Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Středočeského kraje

 27.5.2017
 pořadatel: TJ Sokol Kladno
Stáhnout výsledky

Žákyně- základní stupeň (ZS)

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 6.000 9.500 0.000 15.500 6.000 9.400 0.000 15.400 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 8.600 0.000 14.600 60.250
2. Větrovská Ema 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 6.000 9.200 0.000 15.200 6.000 9.700 0.000 15.700 6.000 7.800 0.000 13.800 6.000 9.000 0.000 15.000 59.700
2. Rašková Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 6.000 9.550 0.000 15.550 6.000 9.100 0.000 15.100 6.000 9.000 0.000 15.000 6.000 8.050 0.000 14.050 59.700
4. Čáslavová Alžběta 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová 6.000 8.900 0.000 14.900 6.000 8.800 0.000 14.800 6.000 7.000 0.000 13.000 6.000 8.500 0.000 14.500 57.200
5. Kulifajová Lily 2010 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 8.550 0.000 14.550 6.000 7.750 0.000 13.750 6.000 8.100 0.000 14.100 57.000
6. Čebišová Linda 2010 TJ Sokol Kolín Nejtková 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 9.500 0.000 15.500 5.800 7.950 0.000 13.750 6.000 6.950 0.000 12.950 56.950
7. Hrubá Karolína 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 6.000 8.900 0.000 14.900 6.000 9.200 0.000 15.200 5.500 8.200 0.000 13.700 6.000 6.550 0.000 12.550 56.350
8. Lee Irena 2010 TJ Sokol Kolín Nejtková 6.000 9.000 0.000 15.000 6.000 8.650 0.000 14.650 5.300 7.400 0.000 12.700 6.000 7.400 0.000 13.400 55.750
9. Nezavdalová Petra 2010 TJ Sokol Kolín Nejtková 6.000 9.150 0.000 15.150 6.000 8.700 0.000 14.700 5.300 7.100 0.000 12.400 6.000 7.400 0.000 13.400 55.650
10. Shetelia Kristina 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 6.000 8.950 0.000 14.950 6.000 8.850 0.000 14.850 5.500 7.300 0.000 12.800 6.000 6.600 0.000 12.600 55.200
11. Pokorná Mia 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 6.000 9.200 0.000 15.200 6.000 8.900 0.000 14.900 6.000 8.300 0.000 14.300 4.500 8.150 2.000 10.650 55.050
12. Víšková Karolína 2010 TJ Sokol Kolín Nejtková 6.000 9.050 0.000 15.050 6.000 8.300 0.000 14.300 5.300 7.700 0.000 13.000 6.000 6.650 0.000 12.650 55.000
13. Bénová Emma 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná 6.000 8.800 0.000 14.800 6.000 8.250 0.000 14.250 5.500 6.850 0.000 12.350 6.000 7.450 0.000 13.450 54.850
14. Blažková Anna 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 6.150 0.000 12.150 6.000 6.800 0.000 12.800 53.850
15. Jíchová Kristýna 2009 TJ Sokol Kolín Nejtková 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 8.450 0.000 14.450 5.300 6.550 0.000 11.850 6.000 6.450 0.000 12.450 53.350
16. Hojerová Nelly 2009 TJ Sokol Kladno kolektiv trenérů 6.000 8.050 0.000 14.050 5.000 8.400 0.000 13.400 6.000 4.900 0.000 10.900 6.000 6.000 0.000 12.000 50.350
17. Hojerová Nicol 2009 TJ Sokol Kladno kolektiv trenérů 6.000 8.450 0.000 14.450 4.500 8.100 1.000 11.600 5.500 5.100 0.000 10.600 6.000 5.400 0.000 11.400 48.050
18. Bernhardová Natálie 2009 TJ Sokol Kladno kolektiv trenérů 6.000 8.200 0.000 14.200 5.000 7.000 0.000 12.000 6.000 4.750 0.000 10.750 6.000 4.950 0.000 10.950 47.900

zpět na detail závodu