skoky na trampolíně | |
Datum: | 1.6.2019 |
---|---|
Místo konání: | Praha - Žižkov |
Adresa: | TJ Sokol Žižkov I, Nový sál, Koněvova 19, Praha 3 |
Přihlášky: | prostřednictvím GISu do 20.5.2019 |
oddíly TRA
pozvánka: | |
---|---|
rozpis: | |
rozlosování: | |
výsledky: | |
ostatní: |
skoky na trampolíně | |
Datum: | 1.6.2019 |
---|---|
Místo konání: | Praha - Žižkov |
Adresa: | TJ Sokol Žižkov I, Nový sál, Koněvova 19, Praha 3 |
Přihlášky: | prostřednictvím GISu do 20.5.2019 |
pozvánka: | |
---|---|
rozpis: | |
rozlosování: | |
výsledky: | |
ostatní: |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Korbelová Šárka | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
2 | Lichtágová Denisa | 1999 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
3 | Milerová Klára | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
4 | Suráková Lucie | 1998 | T.J. Sokol Olomouc | Mišáková |
5 | Vachníková Šárka | 2001 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Vachníková Jinka |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Fencl Filip | 1999 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
2 | Sült Adam | 1994 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
3 | Pilpach David | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt, Dufek |
4 | Věchet Pavel | 2002 | Trampolíny Liberec | Miroslav Patrman |
5 | Riedl Ladislav | 1999 | Trampolíny Liberec | Miroslav Patrman |
Družstvo | Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Korbelová Šárka/Milerová Klára | Korbelová Šárka | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
2 | Korbelová Šárka/Milerová Klára | Milerová Klára | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
3 | Krainová Vendula/Suráková Lucie | Krainová Vendula | 2003 | T.J. Sokol Olomouc | Mišáková |
4 | Krainová Vendula/Suráková Lucie | Suráková Lucie | 1998 | T.J. Sokol Olomouc | Mišáková |
5 | Pilpach David/Sült Adam | Pilpach David | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt, Dufek |
6 | Pilpach David/Sült Adam | Sült Adam | 1994 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Hermanová Adéla | 2003 | T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. | Bek Jaromír |
2 | Puhlovská Anna | 2005 | T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. | Bek Jaromír |
3 | Vodehnalová Anna | 2002 | T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. | Bek Jaromír |
4 | Švábíková Apolena | 2006 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Petr Dufek |
5 | Křivancová Agáta | 2003 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
6 | Boušková Eva | 2006 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
7 | Pencová Tereza | 2004 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Glaser |
8 | Huslarová Natalie | 2003 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
9 | Pretlová Adéla | 2003 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
10 | Mahovská Kateřina | 2004 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
11 | Ryšavá Barbora | 2004 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
12 | Šimáčková Adéla | 2005 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
13 | Tyllerová Anna | 2004 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
14 | Krainová Vendula | 2003 | T.J. Sokol Olomouc | Mišáková |
15 | Richterová Julie | 2005 | T.J. Sokol Olomouc | Vachutková/Čadová |
16 | Huňová Denisa | 2005 | T.J. Sokol Olomouc | Vachutková/Čadová |
17 | Dvořáková Nikola | 2005 | T.J. Sokol Žižkov I | Topič |
18 | Juříčková Andrea | 2005 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Vachníková Jinka |
19 | Juříčková Michaela | 2006 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Juříčková |
20 | Rottrová Diana | 2005 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Juříčková |
21 | Jánošíková Eva | 2002 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
22 | Hrudová Aneta | 2005 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
23 | Urbanová Anezka | 2003 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
24 | Vavřinová Natálie | 2003 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
25 | Kočí Gabriela | 2005 | Trampolíny Litoměřice | Blanka Michalková |
26 | Kupková Anna | 2003 | Trampolíny Litoměřice | Blanka Michalková |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Kulveit Tobiáš | 2006 | T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. | Bek Jaromír |
2 | Křivanec Max | 2005 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
3 | Červinka Oliver | 2006 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
4 | Mráz Matouš | 2006 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
5 | Novák Matyáš | 2005 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
6 | Šenkýř Adam | 2003 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
7 | Vodička Jakub | 2005 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
8 | Šalman Ondřej | 2005 | T.J. Sokol Olomouc | Veličková |
9 | Kubáček Oliver | 2006 | T.J. Sokol Olomouc | Mecnarowská |
10 | Obadálek Jakub | 2003 | T.J. Sokol Olomouc | Veličková |
11 | Brodský Jonáš | 2004 | T.J. Sokol Žižkov I | Topič |
12 | Grechyshkin Oleksandr | 2005 | T.J. Sokol Žižkov I | Jan Topič |
13 | Heteš Daniel | 2006 | TJ Aero Odolena Voda | Kelnar a kol. |
14 | Enšpigl Jan | 2005 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Juříčková Petra |
15 | Křenek Filip | 2005 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Křenková Lucie |
16 | Nosek Martin | 2006 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
17 | Kolář Daniel | 2004 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
18 | Povýšil Radek | 2004 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
Družstvo | Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Enšpigl Jan/Křenek Filip | Enšpigl Jan | 2005 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Juříčková Petra |
2 | Enšpigl Jan/Křenek Filip | Křenek Filip | 2005 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Křenková Lucie |
3 | Hermanová Adéla/Puhlovská Anna | Hermanová Adéla | 2003 | T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. | Bek Jaromír |
4 | Hermanová Adéla/Puhlovská Anna | Puhlovská Anna | 2005 | T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. | Bek Jaromír |
5 | Hrudová Aneta/Tyllerová Anna | Tyllerová Anna | 2004 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
6 | Hrudová Aneta/Tyllerová Anna | Hrudová Aneta | 2005 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
7 | Huňová Denisa/Richterová Julie | Huňová Denisa | 2005 | T.J. Sokol Olomouc | Vachutková/Čadová |
8 | Huňová Denisa/Richterová Julie | Richterová Julie | 2005 | T.J. Sokol Olomouc | Vachutková/Čadová |
9 | Huslarová Natalie/Mahovská Kateřina | Huslarová Natalie | 2003 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
10 | Huslarová Natalie/Mahovská Kateřina | Mahovská Kateřina | 2004 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
11 | Juříčková Andrea/Rottrová Diana | Juříčková Andrea | 2005 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Vachníková Jinka |
12 | Juříčková Andrea/Rottrová Diana | Rottrová Diana | 2005 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Juříčková |
13 | Juříčková Michaela/Švábíková Apolena | Švábíková Apolena | 2006 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Petr Dufek |
14 | Juříčková Michaela/Švábíková Apolena | Juříčková Michaela | 2006 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Juříčková |
15 | Kolář Daniel/Povýšil Radek | Kolář Daniel | 2004 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
16 | Kolář Daniel/Povýšil Radek | Povýšil Radek | 2004 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
17 | Kubík Lukáš/Křivanec Max | Křivanec Max | 2005 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
18 | Kubík Lukáš/Křivanec Max | Kubík Lukáš | 2007 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
19 | Mráz Matouš/Vodička Jakub | Mráz Matouš | 2006 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
20 | Mráz Matouš/Vodička Jakub | Vodička Jakub | 2005 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
21 | Nosek Martin/Patrman Filip | Nosek Martin | 2006 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
22 | Nosek Martin/Patrman Filip | Patrman Filip | 2007 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
23 | Novák Matyáš/Červinka Oliver | Červinka Oliver | 2006 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
24 | Novák Matyáš/Červinka Oliver | Novák Matyáš | 2005 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
25 | Urbanová Anezka/Vavřinová Natálie | Vavřinová Natálie | 2003 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
26 | Urbanová Anezka/Vavřinová Natálie | Urbanová Anezka | 2003 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Loskotová Zora | 2007 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Petr Dufek |
2 | Divoká Denisa | 2007 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
3 | Kubelková Dominika | 2009 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
4 | Malečková Julie | 2008 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
5 | Matoušová Adriana | 2010 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
6 | Žirovnická Adéla | 2008 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
7 | Zachovalová Adéla | 2007 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
8 | Antlová Barbora | 2007 | T.J. Sokol Olomouc | Vachutková |
9 | Bozděchová Lucie | 2008 | T.J. Sokol Olomouc | Mecnarowská |
10 | Cápalová Karolína | 2007 | T.J. Sokol Olomouc | Vachutková |
11 | Kořistková Adéla | 2010 | T.J. Sokol Olomouc | Vachutková |
12 | Krčálová Michaela | 2007 | T.J. Sokol Olomouc | Mecnarowská |
13 | Krejčová Eliška | 2007 | T.J. Sokol Olomouc | Vachutková/Čadová |
14 | Mikešová Nikol | 2008 | T.J. Sokol Olomouc | Vachutková |
15 | Vymazalová Sára | 2008 | T.J. Sokol Olomouc | Vachutková |
16 | Dostálová Nela | 2007 | T.J. Sokol Žižkov I | Kotrba |
17 | Matoušková Sára | 2008 | TJ Aero Odolena Voda | Kelnar a kol. |
18 | Mráčková Karolína | 2007 | TJ Aero Odolena Voda | Kelnar a kol. |
19 | Dohnálková Katrin | 2008 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Juříčková |
20 | Dohnálková Viktorie | 2008 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Juříčková |
21 | Juříčková Lucie | 2009 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Juříčková |
22 | Horáková Eva | 2010 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
23 | Marková Julie | 2007 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
24 | Opalecká Jolana | 2009 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
25 | Palirova Anna | 2008 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
26 | Wieserová Julie | 2008 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
27 | Hartlová Silvie | 2009 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
28 | Nalezinková Valérie Anna | 2009 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
29 | Karásková Šárka | 2007 | Trampolíny Liberec | Novotná Anežka |
30 | Neměčková Johana | 2007 | Trampolíny Litoměřice | Michalkovi |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Kubík Lukáš | 2007 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
2 | Cirkva David | 2009 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
3 | Kozych Mark | 2008 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Matvei Petrov |
4 | Matviak Jakub | 2007 | TJ Aero Odolena Voda | Kelnar a kol. |
5 | Křenek Adam | 2009 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Křenková |
6 | Zvalený Vít | 2008 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Juříčková |
7 | Kosek Jiří | 2008 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
8 | Patrman Filip | 2007 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
9 | Jirkovský František | 2008 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
10 | Šalanda Radovan | 2009 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
11 | Smejkal Matěj | 2008 | Trampolíny Litoměřice | Blanka Michalková |
12 | Ustrnul Jan | 2008 | Trampolíny Litoměřice | Blanka Michalková |
13 | Valenta Tomáš | 2009 | Trampolíny Litoměřice | Blanka Michalková |