skoky na trampolíně | |
Datum: | 9.11.2019 |
---|---|
Místo konání: | Trampolíny Liberec z.s. |
Adresa: | sportovní centrum Orionka, Jizerská 250, Liberec |
Přihlášky: | prostřednictvím GISu do 28.10.2019 |
oddíly TRA
rozpis: | |
---|---|
rozlosování: | |
výsledky: | |
ostatní: |
skoky na trampolíně | |
Datum: | 9.11.2019 |
---|---|
Místo konání: | Trampolíny Liberec z.s. |
Adresa: | sportovní centrum Orionka, Jizerská 250, Liberec |
Přihlášky: | prostřednictvím GISu do 28.10.2019 |
rozpis: | |
---|---|
rozlosování: | |
výsledky: | |
ostatní: |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Milerová Klára | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
2 | Korbelová Šárka | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
3 | Lichtágová Denisa | 1999 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
4 | Marethová Štěpána | 2002 | T.J. Sokol Žižkov I | Topič |
5 | Vachníková Šárka | 2001 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Vachník |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Fencl Filip | 1999 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
2 | Pilpach David | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt, Dufek |
3 | Sült Adam | 1994 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
4 | Riedl Ladislav | 1999 | Trampolíny Liberec | Miroslav Patrman |
5 | Věchet Pavel | 2002 | Trampolíny Liberec | Miroslav Patrman |
Družstvo | Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Fencl Filip/Hopfgartner George | Fencl Filip | 1999 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
2 | Fencl Filip/Hopfgartner George | Hopfgartner George | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Galser |
3 | Korbelová Šárka/Milerová Klára | Korbelová Šárka | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
4 | Korbelová Šárka/Milerová Klára | Milerová Klára | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
5 | Pilpach David/Sült Adam | Pilpach David | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt, Dufek |
6 | Pilpach David/Sült Adam | Sült Adam | 1994 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
7 | Riedl Ladislav/Věchet Pavel | Riedl Ladislav | 1999 | Trampolíny Liberec | Miroslav Patrman |
8 | Riedl Ladislav/Věchet Pavel | Věchet Pavel | 2002 | Trampolíny Liberec | Miroslav Patrman |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Františka Macáková | 2005 | GT Šestajovice | Sýkorová Barbora |
2 | Hermanová Adéla | 2003 | T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. | Bek Jaromír |
3 | Jonová Karolína | 2005 | T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. | Bek |
4 | Puhlovská Anna | 2005 | T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. | Bek Jaromír |
5 | Svobodová Anna | 2004 | T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. | Bek Jaromír |
6 | Mahovská Kateřina | 2004 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
7 | Tyllerová Anna | 2004 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
8 | Pretlová Adéla | 2003 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
9 | Boušková Eva | 2006 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Najmanová, Husáková |
10 | Ryšavá Barbora | 2004 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
11 | Švábíková Apolena | 2006 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Petr Dufek |
12 | Huňová Denisa | 2005 | T.J. Sokol Olomouc | Veličková |
13 | Krainová Vendula | 2003 | T.J. Sokol Olomouc | Mišáková |
14 | Dvořáková Nikola | 2005 | T.J. Sokol Žižkov I | Topič |
15 | Juříčková Andrea | 2005 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Vachníková Jinka |
16 | Juříčková Michaela | 2006 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Juříčková |
17 | Rottrová Diana | 2005 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Juříčková |
18 | Hanzlíková Eliška | 2006 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
19 | Hrudová Aneta | 2005 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
20 | Urbanová Anežka | 2003 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
21 | Vavřinová Natálie | 2003 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
22 | Jánošíková Eva | 2002 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
23 | Kupková Anna | 2003 | Trampolíny Litoměřice | Blanka Michalková |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Schreiber Ondřej | 2004 | T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. | Schreiber Jiří |
2 | Červinka Oliver | 2006 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
3 | Mráz Matouš | 2006 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
4 | Novák Matyáš | 2005 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
5 | Šenkýř Adam | 2003 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
6 | Vodička Jakub | 2005 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
7 | Vrba Jan Jakub | 2005 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
8 | Hopfgartner George | 2002 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Galser |
9 | Křivanec Max | 2005 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
10 | Nyass Jantu Sam | 2004 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
11 | Kubáček Oliver | 2006 | T.J. Sokol Olomouc | Mecnarowská |
12 | Brodský Jonáš | 2004 | T.J. Sokol Žižkov I | Topič |
13 | Heteš Daniel | 2006 | TJ Aero Odolena Voda | Kelnar a kol. |
14 | Petržilka Jakub | 2006 | TJ Aero Odolena Voda | Kelnar a kol. |
15 | Enšpigl Jan | 2005 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Juříčková- Křenková |
16 | Zvalený Filip | 2006 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Křenková |
17 | Kolář Daniel | 2004 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
18 | Povýšil Radek | 2004 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
19 | Nosek Martin | 2006 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
Družstvo | Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Hermanová Adéla/Puhlovská Anna | Hermanová Adéla | 2003 | T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. | Bek Jaromír |
2 | Hermanová Adéla/Puhlovská Anna | Puhlovská Anna | 2005 | T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. | Bek Jaromír |
3 | Hrudová Aneta/Tyllerová Anna | Tyllerová Anna | 2004 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
4 | Hrudová Aneta/Tyllerová Anna | Hrudová Aneta | 2005 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
5 | Juříčková Andrea/Rottrová Diana | Juříčková Andrea | 2005 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Vachníková Jinka |
6 | Juříčková Andrea/Rottrová Diana | Rottrová Diana | 2005 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Juříčková |
7 | Juříčková Michaela/Švábíková Apolena | Švábíková Apolena | 2006 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Petr Dufek |
8 | Juříčková Michaela/Švábíková Apolena | Juříčková Michaela | 2006 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Juříčková |
9 | Kolář Daniel/Povýšil Radek | Kolář Daniel | 2004 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
10 | Kolář Daniel/Povýšil Radek | Povýšil Radek | 2004 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
11 | Kubík Lukáš/Křivanec Max | Křivanec Max | 2005 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
12 | Kubík Lukáš/Křivanec Max | Kubík Lukáš | 2007 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
13 | Mráz Matouš/Vodička Jakub | Mráz Matouš | 2006 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
14 | Mráz Matouš/Vodička Jakub | Vodička Jakub | 2005 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
15 | Nosek Martin/Patrman Filip | Nosek Martin | 2006 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
16 | Nosek Martin/Patrman Filip | Patrman Filip | 2007 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
17 | Novák Matyáš/Červinka Oliver | Červinka Oliver | 2006 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
18 | Novák Matyáš/Červinka Oliver | Novák Matyáš | 2005 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
19 | Urbanová Anežka/Vavřinová Natálie | Urbanová Anežka | 2003 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
20 | Urbanová Anežka/Vavřinová Natálie | Vavřinová Natálie | 2003 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Ouřadová Kristýna | 2008 | GT Šestajovice | Sýkorová Barbora |
2 | Budišová Nelly | 2007 | GT Šestajovice | Sýkorová Barbora |
3 | Kubelková Dominika | 2009 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
4 | Rytířová Ema | 2008 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
5 | Zachovalová Adéla | 2007 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
6 | Žirovnická Adéla | 2008 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
7 | Žirovnicka Nela | 2010 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
8 | Matoušová Adriana | 2010 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Zwingerová |
9 | Loskotová Zora | 2007 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Petr Dufek |
10 | Bozděchová Lucie | 2008 | T.J. Sokol Olomouc | Mecnarowská |
11 | Cápalová Karolína | 2007 | T.J. Sokol Olomouc | Vachutková |
12 | Kořistková Adéla | 2010 | T.J. Sokol Olomouc | Vachutková |
13 | Krčálová Michaela | 2007 | T.J. Sokol Olomouc | Mecnarowská |
14 | Mikešová Nikol | 2008 | T.J. Sokol Olomouc | Vachutková |
15 | Vymazalová Sára | 2008 | T.J. Sokol Olomouc | Vachutková |
16 | Sochorová Valentýna | 2010 | T.J. Sokol Přerov | |
17 | Dostálová Nela | 2007 | T.J. Sokol Žižkov I | Kotrba |
18 | Jechová Linda | 2007 | TJ Aero Odolena Voda | Kelnar a kol. |
19 | Matoušková Sára | 2008 | TJ Aero Odolena Voda | Kelnar a kol. |
20 | Mráčková Karolína | 2007 | TJ Aero Odolena Voda | Kelnar a kol. |
21 | Juříčková Lucie | 2009 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Juříčková-Vachníková |
22 | Zavadzanova Andrea | 2007 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
23 | Bartuňková Nela | 2009 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
24 | Tesařová Nikola | 2009 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
25 | Horáková Eva | 2010 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
26 | Chudobová Elen | 2008 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
27 | Marková Julie | 2007 | Trampolíny Liberec | Soňa Hrudová |
28 | Karásková Šárka | 2007 | Trampolíny Liberec | Novotná Anežka |
29 | Šípková Lucie | 2007 | Trampolíny Liberec | Novotná Anežka |
30 | Houšková Lola | 2009 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
31 | Nalezinková Valérie Anna | 2009 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
32 | Palirova Anna | 2008 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
33 | Skřivánková Anna | 2008 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
34 | Wieserová Julie | 2008 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
35 | Franková Nikola | 2009 | Trampolíny Litoměřice | Blanka Michalková |
36 | Janoušková Karolína | 2008 | Trampolíny Litoměřice | Blanka Michalková |
37 | Kylíšková Tereza | 2010 | Trampolíny Litoměřice | Michalková |
38 | Neměčková Johana | 2007 | Trampolíny Litoměřice | Michalko |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Cirkva David | 2009 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
2 | Kozych Mark | 2008 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Schmidt |
3 | Kubík Lukáš | 2007 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Dufek |
4 | Volf Matyáš | 2008 | T.J. Sokol Olomouc | Mecnarowská |
5 | Boyko Jaroslav | 2008 | T.J. Sokol Přerov | Jiří Kousal |
6 | Šišma Matěj | 2007 | T.J. Sokol Přerov | Jiří Kousal |
7 | Matviak Jakub | 2007 | TJ Aero Odolena Voda | Kelnar a kol. |
8 | Křenek Adam | 2009 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Křenková |
9 | Zvalený Vít | 2008 | TJ Rožnov pod Radhoštěm | Křenková |
10 | Minařík Štěpán | 2007 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
11 | Murmak Lukáš | 2009 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
12 | Šebánek Antonín | 2009 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
13 | Šimon David | 2007 | Trampolíny Liberec | Novotná Anežka |
14 | Kosek Jiří | 2008 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
15 | Patrman Filip | 2007 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
16 | Ustrnul Jan | 2008 | Trampolíny Litoměřice | Michalko |
17 | Valenta Tomáš | 2009 | Trampolíny Litoměřice | Michalko |