Česká gymnastická federace

Akce

12.7.2020 - 16.7.2020 VG

EUROGYM - ODLOŽENO

12.7.2020 - 18.7.2020 AE

Tréninkový kemp UEG

24.7.2020 - 9.8.2020 SGM, SGZ

Olympijské hry - ODLOŽENO

31.7.2020 - 1.8.2020 TR

TRA Olympijské hry - ODLOŽENO

1.8.2020 - 7.8.2020 AG

Tréninkový kemp UEG - ZRUŠENO

10.8.2020 - 20.8.2020 SGZ

Tréninkový kemp UEG

Reklama

Gymnastický kemp

všeobecná gymnastika
 15.9.-17.9.2017
 pořadatel: Prostějov
 adresa: ZŠ Melantrichova, Melantrichova 4082/60, 79601, Prostějov
 přihlášky prostřednictvím GISu do 8.9.2017

Určeno pro všechny cvičence/gymnasty kategorie mladších žákyň a žáků (tj. 8 až 11 let) a jejich trenéry/instruktory. Kemp je otevřený pro oddíly všech organizací zabývající se všeobecnou gymnastikou.

Seznam přihlášek

žákyně

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová
2 Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Prutkayová
3 Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek
4 Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek
5 Kotlaříková Tamara 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
6 Kubošná Veronika 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
7 Okošová Hana 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
8 Orawská Zuzana 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
9 Baldock Ella 2009 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Zpěváková
10 Mazurková Eliška 2006 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová
11 Matušková Marjana 2009 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Zpěváková
12 Pavlicová Štěpánka 2008 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová
13 Bell Madelaine 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová
14 Hilšerová Sofie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová
15 Mazochová Vanessa 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová
16 Zátopková Ester 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová
17 Pěchová Lucie 2007 TJ Rožnov pod Radhoštěm
18 Malotová Olívie 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm
19 Jurajdová Anna 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm
20 Talpová Aneta 2007 TJ Rožnov pod Radhoštěm
21 Šmídová Ema 2007 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
22 Špidlenová Lucie 2008 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
23 Fabiánová Marie 2008 TJ Šumperk

žákyně - trenér

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hynek Gabriela 1976 GK Vítkovice
2 Křístelová Ivana 1968 Klub sportovní gymnastiky Znojmo
3 Vaďurová Marcela 1966 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika
4 Modrovičová Simona 1975 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek
5 Zedníčková Adéla 1985 TJ Rožnov pod Radhoštěm
6 Avramová Pavla 1971 TJ Sokol Pardubice I

žáci

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaczor Jan 2006 GK Vítkovice Kopec
2 Leikep Jan 2006 GK Vítkovice Kopec

žáci - trenér

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaczorová Pastrňáková Markéta Sára 1985 GK Vítkovice

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři