Česká gymnastická federace

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

5.12.2019 - 8.12.2019 TR

TRA Světové hry mládeže WAGC

6.12.2019 - 8.12.2019 AE

AER Školení Trenérů III. a II. třídy - Speciální část (zkoušky)

7.12.2019 SGM

SGM - Extraliga

7.12.2019 SGZ

Pohár Starostky Města Frýdlantu n.O

7.12.2019 - 8.12.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.3

7.12.2019 - 8.12.2019 SGZ

SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV

13.12.2019 - 15.12.2019 SGM

SGM Vánoční závod

14.12.2019 SPL

ŠPL Mistrovství ČR ve šplhu na laně

14.12.2019 SGZ

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

14.12.2019 - 15.12.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

14.12.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Petra Kouby

14.12.2019 TG

TeamGym Junior - velká oblast Praha

14.12.2019 SGM, SGZ

Krumlovský zvoneček

15.12.2019 SGM

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

15.12.2019 TG

Malý TeamGym - velká oblast Praha

21.12.2019 SGM, SGZ

Vánoční závod

Reklama

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

sportovní gymnastika žen
 1.6.2019
 pořadatel: TJ Sokol Plzeň I.
 adresa: TJ Sokol Plzeň I., Štruncovy sady 1, 301 00 Plzeň
 přihlášky prostřednictvím GISu do 25.5.2019
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

ROZHODČÍ

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Salát Jiří 1977 T.J. Sokol Domažlice
2 Duffková Miroslava 1999 T.J. Sokol Domažlice
3 Salátová Gabriela 1976 T.J. Sokol Domažlice
4 Stupková Miroslava 1977 T.J. Sokol Domažlice

NÁBOR Plzeňský kraj (2013 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bártová Lucie 2013 DDM Nýrsko
2 Kočí Markéta 2013 T.J. Sokol Domažlice Salátová, Hříbalová
3 Salátová Marie 2013 T.J. Sokol Domažlice Salátová, Hříbalová
4 Kulhánková Terezie 2013 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů

VS0 A Plzeňský kraj (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dancová Nicol Vivien 2012 DDM Nýrsko Karlovská, Bednářová, Denková
2 Černá Sandra 2012 T.J. Sokol Domažlice Salátová
3 Vaňková Aneta 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová
4 Dlouhá Alžběta 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková
5 Vojáčková Nicol 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková
6 Zelenková Tereza 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Hirmerová, Zvěřinová
7 Brožková Karolína 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
8 Čechurová Eliška 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
9 Schneiderová Sára 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
10 Ujházy Sofia 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
11 Straková Markéta 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
12 Kásná Sára 2012 TJ Slovan Karlovy Vary Straková
13 Svobodová Julie 2012 TJ Slovan Karlovy Vary

VS1 A Plzeňský kraj (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Huttová Anna 2011 T.J. Sokol Domažlice Janoušková, Gibfriedová
2 Langová Ema 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová
3 Märzová Zuzana 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová
4 Nozarová Viktorie 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová,Janoušková
5 Tesařová Ela 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová,Janoušková

VS2 A Plzeňský kraj (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kúgelová Nela 2010 T.J. Sokol Domažlice Janoušková, Gibfriedová
2 Wiesnerová Barbora 2010 T.J. Sokol Domažlice Janoušková, Gibfriedová

VS3 A (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hejhalová Anna 2010 TJ Slovan Karlovy Vary
2 Vondráčková Viktorie 2010 TJ Slovan Karlovy Vary Sieglovi

VS0 B Plzeňský kraj (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Beková Magdalena 2009 DDM Nýrsko Karlovská, Bednářová, Denková
2 Denková Vanesa 2009 DDM Nýrsko Karlovská, Bednářová, Denková
3 Heřmanová Agáta 2008 DDM Nýrsko Karlovská, Bednářová, Denková
4 Kováříková Aneta 2008 DDM Nýrsko Karlovská, Bednářová, Denková
5 Kováříková Kateřina 2009 DDM Nýrsko Karlovská, Bednářová, Denková
6 Kurová Martina 2010 DDM Nýrsko Karlovská, Bednářová, Denková
7 Liebermannová Arleta 2008 DDM Nýrsko Karlovská, Bednářová, Denková
8 Sýkorová Martina 2008 DDM Nýrsko Karlovská, Bednářová, Denková
9 Darmonuk Alina 2010 DDM Nýrsko Karlovská, Bednářová, Denková

VS1 B Plzeňský kraj (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Martínková Sára 2010 T.J. Sokol Domažlice Salátová
2 Šlechtová Daniela 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková
3 Polívková Kamila 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
4 Veverková Madlen 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová

VS3 C Plzeňský kraj (2010 - 2009)

VS4 A Plzeňský kraj (2009 - 2006)

VS4 B Plzeňský kraj (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bauerová Šarlota 2008 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
2 Brožová Nelly 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová, Janoušková
3 Kočí Tereza 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová, Janoušková
4 Pubcová Nela 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková

VS5 B Plzeňský kraj (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dufková Markéta 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
2 Kocková Vanessa 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
3 Blažková Anna 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv

VS6 B Plzeňský kraj (2004 a starší)

VS4 C Plzeňský kraj (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Blažková Kateřina 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
2 Feřsteková Eliška 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
3 Ba Marietta 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková
4 Petrášková Tereza 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková
5 Vojáčková Lucie 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková
6 Frťálová Martina 2009 TJ Lokomotiva Cheb Ferlingová
7 Podhrázská Emma 2010 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů
8 Březinová Eliška 2008 TJ Slovan Karlovy Vary
9 Štolfová Isabela 2008 TJ Slovan Karlovy Vary
10 Illichová Agátha 2009 TJ Slovan Karlovy Vary Jiřina Sieglová
11 Nová Daniela 2009 TJ Slovan Karlovy Vary Sieglová S., Andrejsová J.
12 Váchová Vendula 2009 TJ Slovan Karlovy Vary Sieglová S., Andrejsová J.

VS5 C Plzeňský kraj (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Čejková Kateřina 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
2 Černá Karolína 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
3 Kacbundová Veronika 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
4 Zavadilová Anna 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
5 Zímová Barbora 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
6 Bauerová Monika 2007 TJ Lokomotiva Cheb Jana Ferlingová
7 Bubancová Agáta 2007 TJ Lokomotiva Cheb Ferlingová
8 Žáková Tereza 2006 TJ Slovan Karlovy Vary

VS6 C Karlovarský kraj (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Földešová Nikola 2004 TJ Lokomotiva Cheb Ferling
2 Gregorová Carmen 2004 TJ Lokomotiva Cheb Ferling
3 Rydrychová Dita 2004 TJ Lokomotiva Cheb Ferling

NÁBOR Karlovarský kraj (2013 a mladší)

VS0 B Karlovarský kraj (2010 a starší)

VS3 C Karlovarský kraj (2010 - 2009)

VS4 C Karlovarský kraj (2008 - 2007)

VS5 C Karlovarský kraj (2006 - 2005)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři