Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Středočeského kraje

 27.5.2017
 pořadatel: TJ Sokol Kladno
Stáhnout výsledky

Mladší žákyně- VS 1

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Jechová Andrea 2009 TJ Tourist Říčany Jechová 6.000 9.500 0.000 15.500 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 8.300 0.000 14.300 6.900 8.150 0.000 15.050 59.600
2. Petrovicová Vanessa 2009 T.J. Sokol Příbram V.Pohludková 6.000 9.050 0.000 15.050 6.000 9.000 0.000 15.000 5.400 8.300 0.000 13.700 7.400 8.000 0.000 15.400 59.150
3. Pintnerová Matylda 2009 T.J. Sokol Příbram V.Pohludková 6.000 8.700 0.000 14.700 6.000 8.900 0.000 14.900 6.200 7.550 0.000 13.750 7.400 8.200 0.000 15.600 58.950
4. Stránská Daniela 2008 TJ Sokol Kolín Taftlová 6.000 9.400 0.000 15.400 6.000 8.050 0.000 14.050 6.000 9.100 0.000 15.100 6.200 8.000 0.000 14.200 58.750
5. Žvejkalová Amélie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 6.000 9.200 0.000 15.200 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 8.450 0.000 14.450 6.400 7.650 0.000 14.050 58.450
6. Kačerová Anita 2009 TJ Sokol Kolín Ramšáková, Šedinová 6.000 9.200 0.000 15.200 6.000 8.550 0.000 14.550 6.000 7.650 0.000 13.650 6.200 7.400 0.000 13.600 57.000
7. Holanová Ellen 2009 TJ Sokol Kolín Ramšáková, Šedinová 6.000 9.000 0.000 15.000 6.000 8.800 0.000 14.800 6.000 6.150 0.000 12.150 6.200 7.800 0.000 14.000 55.950
8. Kačerová Agáta 2009 TJ Sokol Kolín Ramšáková, Šedinová 6.000 8.800 0.000 14.800 6.000 8.950 0.000 14.950 5.200 8.150 0.000 13.350 6.000 6.650 0.000 12.650 55.750
9. Patáková Anna 2008 T.J. Sokol Příbram L.Trojanová 6.000 8.450 0.000 14.450 6.000 7.800 0.000 13.800 5.200 7.950 0.000 13.150 6.200 7.000 0.000 13.200 54.600
10. Růžičková Michaela 2010 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 7.550 0.000 13.550 6.000 6.250 0.000 12.250 6.000 7.650 0.000 13.650 53.950
11. Červená Markéta 2009 T.J. Sokol Příbram V.Pohludková 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 7.900 0.000 13.900 6.000 6.150 0.000 12.150 6.000 7.300 0.000 13.300 53.850
12. Chrastinová Gabriela 2009 T.J. Sokol Příbram V.Pohludková 6.000 8.550 0.000 14.550 6.000 8.550 0.000 14.550 5.200 7.300 0.000 12.500 5.000 6.950 0.000 11.950 53.550
13. Štreitová Nicol 2009 TJ Sokol Kladno kolektiv trenérů 6.000 8.350 0.000 14.350 6.000 8.500 0.000 14.500 5.200 6.200 0.000 11.400 5.900 6.450 0.000 12.350 52.600
14. Luftová Leoni 2008 T.J. Sokol Příbram L.Trojanová 6.000 8.550 0.000 14.550 6.000 8.250 0.000 14.250 4.200 6.500 0.000 10.700 6.200 6.550 0.000 12.750 52.250
15. Hlinomazová Ema 2009 T.J. Sokol Příbram V.Pohludková 6.000 8.100 0.000 14.100 6.000 7.500 0.000 13.500 6.000 6.450 0.000 12.450 6.300 5.150 0.000 11.450 51.500
16. Jedličková Klára 2009 TJ Sokol Kladno kolektiv trenérů 6.000 8.300 0.000 14.300 6.000 7.300 0.000 13.300 5.200 5.250 0.000 10.450 6.200 5.700 0.000 11.900 49.950
17. Marešová Karolína 2010 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová 6.000 8.200 0.000 14.200 4.000 8.650 0.000 12.650 5.200 6.550 0.000 11.750 5.500 5.600 0.000 11.100 49.700
18. Malá Anna Emílie 2009 TJ Sokol Kladno kolektiv trenérů 6.000 7.500 0.000 13.500 6.000 7.300 0.000 13.300 5.200 5.450 0.000 10.650 6.200 5.600 0.000 11.800 49.250

zpět na detail závodu