Česká gymnastická federace

Akce

5.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

8.5.2021 SGZ

Brnkačka 2021 ZRUŠENO

8.5.2021 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

12.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

15.5.2021 - 16.5.2021 SGZ

Memoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

21.5.2021 - 23.5.2021 AE

Světové závody věkových skupin (WAGC)

22.5.2021 - 23.5.2021 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR) - ZRUŠENO

22.5.2021 SGM

SGM Finále Přeboru ČOS

22.5.2021 TR

TRA 1. Český pohár

27.5.2021 - 30.5.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

27.5.2021 - 29.5.2021 AE

Mistrovství světa v aerobiku

30.5.2021 XX

Valná hromada ČGF

1.6.2021 TR

TRA Akademické MČR

3.6.2021 - 6.6.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

4.6.2021 - 5.6.2021 TR

TRA Závod Světového poháru ITA

Reklama

SGŽ Memoriál V. Medové

sportovní gymnastika žen
 11.11.2017
 pořadatel: TJ Sokol Žižkov II
 adresa: Na Balkáně 812, Praha 3
 přihlášky prostřednictvím GISu do 5.11.2017
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

Kategorie I (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Lerley Stella 2011 AC Sparta Praha Nikola Kopáčová
2 Linhart Sara 2011 AC Sparta Praha Nikola Kopáčová
3 Huttová Anna 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová, Hříbalová
4 Märzová Zuzana 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová, Hříbalová
5 Tesařová Ela 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová, Hříbalová
6 Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková
7 Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková
8 Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková
9 Hilšerová Lily 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová
10 Kahánková Simona 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová
11 Zrůstová Aneta 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová
12 Grundová Zuzana 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová
13 Součková Viktorie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
14 Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
15 Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
16 Kratochvílová Natálie 2012 TJ Sokol Kampa Stupková
17 Řezníková Adéla 2012 TJ Sokol Kampa Stupková
18 Slavičínská Jasmína 2011 TJ Sokol Kampa Stupková
19 Vališová Laura 2012 TJ Sokol Kampa Stupková
20 Fialková Sarah 2011 TJ Sokol Kampa Stupková
21 Janáková Zuzana 2012 TJ Sokol Kampa Stupková
22 Paulíčková Daniela 2011 TJ Sokol Kampa Stupková
23 Ondrušková Adéla 2012 TJ Sokol Kampa Stupková
24 Krejčí Lea 2012 TJ Sokol Kampa Stupková
25 Grygová Karolína 2012 TJ Sokol Kladno Kacálková, Víchová
26 Kellnerová Vanessa 2011 TJ Sokol Kladno Kacálková, Víchová
27 Kubíčková Aneta 2011 TJ Sokol Kladno Kacálková, Víchová
28 Štrálová Michelle 2011 TJ Sokol Kladno Kacálková, Víchová

Kategorie II (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šedinová Eliška 2010 AC Sparta Praha Jefimová
2 Šimková Nicol 2009 AC Sparta Praha Magda Plevová
3 Handlovská Viktorka 2009 T.J. Sokol Domažlice Duffková
4 Kúgelová Nela 2010 T.J. Sokol Domažlice Duffková
5 Wiesnerová Barbora 2010 T.J. Sokol Domažlice Duffková
6 Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková
7 Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková
8 Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková
9 Chrastinová Gabriela 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
10 Petrovicová Vanessa 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
11 Pintnerová Matylda 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
12 Contiero Elisa 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi
13 Culka Anna 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
14 Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
15 Dušková Martina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
16 Huslarová Nicol 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
17 Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
18 Konvičková Mia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
19 Náray Maya 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
20 Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
21 Patlevičová Amélie 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
22 Reihserová Ema 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
23 Romanová Denisa 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
24 Steier Claudia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
25 Urbanová Josefina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
26 Vorlíčková Andrea 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
27 Bell Madelaine 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová
28 Hilšerová Sofie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová
29 Mazochová Vanessa 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová
30 Zátopková Ester 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová
31 Bocková Hana 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová
32 Patrovská Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
33 Völflová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
34 Borovanská Emili 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V.
35 Hajleková Kateřina 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V.
36 Kratochvílová Aneta 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V.
37 Měřinská Beata 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V.
38 Ochecová Markéta 2009 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V.
39 Řezníková Kristýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V.
40 Stupková Mariana 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V.
41 Vališová Luisa 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V.
42 Warausová Mariana 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V.
43 Háchová Daniela 2009 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
44 Plevová Laura 2009 TJ Sokol Kampa Libichová
45 Pluhařová Sofie 2010 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
46 Štreitová Nicol 2009 TJ Sokol Kladno Kacálková, Víchová
47 Pokorná Mia 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorna
48 Puldová Johana 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorna
49 Tomášková Lucie 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorna
50 Větrovská Ema 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná

Kategorie III (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hrabáková Emily 2008 AC Sparta Praha Hana Humlová,Hana Dvořáková
2 Hrabánková Marie 2007 AC Sparta Praha Bažantová, Lipšanová, Žádný
3 Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková
4 Bauerová Šarlota 2008 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová, Janoušková
5 Bořánková Anna 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová, Janoušková
6 Brožová Nelly 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová, Janoušková
7 Schirová Tereza 2008 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová, Janoušková
8 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
9 Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
10 Varyšová Klára 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
11 Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
12 Valíčková Julie 2008 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
13 Koldová Amálie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
14 Dobiášová Terezie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová
15 Mazochová Viktorie 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová
16 Pindurová Kristýna 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová
17 Šustalová Amélie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová
18 Jurajdová Anna 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková
19 Malotová Olívie 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková
20 Pěchová Lucie 2007 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková
21 Talpová Aneta 2007 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková
22 Koubová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
23 Blažková Barbora 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová
24 Blechová Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
25 Bucková Kristýna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
26 Doležalová Valérie Vivien 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
27 Flachsová Linda 2008 TJ Sokol Kampa Libichová
28 Fleischhansová Bára 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
29 Nekvasilová Zuzana 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Pavlicová
30 Nosková Kateřina 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová
31 Plevová Valerie 2007 TJ Sokol Kampa Libichová
32 Pluhařová Alžběta 2008 TJ Sokol Kampa Luptáková
33 Volná Eliška 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
34 Jefimová Svatoslava 2008 TJ Sokol Kladno Kacálková, Lisá, Kubínová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři