Česká gymnastická federace

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

5.12.2019 - 8.12.2019 TR

TRA Světové hry mládeže WAGC

6.12.2019 - 8.12.2019 AE

AER Školení Trenérů III. a II. třídy - Speciální část (zkoušky)

7.12.2019 SGM

SGM - Extraliga

7.12.2019 SGZ

Pohár Starostky Města Frýdlantu n.O

7.12.2019 - 8.12.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.3

7.12.2019 - 8.12.2019 SGZ

SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV

13.12.2019 - 15.12.2019 SGM

SGM Vánoční závod

14.12.2019 SPL

ŠPL Mistrovství ČR ve šplhu na laně

14.12.2019 SGZ

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

14.12.2019 - 15.12.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

14.12.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Petra Kouby

14.12.2019 TG

TeamGym Junior - velká oblast Praha

14.12.2019 SGM, SGZ

Krumlovský zvoneček

15.12.2019 SGM

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

15.12.2019 TG

Malý TeamGym - velká oblast Praha

21.12.2019 SGM, SGZ

Vánoční závod

Reklama

SG Chebská bradla

sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
 2.11.2019
 pořadatel: Městská sportovní hala Cheb
 adresa: U Stadionu 1, Cheb
 přihlášky prostřednictvím GISu do 22.10.2019

Seznam přihlášek

nábor (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Skudrzikova Nela 2012 Gym Dobřichovice Kudličková,Mrazova
2 Tlustá Darja 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
3 Vršecká Tereza 2012 Gym Dobřichovice Svobodová
4 Havlíčková Veronika 2013 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
5 Pálková Marie 2013 GYMPRA Opočenská
6 Chramostová Sofie 2013 GYMPRA Opočenská
7 Volhejnová Kristýna 2012 GYMPRA Opočenská
8 Dreier Nicole 2012 GYMPRA Opočenská
9 Jakubcová Eliška 2012 KSG Most Čejková, Kopecká
10 Staševská Klaudie 2013 KSG Most Čejková, Kopecká, Pokuta
11 Eflerová Eliška 2012 T.J. Sokol Hradec Králové Dočekalová, Dvořáková, Wildová, Kubínová
12 Hiblerová Emma 2013 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů
13 Kapicová Veronika 2012 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů
14 Kulhánková Terezie 2013 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů
15 Šlajsová Klára 2012 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů
16 Spiříková Adéla 2012 TJ Lokomotiva Cheb
17 Kotrbová Valentýna 2013 TJ Lokomotiva Cheb
18 Fletterová Magdaléna 2012 TJ Slovan Karlovy Vary Sieglovi
19 Kásná Sára 2012 TJ Slovan Karlovy Vary Straková
20 Váchová Marie 2012 TJ Slovan Karlovy Vary
21 Svobodová Julie 2012 TJ Slovan Karlovy Vary
22 Exnerová Olivie 2012 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
23 Kubíková Kateřina 2012 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová

Žákyně mladší (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Smelíková Sofia 2010 GK Vítkovice Kaczorová
2 Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Kudličkova, Mrázová, Filkova
3 Cipryanová Sofie 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
4 Dvořáková Klára Maria 2011 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
5 Vašinová Anna Marie 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
6 Jurčíková Veronika 2011 GYMPRA Opočenská
7 Pálková Anna 2011 GYMPRA Opočenská
8 Volhejnová Tereza 2011 GYMPRA Opočenská
9 Lipertová Sofie 2010 GYMPRA Opočenská
10 Bartásková Aneta 2011 KSG Most Čejková, Kopecká
11 Fialová Jana 2010 KSG Most Čejková, Kopecká
12 Kohútová Pavla 2010 KSG Most Čejková, Kopecká
13 Rovná Dominika 2011 KSG Most Čejková, Kopecká
14 Lee Irena 2010 T.J. Sokol Kolín Malá
15 Podhrázská Emma 2010 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů
16 Selvičková Tereza 2010 TJ Lokomotiva Cheb
17 Matoušková Šarlota 2010 TJ Lokomotiva Cheb
18 Pokorná Lucie 2011 TJ Lokomotiva Cheb
19 Macho Vanessa 2011 TJ Lokomotiva Cheb
20 Nejedlá Veronika 2010 TJ Lokomotiva Cheb
21 Birmanová Alenka 2011 TJ Slovan Karlovy Vary
22 Vondráčková Viktorie 2010 TJ Slovan Karlovy Vary Sieglovi
23 Kuhnová Viktorie 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
24 Řezaninová Eliška 2010 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
25 Vondráčková Jolana 2010 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová

Žákyně starší (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová
2 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
3 Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Uhrová
4 Vrlíková Leona 2009 GK Vítkovice Kaczorová
5 Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice Kudličková,Mrázová, Filkova
6 Hrabáková Simona 2007 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrázová, Filkova
7 Kučerová Alice 2008 Gym Dobřichovice Kudličkova, Mrazova,Filkova
8 Chvojková Magdalena 2008 GYMPRA Opočenská
9 Rakušan Elisa Sophia 2009 GYMPRA Opočenská
10 Severinová Viktorie 2009 GYMPRA Opočenská
11 Bartásková Michaela 2009 KSG Most Čejková, Kopecká
12 Gýnová Adriana 2009 KSG Most Čejková, Kopecká
13 Bauerová Monika 2007 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů
14 Bubancová Agáta 2007 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů
15 Frťálová Martina 2009 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ziemnioková
16 Váchová Vendula 2009 TJ Lokomotiva Cheb
17 Staňková Sára 2008 TJ Lokomotiva Cheb
18 Farkašová Ester 2007 TJ Lokomotiva Cheb Ferling, Šverdík
19 Zadražilová Lucie 2008 TJ Lokomotiva Cheb
20 Šihovcová Veronika 2007 TJ Lokomotiva Cheb
21 Souralová Nela 2009 TJ Lokomotiva Cheb
22 Vejmolová Viktorie 2007 TJ Lokomotiva Cheb
23 Plevová Valerie 2007 TJ Lokomotiva Cheb
24 Březinová Eliška 2008 TJ Slovan Karlovy Vary
25 Illichová Agátha 2009 TJ Slovan Karlovy Vary Jiřina Sieglová
26 Nová Daniela 2009 TJ Slovan Karlovy Vary Sieglová S., Andrejsová J.
27 Štolfová Isabela 2008 TJ Slovan Karlovy Vary

Juniorky (2006 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Zdvihalová Adéla 2005 GK Vítkovice Kaczorová
2 Kopáčková Klára 2006 GYMPRA Opočenská, Morysková
3 Kopecká Caitlin 2005 KSG Most Čejková, Kopecká
4 Földešová Nikola 2004 TJ Lokomotiva Cheb Ferling
5 Rydrychová Dita 2004 TJ Lokomotiva Cheb Ferling
6 Vlčková Natálie 2004 TJ Lokomotiva Cheb
7 Beyrich Pia 2005 TJ Lokomotiva Cheb

Ženy (2003 - 1918)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Opočenská Kristýna 1993 GYMPRA Morysková
2 Balcarová Eliška 2001 T.J. Sokol Plzeň 1 Hirmerová,Zvěřinová
3 Kovaříková Eliška 2000 T.J. Sokol Plzeň 1 Hirmerová, Zvěřinová
4 Balounová Julie 2003 T.J. Sokol Plzeň 1 Kašparová
5 Wagnerová Marie 2001 TJ Lokomotiva Cheb
6 Martin Carmen 2001 TJ Lokomotiva Cheb

nábor (2013 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kliment Petr 2013 Gym Dobřichovice kolektiv trenérů
2 Andrejsek Marek 2011 Gym Dobřichovice kolektiv trenérů
3 Šantora Petr 2011 Gym Dobřichovice kolektiv trenérů
4 Kocek Mikuláš 2012 T.J. Sokol Domažlice Salát
5 Bauer Theodor 2013 T.J. Sokol Domažlice Salát
6 Hnát Max Chandler 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Kolektiv
7 Chalupný Jakub 2012 TJ Lokomotiva Cheb Chalupný, Poláková
8 Hanzal Jan 2013 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů
9 Kalabza Janek 2012 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů
10 Nováček Dominik 2012 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů
11 Straka Lukáš 2011 TJ Slovan Karlovy Vary
12 Szozánszki Mykhailo 2013 TJ Slovan Karlovy Vary

Nejmladší žáci (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Zahálka Tomáš 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Kolektiv
2 Marek Stanislav 2010 TJ Lokomotiva Cheb Poláková

Mladší žáci (2012 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Polák Richard 2009 Gym Dobřichovice
2 Matoušek Vítek 2008 Gym Dobřichovice
3 Pollák Petr 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Kolektiv
4 Műller Jan 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Kolektiv
5 Kazimour Jakub 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Kolektiv
6 Adam Tomáš 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Kolektiv
7 Höppner Moritz 2009 TJ Lokomotiva Cheb

Starší žáci (2008 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chládek Martin 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
2 Chládek Pavel 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
3 Jokl Tomáš 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartovã
4 Mráz Pavel 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
5 Reinwart Zdeněk 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
6 Daňko Vojtěch 2007 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Poláková
7 Polák Petr 2005 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Poláková
8 Frank Kenny 2007 TJ Lokomotiva Cheb

Dorostenci (2004 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Moravanský Jan 2001 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
2 Ferling Jan 2003 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
3 Jandák Adam 2003 TJ Lokomotiva Cheb Poláková, Šverdík
4 Vajc Václav 2004 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
5 Satran Vojtěch 2003 TJ Stadion Ústí nad Labem Roll

Muži (2000 - 1918)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fiala Martin 2000 Gym Dobřichovice
2 Pokorný Jiří 2000 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
3 Smrž Petr 2000 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
4 Ferling Pavel 2000 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři