Česká gymnastická federace

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

5.12.2019 - 8.12.2019 TR

TRA Světové hry mládeže WAGC

6.12.2019 - 8.12.2019 AE

AER Školení Trenérů III. a II. třídy - Speciální část (zkoušky)

7.12.2019 - 8.12.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.3

7.12.2019 - 8.12.2019 SGZ

SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV

13.12.2019 - 15.12.2019 SGM

SGM Vánoční závod

14.12.2019 SPL

ŠPL Mistrovství ČR ve šplhu na laně

14.12.2019 SGZ

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

14.12.2019 - 15.12.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

14.12.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Petra Kouby

14.12.2019 TG

TeamGym Junior - velká oblast Praha

14.12.2019 SGM, SGZ

Krumlovský zvoneček

15.12.2019 SGM

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

15.12.2019 TG

Malý TeamGym - velká oblast Praha

21.12.2019 SGM, SGZ

Vánoční závod

10.1.2020 - 12.1.2020 VG

VG Gymnastický kemp - žáci

10.1.2020 - 12.1.2020 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

Reklama

SGM Memoriál K. Hartiga

sportovní gymnastika mužů
 20.10.2019
 pořadatel: Kolín
 přihlášky prostřednictvím GISu do 17.10.2019

Seznam přihlášek

Nejmladší žáci (2010 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Žouželka Václav 2010 GK Šumperk kolektiv
2 Varna Viggo 2010 GYMPRA Konečný, Kopáčková
3 Kratochvíla Jan 2010 T.J. Sokol Kladno Pavlíčková, Podpěra
4 Srnec Filip 2010 T.J. Sokol Kladno Pavlíčková, Podpěra
5 Šindler Alexandr 2010 T.J. Sokol Kladno Pavlíčková, Podpěra
6 Čermák Radek 2010 T.J. Sokol Kolín Bareš
7 Javorský Václav 2010 T.J. Sokol Kolín Bareš
8 Švec Vojtěch 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
9 Šrámek Adam 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
10 Hruška Matyáš 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
11 Neuman Jan 2010 T.J. Sokol Rokycany Potomak
12 Bogusiewicz Daniel 2010 TJ Doksy Jakša
13 Schröder Tom 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša
14 Škorpil Jaroslav 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša

Mladší žáci (2008 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Havlík Richard 2009 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková
2 Lokvenc Tobiáš 2009 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková
3 Strkula Daniel 2009 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková
4 Šik Marek 2009 T.J. Sokol Kladno Šik
5 Šmolík Matěj 2009 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková
6 Dvořák Prokop 2009 T.J. Sokol Kolín Bareš
7 Mach Ondřej 2009 T.J. Sokol Kolín Bareš
8 Vondráček Rostislav 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
9 Trachta Tadeáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar
10 Trachta Kryštof 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar
11 Schejbal Jonáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
12 Nykles Petr 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
13 Hrachovec Jakub 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar
14 Behenský Oliver 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
15 Jaroš Milan 2008 T.J. Sokol Zlín Bezručko

Starší žáci (2005 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jakubík Lukáš 2005 GK Šumperk Navrkal, Zeman, Nevrkla
2 Langer Filip 2006 GK Šumperk Smékal
3 Nevrkla Matouš 2007 GK Šumperk Navrkal, Smékal
4 Skýva David 2006 GK Šumperk Navrkal, Smékal
5 Wagner Jakub 2005 GK Šumperk Navrkal, Smékal
6 Franěk Viktor 2006 GYMPRA Boltnar
7 Hejnal Jan 2006 GYMPRA Konečný
8 Zapletal Jakub 2005 SK UP Olomouc Jiří Buben
9 Hammadi Azíz 2006 T.J. Sokol Kladno Podpěra
10 Knop Karel 2007 T.J. Sokol Kladno Podpěra
11 Kusák Jan 2007 T.J. Sokol Kladno Podpěra
12 Šmolík Jakub 2007 T.J. Sokol Kladno Podpěra
13 Pecha Radek 2007 T.J. Sokol Kolín Taftl
14 Trešl Matěj 2007 T.J. Sokol Kolín Taftl
15 Viter Kuzma 2007 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
16 Polák Štěpán 2006 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
17 Hofbauer Tomáš 2007 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar
18 Barus Dominik 2006 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
19 Iordatiy Serhiy 2005 T.J. Sokol Rokycany Potomak
20 Hockaday Matthew 2007 T.J. Sokol Šternberk Jiří Buben
21 Daněk Jonáš 2006 T.J. Sokol Zlín Bezručko
22 Kopecký Michal 2005 T.J. Sokol Zlín Bezručko
23 Pluhař Ondřej 2005 T.J. Sokol Zlín Bezručko
24 Jakša David 2005 TJ Doksy Jakša
25 Daňko Vojtěch 2007 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Poláková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři