Na hlavní obsah

Natálie Hajdinová


Ročník:2009
Město:
Trenér:Vlková, Janečková
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Brno I (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
27.10.2022 Kvalifikace na OHC SGZ juniorky VS5A 6.
26.6.-1.7.2022 LODM SGZ Finále kladina dívky 2.
26.6.-1.7.2022 LODM SGZ Finále bradla dívky 6.
26.6.-1.7.2022 LODM SGZ jednotlivkyně VS5B 1.
26.6.-1.7.2022 LODM SGZ Družstva dívky 1.
5.6.2022 MIstrovství MČR MT 2022 FINÁLE SGZ Kadetky VS4A - Přeskok 1.
5.6.2022 MIstrovství MČR MT 2022 FINÁLE SGZ Kadetky VS4A - Bradla 5.
5.6.2022 MIstrovství MČR MT 2022 FINÁLE SGZ Kadetky VS4A - Kladina 3.
3.6.-5.6.2022 Mistrovství ČR MT SGZ VS4A (kadetky) 1.
21.5.2022 Memoriál Miroslava Kojdeckého - kvalifikační závod na MČR SGZ VS4 A -- kadetky 1.
14.5.2022 Memoriál Věry Růžičkové-kvalifikační závod na MČR SGZ VS4 A 1.
7.5.-8.5.2022 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS4A - kadetky 1.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. LIGA - jednotlivkyně 5.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga 3.
25.9.2021 SGŽ Mistrovství ČR VS4A SGZ VS4A - kadetky 1.
18.9.2021 Přebor JMK - postupové kategorie SGZ VS4A 2.
24.11.2019 Přebor Jihomoravského kraje SGZ 2.liga 1.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Starší žákyně 8.
12.10.2019 SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava SGZ STARŠÍ ŽÁKYNĚ 8.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS3A (žákyně A) 5.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS3A 6.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VS3A 4.
13.4.2019 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ VI.kategrie VS4B Žákyně B 7.
9.3.2019 Gymnastické naděje SGZ 5. Kategorie ŽÁKYNĚ C 1.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga - jednotlivkyně 54.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga 16.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně-družstva 1.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ mladší žákyně-jednotlivkyně 6.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS2 A 9.
9.6.2018 SGŽ Kvalifikační závod - VS2A SGZ VS2A - starší žákyně 14.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ VS2A 6.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ II. Mladší žákyně – ročníky 2008– 2009 4.
25.11.2017 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ II.kategorie 1.
12.11.2017 SGŽ Přebor ČOS - finále SGZ Mladší žákyně 26.
12.11.2017 SGŽ Přebor ČOS - finále SGZ Mladší žákyně 7.
3.6.2017 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ III. Mladší žákyně 3.
3.6.2017 SGŽ Přebor Jihomoravského kraje SGZ mladší žákyně 2.
29.4.2017 SGŽ Bedřichovský ježek SGZ kat. II. - nar. 2009 3.
25.2.2017 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Začínající žákyně 4.
28.10.2016 Memoriál Z. Hartlové SGZ Mladší žákyně 2008-2009 6.
16.10.2016 BabyGym Cup SGZ II. přípravka 2.
21.5.2016 Znojmia Gym Cup aneb Znojemská kladinka SGZ mladší žákyně 3.
25.10.2015 BabyGym Cup 2015 SGZ II.kategorie 1.
Datum Závod
3.12.-4.12.2022 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV