Česká gymnastická federace

Akce

15.10.2021 - 17.10.2021 SGZ

Mistrovství ČR jednotlivkyň "C"

16.10.2021 - 17.10.2021 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev

16.10.2021 - 17.10.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.7

17.10.2021 TR

TRA Podzvičínský skokánek

18.10.2021 - 24.10.2021 SGM, SGZ

Mistrovství světa ve sportovní gymnastice

23.10.2021 SGM

Memoriál V. Somolíka

23.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava

23.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy

23.10.2021 TG

TG Pohár města Příbrami (ČP)

24.10.2021 SGM

Memoriál K. Hartiga

24.10.2021 SGZ

Kvalifikace na OHC

28.10.2021 - 29.10.2021 TG

Mistrovství ČR TeamGym

29.10.2021 - 31.10.2021 SGM

Grand Prix J. Matuchy

29.10.2021 - 31.10.2021 SGZ

Školení trenérů 1. konzultace

30.10.2021 TR

TRA 3. Český pohár

31.10.2021 TR

TRA Mistrovství ČR družstev

31.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní Přebor Prahy jednotlivkyň

1.11.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro závodníky

5.11.2021 - 7.11.2021 SGM, SGZ

Závod OH nadějí

6.11.2021 SGZ

Pohár studenstva

6.11.2021 TG

TG Plzeňský pohár

6.11.2021 SGM, SGZ

Chebská bradla

6.11.2021 SGZ

O cenu Chodska

6.11.2021 - 7.11.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.8

6.11.2021 SGZ

veselský pohár

7.11.2021 SGM

Přebor SGM Jihočeského kraje povinné sestavy

12.11.2021 - 14.11.2021 SGM, SGZ

Memoriál Jana Gajdoše

13.11.2021 TG

Republikové finále ČASPV

13.11.2021 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje VS

13.11.2021 SGM

Mezinárodní Veteraniáda

13.11.2021 SGZ

Přebor města Ostravy

13.11.2021 SGM

Přebor Karlovarského kraje

13.11.2021 SGM

Přebor Plzeňského kraje

14.11.2021 TG

Blue Cup TVT Motion

14.11.2021 SGZ

Poberounský dvojboj

17.11.2021 SGZ

Přebor Středočeského kraje družstev

17.11.2021 VG

Přehlídka pohybových skladeb

18.11.2021 - 21.11.2021 TR

TRA Mistrovství světa

Reklama

BabyGym Cup 2015

sportovní gymnastika žen
 25.10.2015
 pořadatel: GK Vítkovice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 19.10.2015
 elektronické výsledky
Dvojboj - kladina,prostná

Seznam přihlášek

I.kateorie (2010 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Marszolková Viktorie 2010 GK Vítkovice Hynek
2 Benková Natálie 2010 GK Vítkovice Mamčařová
3 Jurgová Julie 2010 GK Vítkovice Mamčařová
4 Krainová Pavlína 2010 GK Vítkovice Mamčařová
5 Neníčková Aneta 2010 GK Vítkovice Mamčařová
6 Novotná Sára Anna 2011 GK Vítkovice Mamčařová
7 Stuchlá Marie 2010 GK Vítkovice Mamčařová
8 Hlobilová Viktorie 2010 GK Vítkovice Mamčářová
9 Hilšerová Sofie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Válková, Mazochová
10 Mazochová Vanessa 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Válková, Mazochová
11 Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
12 Kahánková Barbora 2010 TJ Sokol Kopřivnice kolektiv trenérů
13 Hejlová Julie 2010 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková

II.kategorie (2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pavlátová Marie 2009 GK Vítkovice Hynek
2 Recmanová Johana 2009 GK Vítkovice Mamčařová
3 Beleščáková Izabela 2009 GK Vítkovice Mamčařová
4 Beleščáková Sofie 2009 GK Vítkovice Mamčařová
5 Fialová Kristýna 2009 GK Vítkovice Mamčařová
6 Kusáková Jana 2009 GK Vítkovice Mamčařová
7 Stekerová Karolína 2009 GK Vítkovice Mamčařová
8 Jakubíková Karolína 2009 Gymnastický klub Šumperk Konopová Helena
9 Machytková Jitka 2009 Gymnastický klub Šumperk Konopová Helena
10 Machytková Lenka 2009 Gymnastický klub Šumperk Konopová Helena
11 Hajdinová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková
12 Medvědová Vendula 2009 KSG SK Přerov
13 Jurczygová Zara 2009 SG TJ Třinec Jakešová
14 Wawroszová Veronika 2009 SG TJ Třinec Paszová, Copanidisová
15 Wybranietzová Klára 2009 SG TJ Třinec
16 Baldock Ella 2009 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika
17 Konderlová Sára 2009 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika
18 Matušková Marjana 2009 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika
19 Davidová Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
20 Kurečková Eliška 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
21 Ševčíková Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
22 Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
23 Čonková Nela 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
24 Perutková Daniela 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm
25 Malotová Sofie 2009 TJ Sokol Kopřivnice kolektiv trenérů
26 Nakoukalová Nela 2009 TJ Sokol Kopřivnice kolektiv trenérů
27 Bartoňová Tereza 2009 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková
28 Votýpková Ema 2009 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková

III.kategorie (2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gromnicová Tereza 2008 GK Vítkovice Hynek
2 Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek
3 Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek
4 Hlobilová Barbora 2008 GK Vítkovice Uhrová
5 Cháňová Laura 2008 GK Vítkovice Uhrová
6 Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Uhrová
7 Diňová Amélie Anděla 2008 Gymnastický klub Šumperk Konopová Helena
8 Macháčková Gabriela 2008 Gymnastický klub Šumperk Urbanová Silvie
9 Paraska Anna 2008 Gymnastický klub Šumperk Konopová Helena
10 Paraska Marie 2008 Gymnastický klub Šumperk Konopová Helena
11 Gálová Linda 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Blatecká
12 Křížová Gabriela 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková
13 Borková Christina 2008 KSG SK Přerov
14 Vávrová Amálie 2008 SG TJ Třinec Jakešová
15 Pavlicová Štěpánka 2008 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika
16 Šlachotvá Kristýna 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
17 Bobáčková Patricie 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
18 Šrubařová Veronika 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
19 Vavříčková Markéta 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
20 Klichová Zuzana 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
21 Raiskubová Zuzana 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
22 Dobiášová Terezie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová
23 Šustalová Amélie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová
24 Závodná Klára 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová
25 Malotová Olívie 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm
26 Jurajdová Anna 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm
27 Juráková Eva 2008 TJ Sokol Kopřivnice kolektiv trenérů
28 Kahánková Lucie 2008 TJ Sokol Kopřivnice kolektiv trenérů
29 Mičanová Tereza 2008 TJ Sokol Kopřivnice kolektiv trenérů
30 Ollenderová Sofie 2008 TJ Sokol Kopřivnice kolektiv trenérů
31 Skálová Alexandra 2008 TJ Sokol Kopřivnice kolektiv trenérů
32 Holášková Magdaléna 2008 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková

IV.kategorie - lavička (2007 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Friedrichová Dominika 2007 GK Vítkovice Uhrová
2 Galková Markéta 2006 GK Vítkovice Uhrová
3 Kocourková Soňa 2007 GK Vítkovice Uhrová
4 Neníčková Bára 2007 GK Vítkovice Uhrová
5 Kubíčková Eliška 2006 Gymnastický klub Šumperk Urbanová Nikola, Fricová Bára
6 Machytková Julie 2007 Gymnastický klub Šumperk Urbanová Nikola, Fricová Bára
7 Mičulková Petra 2007 KSG SK Přerov
8 Zaoralová Nikol 2007 KSG SK Přerov
9 Bronclíková Tereza 2007 SG TJ Třinec
10 Jakešová Rozálie Sára 2007 SG TJ Třinec
11 Murinová Petra 2007 SG TJ Třinec Paszová, Copanidisová
12 Šišková Elen 2007 SG TJ Třinec
13 Janíková Veronika 2007 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika
14 Janečková Tereza 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
15 Macháčková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
16 Hilšerová Vivien 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová
17 Mazochová Viktorie 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová
18 Válková Veronika 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová
19 Chýlková Aneta 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm
20 Pěchová Lucie 2007 TJ Rožnov pod Radhoštěm
21 Talpová Aneta 2007 TJ Rožnov pod Radhoštěm
22 Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
23 Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
24 Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
25 Gillarová Adéla 2007 TJ Sokol Kopřivnice kolektiv trenérů
26 Veselá Julie 2007 TJ Sokol Kopřivnice kolektiv trenérů
27 Takáčová Kateřina 2006 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová
28 Prokopová Tereza 2007 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková
29 Strnadelová Kristýna 2007 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková
30 Votýpková Beáta 2007 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková

V.kategorie-kladina (2008 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Žáková Beáta 2007 GK Vítkovice Prutkayová
2 Chylová Petra 2006 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková
3 Moocová Sára 2007 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková
4 Diňová Berenika 2006 Gymnastický klub Šumperk Konopová-Vavroušková
5 Friedlová Kateřina 2007 Gymnastický klub Šumperk Konopová-Vavroušková
6 Peterková Klára 2006 Gymnastický klub Šumperk Urbanová
7 Pražáková Bára 2007 Gymnastický klub Šumperk Konopová-Vavroušková
8 Žandová Sabina 2007 Gymnastický klub Šumperk Konopová-Vavroušková
9 Hajdinová Karolína 2006 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin
10 Gadasová Monika 2006 KSG SK Přerov
11 Krumpholzová Justýna 2006 KSG SK Přerov
12 Polidorová Eliška 2006 KSG SK Přerov
13 Gryčová Eliška 2006 SG TJ Třinec
14 Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
15 Gjikolli Linda 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
16 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
17 Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
18 Picmausová Tereza 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
19 Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
20 Varyšová Klára 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
21 Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
22 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová

VI.kateorie (2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Skleničková Julie 2005 GK Vítkovice Prutkayová
3 Tihelková Kristýna 2005 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková
4 Osladilová Adéla 2005 Gymnastický klub Šumperk Petrová Veronika
5 Prokešová Věra 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková
6 Viceníková Karin 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin
7 Orliczková Anna 2005 SG TJ Třinec
8 Křibíková Lucie 2005 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová M.
9 Davidová Viktorie 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
10 Štěpánová Anežka 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
11 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
12 Kučerová Karolína 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
13 Dostálová Kateřina 2005 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová

VII.kategorie (2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková
2 Jaklová Klára 2004 KSG SK Přerov
3 Válková Tereza 2004 KSG SK Přerov
4 Pszczolková Natálie 2004 SG TJ Třinec
5 Beerová Melanie 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
6 Gábová Natálie 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
7 Štěpánová Eliška 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
8 Šenková Karolína 2004 TJ Sokol Kopřivnice Gellertová
9 Vana Nikki 2004 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová

VIII.kategorie (2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tihelková Karolína 2003 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Kněžková Agáta 2003 Gymnastický klub Šumperk Urbanová
3 Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
4 Goršanová Zuzana 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová
5 Jeličová Sabina 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová
6 Prusenovská Elisabeth 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová
7 Schindlerová Petra 2003 TJ Sokol Kopřivnice Gellertová
8 Žáčková Vendula 2003 TJ Sokol Kopřivnice Gellertová
9 Krištofová Michaela 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
CHCETE DÁT SVÉ DÍTĚ NA GYMNASTIKU?
VYBERTE SI ODDÍL >>ZDE<<

--------------------------------------------

POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři