Na hlavní obsah

Natálie Hajdinová


Ročník:2009
Město:
Trenér:Vlková, Janečková
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Brno I (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
26.6.-1.7.2022 LODM SGZ Finále kladina dívky 2.
26.6.-1.7.2022 LODM SGZ Finále bradla dívky 6.
26.6.-1.7.2022 LODM SGZ jednotlivkyně VS5B 1.
26.6.-1.7.2022 LODM SGZ Družstva dívky 1.
5.6.2022 MIstrovství MČR MT 2022 FINÁLE SGZ Kadetky VS4A - Přeskok 1.
5.6.2022 MIstrovství MČR MT 2022 FINÁLE SGZ Kadetky VS4A - Bradla 5.
5.6.2022 MIstrovství MČR MT 2022 FINÁLE SGZ Kadetky VS4A - Kladina 3.
3.6.-5.6.2022 Mistrovství ČR MT SGZ VS4A (kadetky) 1.
21.5.2022 Memoriál Miroslava Kojdeckého - kvalifikační závod na MČR SGZ VS4 A -- kadetky 1.
14.5.2022 Memoriál Věry Růžičkové-kvalifikační závod na MČR SGZ VS4 A 1.
7.5.-8.5.2022 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS4A - kadetky 1.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. LIGA - jednotlivkyně 5.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga 3.
25.9.2021 SGŽ Mistrovství ČR VS4A SGZ VS4A - kadetky 1.
18.9.2021 Přebor JMK - postupové kategorie SGZ VS4A 2.
24.11.2019 Přebor Jihomoravského kraje SGZ 2.liga 1.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Starší žákyně 8.
12.10.2019 SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava SGZ STARŠÍ ŽÁKYNĚ 8.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS3A (žákyně A) 5.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS3A 6.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VS3A 4.
13.4.2019 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ VI.kategrie VS4B Žákyně B 7.
9.3.2019 Gymnastické naděje SGZ 5. Kategorie ŽÁKYNĚ C 1.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga - jednotlivkyně 54.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga 16.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně-družstva 1.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ mladší žákyně-jednotlivkyně 6.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS2 A 9.
9.6.2018 SGŽ Kvalifikační závod - VS2A SGZ VS2A - starší žákyně 14.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ VS2A 6.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ II. Mladší žákyně – ročníky 2008– 2009 4.
25.11.2017 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ II.kategorie 1.
12.11.2017 SGŽ Přebor ČOS - finále SGZ Mladší žákyně 26.
12.11.2017 SGŽ Přebor ČOS - finále SGZ Mladší žákyně 7.
3.6.2017 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ III. Mladší žákyně 3.
3.6.2017 SGŽ Přebor Jihomoravského kraje SGZ mladší žákyně 2.
29.4.2017 SGŽ Bedřichovský ježek SGZ kat. II. - nar. 2009 3.
25.2.2017 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Začínající žákyně 4.
28.10.2016 Memoriál Z. Hartlové SGZ Mladší žákyně 2008-2009 6.
16.10.2016 BabyGym Cup SGZ II. přípravka 2.
21.5.2016 Znojmia Gym Cup aneb Znojemská kladinka SGZ mladší žákyně 3.
25.10.2015 BabyGym Cup 2015 SGZ II.kategorie 1.
Žádné přihlášky nebyly nalezeny