Česká gymnastická federace

Akce

20.5.2020 - 26.5.2020 AG

Světové závody věkových skupin (WAGC) - ODLOŽENO

20.5.2020 - 24.5.2020 PA

FIG Parkour World Cup

23.5.2020 SGM

SGM Přebor Zlínského kraje

23.5.2020 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

23.5.2020 TR

TRA Český závod věkových skupin - ZRUŠENO

23.5.2020 SGZ

Memoriál K. Parmy - ZRUŠENO

23.5.2020 SGM

SGM Přebor hl. m. Prahy

24.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy - BUDE sloučeno s podzimním přeborem

24.5.2020 TR

TRA Skokan Odolky

27.5.2020 - 31.5.2020 SGM

Mistrovství Evropy juniorů a mužů - ODLOŽENO

29.5.2020 - 31.5.2020 AG

Mistrovství světa v akrobatické gymnastice - ODLOŽENO

30.5.2020 - 31.5.2020 AE

Mistry s Mistry (finále)

30.5.2020 PA

Český pohár - 1. závod - ZRUŠENO

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje - přesun na podzim

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - PŘESUNUTO NA PODZIM

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje - odloženo na podzim

31.5.2020 SGM

SGM I. liga, II. liga (liga mládeže)

31.5.2020 SGM

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje - přesun na podzim

31.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje ODLOŽENO

31.5.2020 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje - PŘESUNUTO NA PODZIM

5.6.2020 - 8.6.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B - ODLOŽENO

5.6.2020 - 7.6.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT - ODLOŽENO

6.6.2020 - 7.6.2020 AE

Pohár Federací - 2. kolo - ZRUŠENO

6.6.2020 TG

TG Brněnský pohár - ZRUŠENO

6.6.2020 - 7.6.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR MT - ODLOŽENO

6.6.2020 TR

TRA Mistrovství ČR - ODLOŽENO

6.6.2020 TR

TRA 50 let - ODLOŽENO

11.6.2020 - 14.6.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B - ODLOŽENO

13.6.2020 - 14.6.2020 SGZ

Gym Festival - ODLOŽENO

13.6.2020 - 14.6.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.4 – nižší výkonnostní úroveň

13.6.2020 - 14.6.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev - ODLOŽENO

13.6.2020 TR

TRA Zlatý Radegast

13.6.2020 SGZ

Frýdlantské sportovní hry - zrušeno

16.6.2020 SGZ

SGŽ Městský přebor Brna

18.6.2020 - 21.6.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B - ODLOŽENO

19.6.2020 - 20.6.2020 TR

TRA Závod Světového poháru ITA - NOVÝ TERMÍN

20.6.2020 SGZ

Čerti s andělem - ZRUŠENO

20.6.2020 - 21.6.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.9

20.6.2020 PA

Český pohár - 2. závod - ODLOŽENO

20.6.2020 - 21.6.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) - ODLOŽENO

Reklama

TRA 4. Pohárový závod

skoky na trampolíně
 28.9.2019
 pořadatel: TJ Rožnov pod Radhoštěm
 adresa: Základní škola, Dolní Bečva 578, 756 55 Dolní Bečva
 přihlášky prostřednictvím GISu do 16.9.2019

oddíly TRA

Seznam přihlášek

Ženy jednotlivkyně (2002 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Lichtágová Denisa 1999 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
2 Korbelová Šárka 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
3 Milerová Klára 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
4 Suráková Lucie 1998 T.J. Sokol Olomouc Mišáková
5 Pecáková Kateřina 2001 T.J. Sokol Žižkov I Kotrba
6 Vachníková Šárka 2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm Vachníková Jinka

Muži jednotlivci (2002 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fencl Filip 1999 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
2 Pilpach David 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt, Dufek
3 Sült Adam 1994 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
4 Věchet Pavel 2002 Trampolíny Liberec Miroslav Patrman

Synchronní dvojice dospělých (2006 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fencl Filip/Hopfgartner George Fencl Filip 1999 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
2 Fencl Filip/Hopfgartner George Hopfgartner George 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Galser
3 Korbelová Šárka/Milerová Klára Korbelová Šárka 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
4 Korbelová Šárka/Milerová Klára Milerová Klára 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
5 Krainová Vendula/Suráková Lucie Krainová Vendula 2003 T.J. Sokol Olomouc Mišáková
6 Krainová Vendula/Suráková Lucie Suráková Lucie 1998 T.J. Sokol Olomouc Mišáková
7 Pilpach David/Sült Adam Pilpach David 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt, Dufek
8 Pilpach David/Sült Adam Sült Adam 1994 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek

Juniorky jednotlivkyně (2006 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hermanová Adéla 2003 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
2 Puhlovská Anna 2005 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
3 Svobodová Anna 2004 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
4 Mahovská Kateřina 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
5 Tyllerová Anna 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
6 Ryšavá Barbora 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
7 Pretlová Adéla 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
8 Boušková Eva 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Kalinová
9 Šimáčková Adéla 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová,Kalinová
10 Krainová Vendula 2003 T.J. Sokol Olomouc Mišáková
11 Huňová Denisa 2005 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
12 Dvořáková Nikola 2005 T.J. Sokol Žižkov I Topič
13 Juříčková Andrea 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Vachníková Juříčková
14 Juříčková Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
15 Rottrová Diana 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
16 Jánošíková Eva 2002 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
17 Hrudová Aneta 2005 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
18 Urbanová Anezka 2003 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
19 Stasová Anna 2006 Trampolíny Liberec Patrman

Junioři jednotlivci (2006 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Schreiber Ondřej 2004 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek
2 Nyass Jantu Sam 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
3 Hopfgartner George 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Galser
4 Křivanec Max 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
5 Červinka Oliver 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
6 Mráz Matouš 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
7 Novák Matyáš 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
8 Šenkýř Adam 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
9 Vodička Jakub 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
10 Vrba Jan Jakub 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
11 Kubáček Oliver 2006 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
12 Obadálek Jakub 2003 T.J. Sokol Olomouc Veličková
13 Brodský Jonáš 2004 T.J. Sokol Žižkov I Topič
14 Grechyshkin Oleksandr 2005 T.J. Sokol Žižkov I Jan Topič
15 Heteš Daniel 2006 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
16 Petržilka Jakub 2006 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
17 Enšpigl Jan 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková Petra
18 Křenek Filip 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková Lucie
19 Zvalený Filip 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková
20 Nosek Martin 2006 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
21 Kolář Daniel 2004 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
22 Povýšil Radek 2004 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová

Synchronní dvojice juniorů (2011 - 2002)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Enšpigl Jan/Křenek Filip Enšpigl Jan 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková Křenková
2 Enšpigl Jan/Křenek Filip Křenek Filip 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková Lucie
3 Hermanová Adéla/Puhlovská Anna Hermanová Adéla 2003 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
4 Hermanová Adéla/Puhlovská Anna Puhlovská Anna 2005 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
5 Hrudová Aneta/Tyllerová Anna Tyllerová Anna 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
6 Hrudová Aneta/Tyllerová Anna Hrudová Aneta 2005 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
7 Juříčková Andrea/Rottrová Diana Juříčková Andrea 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Vachníková Juříčková
8 Juříčková Andrea/Rottrová Diana Rottrová Diana 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
9 Juříčková Michaela Juříčková Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
10 Kolář Daniel/Povýšil Radek Kolář Daniel 2004 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
11 Kolář Daniel/Povýšil Radek Povýšil Radek 2004 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
12 Kubík Lukáš/Křivanec Max Křivanec Max 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
13 Kubík Lukáš/Křivanec Max Kubík Lukáš 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
14 Mráz Matouš/Vodička Jakub Mráz Matouš 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
15 Mráz Matouš/Vodička Jakub Vodička Jakub 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
16 Nosek Martin/Patrman Filip Nosek Martin 2006 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
17 Nosek Martin/Patrman Filip Patrman Filip 2007 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
18 Novák Matyáš/Červinka Oliver Červinka Oliver 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
19 Novák Matyáš/Červinka Oliver Novák Matyáš 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
20 Stasová Anna/Wieserová Julie Stasová Anna 2006 Trampolíny Liberec Patrman
21 Stasová Anna/Wieserová Julie Wieserová Julie 2008 Trampolíny Liberec Daniela Bendová

Žákyně jednotlivkyně (2011 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ouřadová Kristýna 2008 GT Šestajovice Sýkorová Barbora
2 Budišová Nelly 2007 GT Šestajovice Sýkorová Barbora
3 Divoká Denisa 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
4 Kubelková Dominika 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
5 Rytířová Ema 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
6 Zachovalová Adéla 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
7 Žirovnická Adéla 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
8 Loskotová Zora 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Petr Dufek
9 Bozděchová Lucie 2008 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
10 Krčálová Michaela 2007 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
11 Kořistková Adéla 2010 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
12 Krejčová Eliška 2007 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
13 Mikešová Nikol 2008 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
14 Vymazalová Sára 2008 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
15 Dostálová Nela 2007 T.J. Sokol Žižkov I Kotrba
16 Jechová Linda 2007 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
17 Mráčková Karolína 2007 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
18 Dohnálková Katrin 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková Vachníková
19 Dohnálková Viktorie 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková Vachníková
20 Juříčková Lucie 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková Vachníková
21 Ziková Laura 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková Vachníková
22 Šípková Lucie 2007 Trampolíny Liberec Novotná Anežka
23 Wieserová Julie 2008 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
24 Skřivánková Anna 2008 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
25 Horáková Eva 2010 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
26 Marková Julie 2007 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
27 Opalecká Jolana 2009 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová

Žáci jednotlivci (2011 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kubík Lukáš 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
2 Cirkva David 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
3 Kozych Mark 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
4 Volf Matyáš 2008 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
5 Lašák Daniel 2008 T.J. Sokol Olomouc Zapletalová
6 Boyko Jaroslav 2008 T.J. Sokol Přerov Jiří Kousal
7 Šišma Matěj 2007 T.J. Sokol Přerov Jiří Kousal
8 Matviak Jakub 2007 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
9 Křenek Adam 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková
10 Zvalený Vít 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková
11 Jirkovský František 2008 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
12 Kosek Jiří 2008 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
13 Patrman Filip 2007 Trampolíny Liberec Daniela Bendová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři