Česká gymnastická federace

Akce

24.7.2020 - 9.8.2020 SGM, SGZ

Olympijské hry - ODLOŽENO

1.8.2020 - 7.8.2020 AG

Tréninkový kemp UEG - ZRUŠENO

10.8.2020 - 20.8.2020 SGZ

Tréninkový kemp UEG - ZRUŠENO

21.8.2020 - 31.8.2020 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG - ZRUŠENO

23.8.2020 - 29.8.2020 TR

TRA Tréninkový kemp UEG - ZRUŠENO

7.9.2020 - 12.9.2020 TG

International training camp

Reklama

SGŽ Veselský pohár

sportovní gymnastika žen
 21.4.2018
 pořadatel: TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí
 adresa: Sportovní hala Sokolská 651 39181 Veselí n/L
 přihlášky prostřednictvím GISu do 18.4.2018
 elektronické výsledky
Závod dle nového ZP kategorie VS0A,VS0B,VS1A,VS1B,VS4B,VS4C

Seznam přihlášek

VSOA (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bartošková Nela 2011 SG Pelhřimov Svbodová,Zourová, Švecová
2 Krátká Klaudie 2011 SG Pelhřimov Zourová,Svobodová,Švecová
3 Pechová Štěpánka 2011 SG Pelhřimov Zourová,Svbodová,Švecová
4 Bůžková Kristýna 2010 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová
5 Kokešová Barbora 2011 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová
6 Kozlová Barbora 2010 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová
7 Kepková Diana 2010 TJ Nová Včelnice Němcová,Nušlová
8 Nušlová Kamila 2010 TJ Nová Včelnice Němcová,Nušlová
9 Přibylová Veronika 2010 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Matějková
10 Šerglová Tereza 2010 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Matějková
11 Kalkusová Anežka 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková
12 Sekaninová Tereza 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Látová, Havelková, Krajňáková
13 Šímová Zuzana 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková
14 Kuhnová Viktorie 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
15 Ollé Viktorie 2010 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
16 Holdsworth Julie 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová
17 Bezoušková Sofie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
18 Pechmanová Mariana 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
19 Štěpáníková Barbora 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora

VSOB (2009 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Macková Aněžka 2009 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová
2 Dvořáková Berenika 2008 TJ Nová Včelnice Kolář,Dvořák
3 Kubaláková Adéla 2009 TJ Nová Včelnice Kolář,Dvořák
4 Bártová Eliška 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Sedláková, Rajková
5 Jelínková Jasmina 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková
6 Klocová Sára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková
7 Sedláková Kateřina 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková
8 Hadová Tereza 2008 TJ Šumavan Vimperk Pavla Uhříčková
9 Kotrlíková Anna 2009 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
10 Niedeobová Kristýna 2007 TJ Šumavan Vimperk Kotlíková Marie
11 Pulcová Sára 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
12 Szabová Rozárie 2009 TJ Šumavan Vimperk Kotlíková Marie

VS1A (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bernardová Karolína 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
2 Kubešová Amálie 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
3 Matoušková Adéla 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
4 Mičková Andrea 2010 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
5 Maryšková Nela 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Dvořáková, Pavlíková Kešnarová
6 Michalisková Linda 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová,Dvořáková, Pavlíková Kešnarová
7 Kurfürstová Eliška 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
8 Strculová Elen 2011 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
9 Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
10 Jenšíková Valentýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V., Pospíšilová
11 Kratochvílová Aneta 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V., Pospíšilová
12 Měřinská Beata 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V., Pospíšilová
13 Řezníková Kristýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V., Pospíšilová
14 Stupková Mariana 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V., Pospíšilová
15 Hajleková Kateřina 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V., Pospíšilová
16 Vališová Luisa 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V., Pospíšilová
17 Rampulková Anna 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
18 Rašková Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
19 Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
20 Žvejkalová Amélie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora

VS1B (2009 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ryšavá Viktorie 2008 TJ Slovan Praha Bažantová,Kuhnová,Lagronová
2 Macháčková Karolína 2008 TJ Slovan Praha Bažantová,Kuhnová,Lagronová
3 Hanžlíková Simona 2007 TJ Slovan Praha Bažantová,Kuhnová,Lagronová
4 Kuhnová Magdaléna 2009 TJ Slovan Praha Bažantová,Kuhnová,Lagronová
5 Ochecová Markéta 2009 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V., Pospíšilová
6 Bernardová Adéla 2007 TJ Tourist Říčany Cirkvová
7 Zvadová Sára 2008 TJ Tourist Říčany Cirkvová

VS4B (2009 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kollerová Marika 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
2 Vlažná Tina 2006 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
3 Omastová Karolina 2006 TJ Nová Včelnice Blechová
4 Krajňaková Eliška 2006 TJ Slovan Jindřichův Hradec Balšánová,Dubová, Vybíralovi
5 Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
6 Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková

VS4C (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hájková Kristýna 2007 SG Pelhřimov Svbodová,Zourová, Švecová
2 Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov Švecová,Zourová
3 Wienerová Tereza 2008 SG Pelhřimov Zourová, Švecová,Svobodová
4 Ellederová Aneta 2007 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná Iva
5 Linhartová Adéla 2008 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná Iva
6 Dvořáková Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová,Dvořáková A.,Pavlíková Kešnarová
7 Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Dubová,Vybíralovi
8 Kupková Linda 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Dvořáková, Pavlíková
9 Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralovi
10 Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralovi
11 Vendlová Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Dvořáková, Pavlíková Kešnarová
12 Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Dubová,Vybíralovi
13 Hermanová Lucie 2008 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
14 Zvadová Viktorie 2008 TJ Tourist Říčany Cirkvová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři