Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Bedřichovský ježek

 29.4.2017
 pořadatel: Bedřichov
Stáhnout výsledky

kat. II. - nar. 2009

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Bakusová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 3.400 8.700 0.000 12.100 3.200 8.530 0.000 11.733 23.833
2. Ballon-mierná Liliana 2009 T.J. Sokol Brno I Vaclavíková, Pánková 3.500 8.300 0.000 11.800 2.700 8.830 0.000 11.533 23.333
3. Hajdinová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin 3.500 7.970 0.000 11.467 3.200 8.530 0.000 11.733 23.200
3. Svobodová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 3.400 8.000 0.000 11.400 3.200 8.600 0.000 11.800 23.200
5. Hrůzová Gábina 2009 TJ Sokol Chrudim Linková 3.200 8.300 0.000 11.500 3.300 8.300 0.000 11.600 23.100
6. Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov Svobodová,Zourová 3.300 8.300 0.000 11.600 3.300 7.900 0.000 11.200 22.800
7. Petrčková Nikola 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin 3.400 7.670 0.000 11.067 3.100 8.570 0.000 11.667 22.734
8. Smetanová Sára 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 3.400 7.330 0.000 10.733 3.200 8.070 0.000 11.267 22.000
9. Albrechtová Stela 2009 GYM Dobřichovice Kudličková, Mrázová 2.800 7.930 0.000 10.733 3.400 7.770 0.000 11.167 21.900
10. Kucková Amelia Sarah 2009 T.J. Sokol Brno I Vaclavíková, Pánková 3.500 6.530 0.000 10.033 3.300 8.270 0.000 11.567 21.600
10. Klimešová Tereza 2009 TJ Sokol Chrudim Linková 3.200 6.370 0.000 9.567 3.300 8.730 0.000 12.033 21.600
12. Horáčková Tereza 2009 TJ Sokol Pardubice I Avramová 3.100 7.930 0.000 11.033 3.100 7.200 0.000 10.300 21.333
12. Mayerová Leona 2009 TJ Sokol Pardubice I Lepič 3.300 7.230 0.000 10.533 3.100 7.700 0.000 10.800 21.333
14. Navrátilová Barbora 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková 2.700 6.970 0.000 9.667 3.300 8.230 0.000 11.533 21.200
15. Pírová Tea Sofia 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková 3.400 5.600 0.000 9.000 3.300 8.500 0.000 11.800 20.800
16. Komárková Tereza 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol. 3.200 5.730 0.000 8.933 3.400 7.700 0.000 11.100 20.033
17. Majerová Eva 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 3.400 6.400 0.000 9.800 3.400 6.600 0.000 10.000 19.800
18. Procházková Elen 2009 TJ Sokol Pardubice I Karbanová 3.300 6.400 0.000 9.700 3.100 6.870 0.000 9.967 19.667
19. Truhlářová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol. 3.400 5.000 0.000 8.400 3.500 7.700 0.000 11.200 19.600
19. Bedřichová Julie 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol. 3.500 6.100 0.000 9.600 2.700 7.300 0.000 10.000 19.600
21. Smereková Tereza 2009 TJ Sokol Pardubice I Lepič 3.400 5.000 0.000 8.400 3.200 7.600 0.000 10.800 19.200
22. Nachtneblová Nikol 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol. 3.400 6.470 0.000 9.867 3.300 5.930 0.000 9.233 19.100
23. Švaříčková Markéta 2009 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna 2.400 7.230 2.000 7.633 2.500 7.600 0.000 10.100 17.733
24. Súkupová Klára 2009 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 3.100 4.900 0.000 8.000 2.600 6.930 0.000 9.533 17.533

zpět na detail závodu