Česká gymnastická federace

Akce

20.5.2020 - 26.5.2020 AG

Světové závody věkových skupin (WAGC) - ODLOŽENO

20.5.2020 - 24.5.2020 PA

FIG Parkour World Cup

24.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy - BUDE sloučeno s podzimním přeborem

24.5.2020 TR

TRA Skokan Odolky

27.5.2020 - 31.5.2020 SGM

Mistrovství Evropy juniorů a mužů - ODLOŽENO

29.5.2020 - 31.5.2020 AG

Mistrovství světa v akrobatické gymnastice - ODLOŽENO

30.5.2020 - 31.5.2020 AE

Mistry s Mistry (finále)

30.5.2020 PA

Český pohár - 1. závod - ZRUŠENO

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje - přesun na podzim

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - PŘESUNUTO NA PODZIM

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje - odloženo na podzim

31.5.2020 SGM

SGM I. liga, II. liga (liga mládeže)

31.5.2020 SGM

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje - přesun na podzim

31.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje ODLOŽENO

31.5.2020 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje - PŘESUNUTO NA PODZIM

5.6.2020 - 8.6.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B - ODLOŽENO

5.6.2020 - 7.6.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT - ODLOŽENO

6.6.2020 - 7.6.2020 AE

Pohár Federací - 2. kolo - ZRUŠENO

6.6.2020 TG

TG Brněnský pohár - ZRUŠENO

6.6.2020 - 7.6.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR MT - ODLOŽENO

6.6.2020 TR

TRA Mistrovství ČR - ODLOŽENO

6.6.2020 TR

TRA 50 let - ODLOŽENO

11.6.2020 - 14.6.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B - ODLOŽENO

13.6.2020 - 14.6.2020 SGZ

Gym Festival - ODLOŽENO

13.6.2020 - 14.6.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.4 – nižší výkonnostní úroveň

13.6.2020 - 14.6.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev - ODLOŽENO

13.6.2020 TR

TRA Zlatý Radegast

13.6.2020 SGZ

Frýdlantské sportovní hry - zrušeno

16.6.2020 SGZ

SGŽ Městský přebor Brna

18.6.2020 - 21.6.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B - ODLOŽENO

19.6.2020 - 20.6.2020 TR

TRA Závod Světového poháru ITA - NOVÝ TERMÍN

20.6.2020 SGZ

Čerti s andělem - ZRUŠENO

20.6.2020 - 21.6.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.9

20.6.2020 PA

Český pohár - 2. závod - ODLOŽENO

20.6.2020 - 21.6.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) - ODLOŽENO

26.6.2020 - 28.6.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 03 - ZRUŠENO

Reklama

TRA Mistrovství ČR žactva

skoky na trampolíně
 8.12.2018
 pořadatel: GT Šestajovice, z.s., Oddíl sportovní gymnastiky a skoků na trampolíně
 adresa: Sportovní hala Šestajovice, U Váhy 1000, 250 92 Šestajovice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 2.12.2018

jednotlivci, synchronní dvojice, družstva oddíly TRA

Seznam přihlášek

Mladší žákyně jednotlivkyně (2010 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Boušková Eva 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
2 Divoká Denisa 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
3 Kubelková Dominika 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
4 Loskotová Zora 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Petr Dufek
5 Švábíková Apolena 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Petr Dufek
6 Zachovalová Adéla 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
7 Žirovnická Adéla 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
8 Matoušková Sára 2008 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
9 Mráčková Karolína 2007 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
10 Černá Nela 2007 TJ Aero Odolena Voda Kotrba Jiří
11 Juříčková Lucie 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
12 Juříčková Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
13 Dostálová Barbora 2007 TJ Sokol Olomouc Dostál
14 Krčálová Michaela 2007 TJ Sokol Olomouc Mecnarowská
15 Marková Julie 2007 Trampolíny Liberec, z.s. Soňa Hrudová
16 Opalecká Jolana 2009 Trampolíny Liberec, z.s. Soňa Hrudová
17 Stasová Anna 2006 Trampolíny Liberec, z.s. Soňa Hrudová
18 Wieserová Julie 2008 Trampolíny Liberec, z.s. Daniela Bendová
19 Skřivánková Anna 2008 Trampolíny Liberec, z.s. Daniela Bendová

Starší žákyně jednotlivkyně (2005 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Mahovská Kateřina 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
2 Ryšavá Barbora 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
3 Tyllerová Anna 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
4 Rottrová Diana 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
5 Hrudová Aneta 2005 Trampolíny Liberec, z.s. Soňa Hrudová
6 Svátková Barbora 2004 Trampolíny Liberec, z.s. Daniela Bendová
7 Kočí Gabriela 2005 Trampolíny Litoměřice, z.s. Vítězslav Michalko
8 Záhorová Zora 2004 Trampolíny Litoměřice, z.s. Vítězslav Michalko

