Česká gymnastická federace

Akce

25.9.2020 - 27.9.2020 SGZ

SGŽ Školení rozhodčích III. třídy

26.9.2020 - 27.9.2020 AE

Pohár Federací - 2. kolo - ZRUŠENO

26.9.2020 - 27.9.2020 SGM

SGM Juniors Trophy

27.9.2020 TR

TRA Skokan Odolky - ZRUŠENO

2.10.2020 - 4.10.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B

2.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 02 - ZRUŠENO

3.10.2020 SGM

Moravská liga - ODLOŽENO !!!!

3.10.2020 - 4.10.2020 AE

Mistry s Mistry

3.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

3.10.2020 SGZ

Jarní pohár Plzeň - nový termín

3.10.2020 TG

Memoriál Hany Myšákové

3.10.2020 PA

Český pohár - Plzeň

3.10.2020 SGZ

O pohár Věry Čáslavské

4.10.2020 - 11.10.2020 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL - ODLOŽENO

4.10.2020 PA

Školení rozhodčích Parkour třídy A

9.10.2020 - 10.10.2020 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství - ZRUŠENO

10.10.2020 SGZ

Váza Horních Počernic

10.10.2020 SGZ

Závod gymnastických nadějí

10.10.2020 TG

Baby cup Třebíč - ZRUŠENO

10.10.2020 SGM

Přebor Zlínského kraje

11.10.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev

17.10.2020 - 18.10.2020 SGM

Grand Prix J. Matuchy

17.10.2020 - 18.10.2020 AE

Pohár Federací - 3. kolo

17.10.2020 SGZ

O cenu Chodska

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival

17.10.2020 SGZ

SGŽ O cenu Chodska

17.10.2020 TG

Mini CUP závod TeamGym Junior v akrobacii a trampolíně

17.10.2020 - 18.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival - ZRUŠENO !!!

17.10.2020 - 18.10.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.11

17.10.2020 SGZ

Přebor města Ostravy

23.10.2020 - 25.10.2020 AG

Gutenberg Cup

23.10.2020 - 25.10.2020 TR

TRA Workshop žactvo

23.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 2.část

24.10.2020 SGM

Memoriál V. Somolíka

24.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR a 1. KZ pro ME)

24.10.2020 TG

TG Pohár města Příbrami

24.10.2020 SGM

Kontrolní závod juniorů

24.10.2020 - 25.10.2020 AE

Plovdiv Open

25.10.2020 SGM

Memoriál K. Hartiga

28.10.2020 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR)

Reklama

SGM - Extraliga

sportovní gymnastika mužů
 7.12.2019
 pořadatel: SK Hradčany, Praha
 přihlášky prostřednictvím GISu do 6.12.2019
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

Extraliga (2003 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Sportovní klub Hradčany, z.s. Kalný Ondřej 2001 SK Hradčany Labonek
2 Sportovní klub Hradčany, z.s. Palek Otakar 1999 SK Hradčany Hasa
3 Sportovní klub Hradčany, z.s. Petrov Matvei 1990 SK Hradčany Hasa
4 Sportovní klub Hradčany, z.s. Poziello Massimo 1993 SK Hradčany Alon Hasa
5 Sportovní klub Hradčany, z.s. Gluch Jakob Josef 1991 SK Hradčany Otava
6 Sportovní klub Hradčany, z.s. Naumenko Nazarii 2002 SK Hradčany
7 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Běhal Jonáš 2002 T.J. Sokol Brno I Bezručko, Hedbávný
8 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Černý František 1998 T.J. Sokol Brno I Vlk
9 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Kopeinik Daniel 1995 T.J. Sokol Brno I Koudela
10 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Šácha Vojtěch 2002 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
11 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Ponížil Daniel 2000 TJ Prostějov Musil
12 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Radovesnický Daniel 1994 T.J. Sokol Kolín Taftl
13 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Mašín Ondřej 1997 T.J. Sokol Kolín Taftl
14 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Kratochvíl David 1991 T.J. Sokol Kolín David Kratochvíl
15 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Bega David 2000 T.J. Sokol Kolín Taftl
16 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Taftl Martin 1977 T.J. Sokol Kolín Bareš
17 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Smékal Radek 1994 T.J. Sokol Kolín Taftl
18 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Sliž Radomír 1999 TJ TŽ Třinec Schlauer, Sliž
19 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Hampel Jiří 1997 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský
20 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Šmejkal Filip 1992 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
21 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Šmejkal Michal 1995 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
22 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Švehlík Jakub 1999 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský
23 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Kulle Dalibor 2002 T.J. Sokol Rokycany Potomak

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři