Česká gymnastická federace

Akce

24.7.2020 - 9.8.2020 SGM, SGZ

Olympijské hry - ODLOŽENO

10.8.2020 - 20.8.2020 SGZ

Tréninkový kemp UEG - ZRUŠENO

21.8.2020 - 31.8.2020 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG - ZRUŠENO

23.8.2020 - 29.8.2020 TR

TRA Tréninkový kemp UEG - ZRUŠENO

7.9.2020 - 12.9.2020 TG

International training camp

11.9.2020 - 13.9.2020 TR

TRA Workshop žactvo

Reklama

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

sportovní gymnastika mužů
 17.11.2019
 pořadatel: TJ Sokol Plzeň I.
 adresa: TJ Sokol Plzeň I., Štruncovy sady 1, 301 00 Plzeň
 přihlášky prostřednictvím GISu do 11.11.2019
IMG_20191117_092333.jpg IMG_20191117_092338.jpg IMG_20191117_105649.jpg IMG_20191117_105653.jpg IMG_20191117_125921.jpg

Seznam přihlášek

ROZHODČÍ

NÁBOR (2013 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kocek Mikuláš 2012 T.J. Sokol Domažlice Salát
2 Bauer Theodor 2013 T.J. Sokol Domažlice Salát
3 Hnát Max Chandler 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
4 Kolář Tomáš 2013 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
5 Suchý David 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
6 Řípa Marek 2011 T.J. Sokol Rokycany Potomak
7 Cozac Michail 2013 T.J. Sokol Rokycany Potomak
8 Chalupný Jakub 2012 TJ Lokomotiva Cheb Chalupný, Poláková
9 Nováček Dominik 2012 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů
10 Straka Lukáš 2011 TJ Slovan Karlovy Vary
11 Szozánszki Mykhailo 2013 TJ Slovan Karlovy Vary

NEJMLADŠÍ ŽÁCI (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Mikuš Antonín 2010 T.J. Sokol Rokycany Mužík
2 Svoboda Eduard 2010 T.J. Sokol Rokycany Mužík

MLADŠÍ ŽÁCI (2008 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kazimour Jakub 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
2 Műller Jan 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
3 Pollák Petr 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
4 Spal Ondřej 2008 T.J. Sokol Rokycany Mužík

STARŠÍ ŽÁCI (2005 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chládek Martin 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartová
2 Chládek Pavel 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartová
3 Jokl Tomáš 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartovã
4 Mráz Pavel 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
5 Reinwart Zdeněk 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Kolektiv
6 Polák Petr 2005 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Poláková

KADETI (2004 a mladší)

DOROSTENCI (2004 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Moravanský Jan 2001 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
2 Ferling Jan 2003 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
3 Jandák Adam 2003 TJ Lokomotiva Cheb Poláková, Šverdík
4 Vajc Václav 2004 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling

JUNIOŘI (2001 a mladší)

MUŽI (2001 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pokorný Jiří 2000 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
2 Smrž Petr 2000 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi

VS1 (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Neuman Jan 2010 T.J. Sokol Rokycany Potomak

VS2 ml. (2008 a mladší)

VS2 st. (2007 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Daňko Vojtěch 2007 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Poláková

VS3 (2004 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ceplecha Petr 2007 T.J. Sokol Rokycany Potomak
2 Iordatiy Serhiy 2005 T.J. Sokol Rokycany Potomak

VS4 (2001 a mladší)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři