Česká gymnastická federace

Akce

24.1.2020 - 26.1.2020 SGM, SGZ

SG školení trenérů II.a III.třídy 2.část

26.1.2020 SGZ

SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře

31.1.2020 - 2.2.2020 SGM, SGZ

SG Školení trenérů III. tř

1.2.2020 TG

Jojo Cup

8.2.2020 - 9.2.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.2 – nižší výkonnostní úroveň

13.2.2020 - 16.2.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

15.2.2020 - 16.2.2020 TR

TRA Závod Světového poháru AZE

15.2.2020 - 16.2.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.5

21.2.2020 - 22.2.2020 AE

Lithuanian Open Championship

22.2.2020 SGZ

SGŽ O Zlatý štít VOKD

Reklama

SGM - Extraliga

sportovní gymnastika mužů
 7.12.2019
 pořadatel: SK Hradčany, Praha
 přihlášky prostřednictvím GISu do 6.12.2019
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

Extraliga (2003 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Sportovní klub Hradčany, z.s. Kalný Ondřej 2001 SK Hradčany Labonek
2 Sportovní klub Hradčany, z.s. Palek Otakar 1999 SK Hradčany Hasa
3 Sportovní klub Hradčany, z.s. Petrov Matvei 1990 SK Hradčany Hasa
4 Sportovní klub Hradčany, z.s. Poziello Massimo 1993 SK Hradčany Alon Hasa
5 Sportovní klub Hradčany, z.s. Gluch Jakob Josef 1991 SK Hradčany Otava
6 Sportovní klub Hradčany, z.s. Naumenko Nazarii 2002 SK Hradčany
7 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Běhal Jonáš 2002 T.J. Sokol Brno I Bezručko, Hedbávný
8 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Černý František 1998 T.J. Sokol Brno I Vlk
9 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Kopeinik Daniel 1995 T.J. Sokol Brno I Koudela
10 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Šácha Vojtěch 2002 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
11 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Ponížil Daniel 2000 TJ Prostějov Musil
12 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Radovesnický Daniel 1994 T.J. Sokol Kolín Taftl
13 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Mašín Ondřej 1997 T.J. Sokol Kolín Taftl
14 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Kratochvíl David 1991 T.J. Sokol Kolín David Kratochvíl
15 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Bega David 2000 T.J. Sokol Kolín Taftl
16 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Taftl Martin 1977 T.J. Sokol Kolín Bareš
17 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Smékal Radek 1994 T.J. Sokol Kolín Taftl
18 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Sliž Radomír 1999 TJ TŽ Třinec Schlauer, Sliž
19 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Hampel Jiří 1997 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský
20 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Šmejkal Filip 1992 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
21 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Šmejkal Michal 1995 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
22 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Švehlík Jakub 1999 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský
23 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Kulle Dalibor 2002 T.J. Sokol Rokycany Potomak

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři