Na hlavní obsah

SGŽ, SGM Dráček


sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
Datum: 6.10.2018
Pořadatel: Pražský gymnastický svaz
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 22.9.2018
elektronické výsledky

DOPLNĚNÍ: Hodnota sestav max D = 4,0 body (chlapci hrazda max D= 3,0 body) Další prvky obtížnosti, předvedené nad rámec vypsaných požadavků, nemohou zvýšit hodnotu známky D. Platí doplňková tabulka prvků ZP 2018.

Kategorie 1A roč. 2007-2008 (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Novotná Amálie 2008 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková
2 Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková
3 Talian Karolína 2007 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková
4 Hartlová Linda 2008 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
5 Chvojková Magdalena 2008 SK Hradčany Svobodová
6 Wendlerová Anika 2007 SK Hradčany Svobodová
7 Šlajchrtová Viktorie 2008 SK Hradčany Svobodová
8 Bajgerová Alexandra 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
9 Macháčková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
10 Opršalová Tereza 2007 T.J. Sokol Všetaty Semelková
11 Vlasáková Nikola 2007 TJ Avia Čakovice Pavlicová, Klabíková
12 Krejbichová Eliška 2007 TJ Doksy Klimešová Linda
13 Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
14 Kulifajová Emily 2007 TJ Sokol Kolín Šedinová, Ramšáková
15 Hronová Tereza 2007 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
16 Juklíčková Nikola 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
17 Vlková Anna 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
18 Csernyanszká Veronika 2008 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
19 Neklová Anna 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
20 Procházková Linda 2008 TJ Tourist Říčany Jechová
21 Gaždová Lucie 2007 TJ Tourist Říčany Jechová
22 Šubrtová Tereza 2007 TJ Tourist Říčany Jechová
23 Bernardová Adéla 2007 TJ Tourist Říčany Cirkvová

Kategorie 2A roč. 2009-2010 (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bělinová Nela 2010 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
2 Jochová Markéta 2009 GT Šestajovice Sýkorová
3 Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová
4 Schmidtová Sára 2010 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
5 Věříšová Laura 2009 GT Šestajovice Sýkorová
6 Zerska Marta 2010 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
7 Miševa Alexandra 2010 GT Šestajovice Polákovi, Kebrtová
8 Pouchlá Kristýna 2010 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
9 Smíšková Iva 2010 GT Šestajovice Polákovi, Kebrtová
10 Suchá Barbora 2009 GT Šestajovice Polákovi, Kebrtová
11 Albrechtová Stela 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková
12 Čermáková Natálie 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
13 Jelínková Anna Valentýna 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
14 Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
15 Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
16 Kejvalová Karolína 2009 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
17 Tomaštíková Andrea 2009 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
18 Šťastná Sára 2009 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
19 Smolíková Kateřina 2010 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
20 Bartásková Michaela 2009 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta
21 Komárková Linda 2009 SK Hradčany Svobodová
22 Kovářová Eliška 2010 SK Hradčany Svobodová
23 Lomosová Laura 2010 SK Hradčany Svobodová
24 Šlajchrtová Nina 2010 SK Hradčany Svobodová
25 Fejková Liliana 2009 SK Hradčany Svobodová
26 Staňková Ema 2009 SK Hradčany Svobodová
27 Tučková Josefína 2010 SK Hradčany Svobodová
28 Davidová Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
29 Lukácsová Silvie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
30 Korbelová Adéla 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová
31 Kundrátová Lucie 2009 T.J. Sokol Všetaty
32 Semelková Denisa 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová
33 Nedomlelová Iva 2009 TJ Avia Čakovice
34 Schenková Klára 2010 TJ Avia Čakovice kolektiv
35 Schwarzová Adéla 2009 TJ Avia Čakovice kolektiv
36 Bělohubá Anabela 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá
37 Réblová Klára 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá
38 Škorpilová Julie 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
39 Šťastná Adéla 2009 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
40 Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
41 Tesařová Nikola 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá
42 Řezníčková Lucie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
43 Svobodová Kristýna 2009 TJ Sokol Horní Počernice Waraus
44 Elkánová Adéla 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
45 Völflová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
46 Holanová Ellen 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová
47 Kačerová Anita 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová
48 Kulifajová Lily 2010 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová
49 Marešová Karolína 2010 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
50 Čáslavová Alžběta 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová
51 Čebišová Linda 2010 TJ Sokol Kolín Nejtková
52 Nezavdalová Petra 2010 TJ Sokol Kolín Nejtková
53 Teplá Anna 2010 TJ Sokol Kolín Nejtková
54 Pokorná Mia 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
55 Puldová Johana 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
56 Tomášková Lucie 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorna
57 Bénová Emma 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná
58 Muchová Elena 2010 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
59 Doubravská Agáta 2009 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
60 Jeništová Kristýna 2009 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
61 Jechová Andrea 2009 TJ Tourist Říčany Jechová
62 Rampulková Anna 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
63 Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
64 Bezoušková Sofie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
65 Hrušková Tereza 2009 TJ Tourist Říčany Jechová
66 Kuchařová Karolína 2009 TJ Tourist Říčany Vašutová

Kategorie 3A roč. 2011-2012 (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Poláková Klára 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
2 Stankovičová Lucie 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
3 Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
4 Dvořáková Klára Maria 2011 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
5 Macho Vanessa 2011 Gym Dobřichovice, z.s. Svobodová
6 Matoušková Ella 2011 Gym Dobřichovice, z.s. Svobodová
7 Bartásková Aneta 2011 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta
8 Rovná Dominika 2011 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta
9 Jedličková Julie 2011 SK Hradčany Svobodová
10 Čudová Žofie 2012 SK Hradčany Svobodová
11 Blahutová Marianna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
12 Remišová Adéla 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
13 Sucká Eliška 2011 T.J. Sokol Všetaty
14 Schenková Anna 2012 TJ Avia Čakovice
15 Stelčovská Marie 2012 TJ Avia Čakovice
16 Hartová Nelly 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
17 Hlůžková Denisa 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
18 Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
19 Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
20 Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
21 Lytvak Karolina 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
22 Matějčková Anežka 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
23 Taftlová Natálie 2011 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová
24 Balšánková Natálie 2012 TJ Sokol Poděbrady Pošíková
25 Horníčková Johana 2012 TJ Sokol Poděbrady Pošíková
26 Horynová Johana 2012 TJ Sokol Poděbrady Pošíková
27 Šmídová Tereza 2012 TJ Sokol Poděbrady Pošíková
28 Váňová Lucie 2012 TJ Sokol Poděbrady Pošíková
29 Veselá Zuzana 2012 TJ Sokol Poděbrady Pošíková
30 Kinclová Adéla 2012 TJ Sokol Poděbrady Pošíková
31 Burdová Anna 2011 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
32 Slobodová Gabriela 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
33 Vašutová Stella 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
34 Cimbotová Ella 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová

Kategorie 1B roč. 2007-2008 (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Němcová Lucie 2008 Gym Dobřichovice, z.s.
2 Hrabáková Simona 2007 Gym Dobřichovice, z.s.
3 Kučerová Alice 2008 Gym Dobřichovice, z.s.
4 Fitzpatrick Eliška 2008 HOP Dolní Jirčany z.s.
5 Štěpánková Kristýna 2008 individuální členové Mrázová
6 Loeblová Eliška 2008 individuální členové Mrázová
7 Rostam pour Asl Yasmine 2008 SK Hradčany Svobodová
8 Blahutová Terezia 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
9 Pučelíková Hana 2007 T.J. Sokol Všetaty Semelková, Zoulová
10 Semelková Eliška 2008 T.J. Sokol Všetaty Semelková, Zoulová
11 Švarcová Nella 2008 T.J. Sokol Všetaty
12 Danková Julie 2008 TJ Avia Čakovice
13 Kolitschová Anna 2008 TJ Avia Čakovice Řehořová
14 Měřičková Magdalena 2008 TJ Avia Čakovice
15 Nedorostová Nela 2008 TJ Avia Čakovice Řehořová
16 Vítámvásová Lucie 2008 TJ Avia Čakovice Řehořová
17 Novotná Jana 2007 TJ Avia Čakovice
18 Tetíková Tereza 2008 TJ Avia Čakovice
19 Burešová Anežka 2007 TJ Doksy Klimešová Linda
20 Zavoralová Klára 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
21 Dosoudilová Anna Marie 2007 TJ Tourist Říčany Dosoudilová,Krenková

Kategorie 2B roč. 2009-2010 (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Barešová Aneta 2009 GT Šestajovice Polákovi, Kebrtová
2 Šejvlová Kateřina 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková, Mrázová
3 Tomanová Elen 2010 Gym Dobřichovice, z.s. kolektiv
4 Fichtnerová Nelly 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klimentová
5 Hršelová Anna 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klimentová
6 Kratochvílová Josefína 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klimentová
7 Moravcová Ema 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klimentová
8 Králová Róza 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Svobodová
9 Nejedlá Veronika 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Svobodová
10 Reš Beáta 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Svobodová
11 Vašinová Anna Marie 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Svobodová
12 Vebrová Amálie 2009 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
13 Vebrová Viktorie 2009 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
14 Toulcová Sofie 2010 individuální členové Kudličková
15 Tichavská Viktorka 2010 individuální členové Kudličková
16 Hozáková Lucie 2010 individuální členové Kudličková
17 Tudžaroffová Justýna 2010 individuální členové Kudličková
18 Heřmánková Stella 2009 individuální členové Mrázová
19 Kříčková Sára 2009 individuální členové Mrázová
20 Paclíková Michaela 2010 individuální členové Mrázová
21 Štěpánková Daniela 2010 individuální členové Mrázová
22 Fialová Jana 2010 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta
23 Kurfürstová Klára 2010 SK Hradčany Svobodová
24 Menšíková Evelína 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
25 Kamrádová Rozálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
26 Hampejsková Laura 2010 T.J. Sokol Všetaty
27 Králová Anežka 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová
28 Semelková Nikola 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová
29 Šporková Elen 2010 T.J. Sokol Všetaty
30 Barcalová Natálie 2009 T.J. Sokol Všetaty
31 Zoulová Aneta 2010 T.J. Sokol Všetaty
32 Kubešová Rozárka 2010 TJ Avia Čakovice
33 Kubíková Sofie 2010 TJ Avia Čakovice kolektiv
34 Motlíčková Anna 2010 TJ Avia Čakovice
35 Štocková Viktorie 2010 TJ Avia Čakovice
36 Vyskočáni Kristýna 2010 TJ Avia Čakovice
37 Matová Barbora 2010 TJ Avia Čakovice
38 Salvét Maya 2009 TJ Doksy Klimešová, Tichá
39 Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
40 Krojidlová Nela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
41 Trávníčková Adéla 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
42 Vinogradová Žasmina 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
43 Jirásková Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Waraus
44 Nohejlová Eliška 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
45 Blažková Anna 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
46 Eichlerová Nela 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorna
47 Hrubá Karolína 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
48 Shetelia Kristina 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
49 Helekalová Nela 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná
50 Benešová Adéla 2010 TJ Sokol Vysoké Mýto
51 Ludvíková Sofie 2010 TJ Tourist Říčany Vašutová
52 Slobodová Kamila 2010 TJ Tourist Říčany Vašutová

Kategorie 3B roč. 2011-2012 (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brabcová Veronika 2011 GT Šestajovice Polákovi, Kebrtová
2 Šmejkalová Kamila 2011 GT Šestajovice Polákovi, Kebrtová
3 Zagorová Tereza 2011 GT Šestajovice Polákovi, Kebrtová
4 Nechvátalová Klára 2011 GT Šestajovice Brabencová,Stankovičová
5 Černická Karolína 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
6 Stonová Nikola 2011 HOP Dolní Jirčany z.s.
7 Hozáková Barbora 2012 individuální členové Kudličková
8 Dufková Alice 2011 individuální členové Kudličková
9 Hazuchová Magdalena 2011 individuální členové Kudličková
10 Erberová Vanesa 2012 individuální členové Kudličková
11 Hudcová Olga 2012 individuální členové Kudličková
12 Skudrziková Nela 2012 individuální členové Kudličková
13 Kraidlová Ester 2011 individuální členové Mrázová
14 Berdárová Emily 2011 individuální členové Mrázová
15 Holanová Viktorie 2012 individuální členové Mrázová
16 Rajnochová Nikol 2012 individuální členové Mrázová
17 Štiková Rozálie 2012 individuální členové Mrázová
18 Křenková Julie 2011 individuální členové Mrázová
19 Novotná Valentýna 2011 individuální členové Mrázová
20 Prouzová Markéta 2011 individuální členové Mrázová
21 Divišová Beata 2011 individuální členové Mrázová
22 Trembecká Ema 2011 individuální členové Mrázová
23 Šindlerová Laura 2012 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta
24 Jakubcová Eliška 2012 KSG Most, z.s.
25 Tučková Dora 2012 SK Hradčany Svobodová
26 Hnátková Patricie 2012 SK Hradčany Svobodová
27 Špírková Irena 2011 SK Hradčany Svobodová
28 Tomšů Hana 2012 SK Hradčany Svobodová
29 Nekutová Sára 2012 SK Hradčany Svobodová
30 Šimíčková Karolína 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
31 Martináková Eva 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
32 Zemanová Magdalena 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
33 Havelková Karolína 2011 T.J. Sokol Všetaty
34 Svobodová Isabela 2012 T.J. Sokol Všetaty
35 Hrubá Nella 2012 T.J. Sokol Všetaty
36 Skopalová Ema 2012 T.J. Sokol Všetaty
37 Dočekalová Julie 2012 T.J. Sokol Všetaty
38 Vítámvásová Zuzana 2011 TJ Avia Čakovice
39 Jelínková Ema 2012 TJ Avia Čakovice
40 Zábranská Elen 2012 TJ Avia Čakovice
41 Poláková Tereza 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
42 Kubušová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
43 Grundová Zuzana 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
44 Fulemová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová
45 Volková Dominika 2012 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová
46 Rymlová Olivie 2012 TJ Sokol Kolín Ramšáková, Šedinová
47 Šotolová Natálie 2011 TJ Sokol Kolín
48 Welzová Sofie 2012 TJ Sokol Kolín Ramšáková, Šedinová
49 Husáková Zuzana 2011 TJ Sokol Kolín
50 Havlinová Sára 2011 TJ Sokol Poděbrady Juklíčková
51 Říhová Karolína 2011 TJ Sokol Poděbrady Juklíčková
52 Švestková Veronika 2012 TJ Sokol Poděbrady Juklíčková
53 Benešová Rozálie 2012 TJ Sokol Poděbrady Juklíčková
54 Šplíchalová Tereza 2011 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
55 Mensová Petra 2011 TJ Tourist Říčany Vašutová
56 Polcarová Sára 2011 TJ Tourist Říčany Vašutová
57 Velebová Julie 2012 TJ Tourist Říčany Vašutová

Kategorie MIMI - roč. 2013 a ml. (2013 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ježková Jaroslava 2013 GT Šestajovice Černická
2 Přikrylová Valentýna 2013 GT Šestajovice Černická
3 Šlajsna Dominika 2013 GT Šestajovice Černická
4 Erberová Izabela 2013 individuální členové Kudličková
5 Linhartová Kateřina 2013 individuální členové Kudličková
6 Studená Karolína 2013 individuální členové Kudličková
7 Horská Karolína 2013 individuální členové Kudličková
8 Tudžaroffová Simona 2013 individuální členové Kudličková
9 Kreislová Natálie 2013 individuální členové Kudličková
10 Brožová Vendula 2013 individuální členové Kudličková
11 Staševská Klaudie 2013 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta
12 Schwarzová Ella 2013 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
13 Stuchlíková Elizabeth 2013 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
14 Kočí Evelína 2013 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
15 Čepeláková Barbora 2013 TJ Sokol Kolín
16 Bénová Nela 2013 TJ Sokol Poděbrady Juklíčková
17 Loudová Viktorie 2013 TJ Sokol Poděbrady Juklíčková
18 Vachterová Mia 2013 TJ Sokol Poděbrady Juklíčková
19 Stuchlíková Anabel 2013 TJ Sokol Poděbrady Juklíčková
20 Tománková Gabriela 2013 TJ Tourist Říčany Bezoušková
21 Sosnová Adriana 2013 TJ Tourist Říčany Bezoušková
22 Schneiderová Adéla 2013 TJ Tourist Říčany Bezoušková
23 Rampulková Eva 2013 TJ Tourist Říčany Bezoušková
24 Chalupecká Michaela 2013 TJ Tourist Říčany Bezoušková

Kategorie chlapci (2010 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Andrejsek Marek 2011 Gym Dobřichovice, z.s. kolektiv trenérů
2 Bobek Ondřej 2012 Gym Dobřichovice, z.s. kolektiv trenérů
3 Kliment Petr 2013 Gym Dobřichovice, z.s. kolektiv trenérů
4 Kliment Vojtěch 2012 Gym Dobřichovice, z.s. kolektiv trenérů
5 Šantora Petr 2011 Gym Dobřichovice, z.s. kolektiv trenérů