Mladší žáci jednotlivci (2010 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Červinka Oliver 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
2 Kubík Lukáš 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
3 Kysilka Filip 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
4 Mráz Matouš 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
5 Heteš Daniel 2006 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
6 Kulveit Tobiáš 2006 TJ Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
7 Patrman Filip 2007 Trampolíny Liberec, z.s. Daniela Bendová
8 Wypasek Max 2008 Trampolíny Litoměřice, z.s. Vítězslav Michalko

Starší žáci jednotlivci (2005 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hajdovský Vojtěch 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Glaser
2 Křivanec Max 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
3 Novák Matyáš 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
4 Nyass Jantu Sam 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
5 Vodička Jakub 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
6 Enšpigl Jan 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková Petra
7 Křenek Filip 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková Lucie
8 Brodský Jonáš 2004 TJ Sokol Žižkov I Topič
9 Kolář Daniel 2004 Trampolíny Liberec, z.s. Soňa Hrudová
10 Povýšil Radek 2004 Trampolíny Liberec, z.s. Soňa Hrudová

Žákyně synchronní dvojice (2010 - 2004)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Boušková Eva/Divoká Denisa Boušková Eva 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
2 Boušková Eva/Divoká Denisa Divoká Denisa 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
3 Dostálová Barbora/Krčálová Michaela Dostálová Barbora 2007 TJ Sokol Olomouc Dostál
4 Dostálová Barbora/Krčálová Michaela Krčálová Michaela 2007 TJ Sokol Olomouc Mecnarowská
5 Hrudová Aneta/Stasová Anna Hrudová Aneta 2005 Trampolíny Liberec, z.s. Soňa Hrudová
6 Hrudová Aneta/Stasová Anna Stasová Anna 2006 Trampolíny Liberec, z.s. Soňa Hrudová
7 Juříčková Michaela/Švábíková Apolena Švábíková Apolena 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Petr Dufek
8 Juříčková Michaela/Švábíková Apolena Juříčková Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
9 Kočí Gabriela/Záhorová Zora Kočí Gabriela 2005 Trampolíny Litoměřice, z.s. Vítězslav Michalko
10 Kočí Gabriela/Záhorová Zora Záhorová Zora 2004 Trampolíny Litoměřice, z.s. Vítězslav Michalko
11 Kubelková Dominika/Žirovnická Adéla Kubelková Dominika 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
12 Kubelková Dominika/Žirovnická Adéla Žirovnická Adéla 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
13 Loskotová Zora/Zachovalová Adéla Loskotová Zora 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Petr Dufek
14 Loskotová Zora/Zachovalová Adéla Zachovalová Adéla 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
15 Marková Julie/Opalecká Jolana Marková Julie 2007 Trampolíny Liberec, z.s. Soňa Hrudová
16 Marková Julie/Opalecká Jolana Opalecká Jolana 2009 Trampolíny Liberec, z.s. Soňa Hrudová
17 Matoušková Sára/Mráčková Karolína Matoušková Sára 2008 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
18 Matoušková Sára/Mráčková Karolína Mráčková Karolína 2007 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
19 Ryšavá Barbora/Tyllerová Anna Ryšavá Barbora 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Libichová
20 Ryšavá Barbora/Tyllerová Anna Tyllerová Anna 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
21 Svátková Barbora/Wieserová Julie Svátková Barbora 2004 Trampolíny Liberec, z.s. Daniela Bendová
22 Svátková Barbora/Wieserová Julie Wieserová Julie 2008 Trampolíny Liberec, z.s. Daniela Bendová

Žáci synchronní dvojice (2010 - 2004)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Enšpigl Jan/Křenek Filip Enšpigl Jan 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková Petra
2 Enšpigl Jan/Křenek Filip Křenek Filip 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková Lucie
3 Kubík Lukáš/Křivanec Max Křivanec Max 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
4 Kubík Lukáš/Křivanec Max Kubík Lukáš 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
5 Mráz Matouš/Vodička Jakub Mráz Matouš 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
6 Mráz Matouš/Vodička Jakub Vodička Jakub 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
7 Novák Matyáš/Červinka Oliver Červinka Oliver 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
8 Novák Matyáš/Červinka Oliver Novák Matyáš 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
9 Patrman Filip/Povýšil Radek Patrman Filip 2007 Trampolíny Liberec, z.s. Daniela Bendová
10 Patrman Filip/Povýšil Radek Povýšil Radek 2004 Trampolíny Liberec, z.s. Soňa Hrudová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři