovosvinenský pohár 2016 SGM Základní stupeň 19.
13.3.2016 Říčanské hvězdičky SGZ Závod B - kat. 3 - roč. 2008 9.
24.1.2016 Gymnastická dvojčata - DUO GYM CUP SGZ Mimi+ 16.
28.11.2015 Přebor města Ostravy SGZ Začínající žákyně B 0.
25.10.2015 BabyGym Cup 2015 SGZ III.kategorie 32.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři