Česká gymnastická federace

Akce

8.5.2021 SGZ

Brnkačka 2021 ZRUŠENO

8.5.2021 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

12.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

15.5.2021 - 16.5.2021 SGZ

Memoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

21.5.2021 - 23.5.2021 AE

Světové závody věkových skupin (WAGC)

22.5.2021 - 23.5.2021 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR) - ZRUŠENO

22.5.2021 SGM

SGM Finále Přeboru ČOS

22.5.2021 TR

TRA 1. Český pohár

27.5.2021 - 30.5.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

27.5.2021 - 29.5.2021 AE

Mistrovství světa v aerobiku

1.6.2021 TR

TRA Akademické MČR

3.6.2021 - 6.6.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

4.6.2021 - 5.6.2021 TR

TRA Závod Světového poháru ITA

Reklama

SGŽ Přebor Středočeského kraje

sportovní gymnastika žen
 27.5.2017
 pořadatel: TJ Sokol Kladno
 adresa: T.G. Masaryka 1391 272 01 Kladno
 přihlášky prostřednictvím GISu do 21.5.2017
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

Žákyně- základní stupeň (ZS) (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bernhardová Natálie 2009 TJ Sokol Kladno kolektiv trenérů
2 Hojerová Nelly 2009 TJ Sokol Kladno kolektiv trenérů
3 Hojerová Nicol 2009 TJ Sokol Kladno kolektiv trenérů
4 Pelcová Kateřina 2009 TJ Sokol Kladno kolektiv trenérů
5 Čáslavová Alžběta 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová
6 Čebišová Linda 2010 TJ Sokol Kolín Nejtková
7 Jíchová Kristýna 2009 TJ Sokol Kolín Nejtková
8 Kulifajová Lily 2010 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová
9 Lee Irena 2010 TJ Sokol Kolín Nejtková
10 Nezavdalová Petra 2010 TJ Sokol Kolín Nejtková
11 Teplá Anna 2010 TJ Sokol Kolín Nejtková
12 Víšková Karolína 2010 TJ Sokol Kolín Nejtková
13 Bénová Emma 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná
14 Blažková Anna 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
15 Eichlerová Nela 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorna
16 Hrubá Karolína 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
17 Pokorná Mia 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
18 Shetelia Kristina 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
19 Tomášková Lucie 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorna
20 Větrovská Ema 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
21 Rašková Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová
22 Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová

Mladší žákyně- VS 1 (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Luftová Leoni 2008 T.J. Sokol Příbram L.Trojanová
2 Patáková Anna 2008 T.J. Sokol Příbram L.Trojanová
3 Červená Markéta 2009 T.J. Sokol Příbram V.Pohludková
4 Hlinomazová Ema 2009 T.J. Sokol Příbram V.Pohludková
5 Chrastinová Gabriela 2009 T.J. Sokol Příbram V.Pohludková
6 Jíchová Julie 2009 T.J. Sokol Příbram V.Pohludková
7 Petrovicová Vanessa 2009 T.J. Sokol Příbram V.Pohludková
8 Pintnerová Matylda 2009 T.J. Sokol Příbram V.Pohludková
9 Jedličková Klára 2009 TJ Sokol Kladno kolektiv trenérů
10 Štreitová Nicol 2009 TJ Sokol Kladno kolektiv trenérů
11 Malá Anna Emílie 2009 TJ Sokol Kladno kolektiv trenérů
12 Holanová Ellen 2009 TJ Sokol Kolín Ramšáková, Šedinová
13 Kačerová Agáta 2009 TJ Sokol Kolín Ramšáková, Šedinová
14 Kačerová Anita 2009 TJ Sokol Kolín Ramšáková, Šedinová
15 Marešová Karolína 2010 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová
16 Růžičková Michaela 2010 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová
17 Stránská Daniela 2008 TJ Sokol Kolín Taftlová
18 Jechová Andrea 2009 TJ Tourist Říčany Jechová
19 Žvejkalová Amélie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová

Starší žákyně (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bábíčková Alžběta 2008 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
2 Dvořáková Anna 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
3 Chrastinová Viktorie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
4 Kubátová Alena 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
5 Pečenková Martina 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
6 Valíčková Julie 2008 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
7 Koldová Amálie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
8 Jefimová Svatoslava 2008 TJ Sokol Kladno Lisá, Kacálková
9 Hronová Tereza 2007 TJ Sokol Kolín Marešová,Prokůpková
10 Kozelková Lucie 2007 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
11 Kulifajová Emily 2007 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
12 Marešová Lucie 2007 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
13 Pudlová Adéla 2008 TJ Sokol Kolín Taftlová
14 Taftlová Nicol 2009 TJ Sokol Kolín Taftlová
15 Juklíčková Nikola 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
16 Pošíková Nikol 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
17 Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
18 Urbanová Johana 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
19 Vávrová Monika 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová

Žákyně A (2008 - 2005)

Kadetky (2007 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bálková Zuzana 2006 T.J. Sokol Příbram Procházková,Novotná
2 Klimešová Justina Ella 2006 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková

Juniorky A (2004 - 2002)

Ženy- MT (2001 a starší)

Žákyně B (2008 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Borysenková Izabela 2006 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová
2 Koldová Eliška 2006 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
3 Luftová Elisha 2005 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
4 Skalníková Viktorie 2006 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
5 Dlouhá Aneta 2006 TJ Sokol Kladno Lisá, Kacálková
6 Jefimová Jaroslava 2005 TJ Sokol Kladno Lisá, Kacálková
7 Romanová Daniela 2006 TJ Sokol Kladno Lisá, Kacálková
8 Hiclová Adéla 2006 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
9 Vondráčková Barbora 2006 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
10 Ondrová Viktorie 2005 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná
11 Gaždová Lucie 2007 TJ Tourist Říčany Jechová
12 Škardová Magdaléna 2007 TJ Tourist Říčany Jechová

Juniorky B (2004 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hošková Barbora 2004 T.J. Sokol Příbram K.Jíchová
2 Chrastinová Lucie 2003 T.J. Sokol Příbram K.Jíchová
3 Klasnová Tereza 2004 T.J. Sokol Příbram K.Jíchová
4 Radová Kateřina 2004 T.J. Sokol Příbram K.Jíchová
5 Dlouhá Nela 2004 TJ Sokol Kladno Lisá, Kacálková
6 Štemberová Veronika 2004 TJ Sokol Kladno Lisá, Kacálková
7 Loumanová Lucie 2004 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová

Ženy B (2001 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pavlíčková Simona 2000 TJ Sokol Kladno
2 Doskočilová Noemi 2000 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři